Suprax Anti-Spark Connector : RME 4812 F3A ATS

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Rcproplus firması yine bir yenilikle bizlerle :thumbup: Firma gerçekten orjinal dizaynlar ile sektörde 1 numara olmayı hak ediyor :thumbup:

Bu seferki ürünümüz "Anti-Spark" özellikli konnektör. İsterseniz bu vesile ile "Anti-Spark" nedir, hangi durumlarda ortaya çıkar ve nasıl önlenebilir"... soruları daha önce paylaştığımız şu konuyu bir hatırlayalım.

Anti-Spark Önleyici:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürünün teknik detayları ise şu şekilde :

The RME 4812 F3A ATS
Anti-Spark Connector New Release
Peak Current:140A
Counting Current:100A
Applicable Wire:#12~#14AWG
24K Gold Plated /Packing :4Pair

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tam aradığım ve istediğim ürünü yapmışlar, o zaman kabloları ortadan kesip araya bunlardan lehimledikmi 10 numara olur :thumbup:

Bazı yeni nesil HW esc lerde dahili olarak var diyorlar ama bilemiyorum doğrudur yalandır...

konuya lımon suyu sıkmıs gıbı olucak ama , benım kullandıgım YEP120hv yge klonu olan esc de antıspark ozellıgı mevcuttur :) yanı yenı nesıl ust duzeydekı kalıtelı esc ler de bunu ne diye düşünmezler bilmiyorum . Hobbywıng de de var dıye bılıyorum , konnektore kendımızınde yapabılecegı bırkac modıfıkasyonla bu sorunda çözülüyor sanırım.
Gecenlerde göz ucuyla denk geldım sanırım scorpıon 200 trıbuns esc ye bakınırken yanlısda gormus olabılırım ama 450$ esc ye bıle koymamıslar antıspark .
georges amcaya kustum bu yuzden :lollol: :lollol: :lollol:

George dayı elektronik antispark işine pek sıcak bakmıyor. Scorpionlarda eski düzen, direnç ile antispark oluyor. Ben gayet memnunum eski düzen kullanmaktan. Bu suprax'ın çüzümünü de sevmedim bu arada, çok kalın bence :D

kalın sevenler ıcın yapmıslar ;D ;D ;D

Ee ne anladım bu işten, elimdeki erkek connectör gene ark oluyor [emoji1]

ali yalçın' Alıntı:
Ee ne anladım bu işten, elimdeki erkek connectör gene ark oluyor [emoji1]
Valla videoda bile çatır çutur ark yapıyor, açıkçası bende bu işten pek birşey anlamadım Ali. :rolleyes:

Bu konulardaki cahilliğimden dolayı ses çıkarmadım, yine ark yapıyor ama az yapıyor herhalde diye yorumladım. :laugh: :lollol:

Birde fotoğraflardan sanki o ufaklıklara değdirmeden ana konnektörü yine arklatarak takabilirmişsin gibi geldi bana, şans durumuna göre. :rolleyes:

Galiba bende pek sevmedim bu konnektörü. :lol: :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Valla videoda bile çatır çutur ark yapıyor, açıkçası bende bu işten pek birşey anlamadım Ali. :rolleyes:

Bu konulardaki cahilliğimden dolayı ses çıkarmadım, yine ark yapıyor ama az yapıyor herhalde diye yorumladım. :laugh: [emoji38]lol:

Birde fotoğraflardan sanki o ufaklıklara değdirmeden ana konnektörü yine arklatarak takabilirmişsin gibi geldi bana, şans durumuna göre. :rolleyes:

Galiba bende pek sevmedim bu konnektörü. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Açıkçası mühendislik anlamında daha yaratıcı bişey beklerdim. Mahalledeki elektirikçi tasarlamış gibi duruyor,

Hem ne o! üzerine biz neden makaron kaplıyoruz? oraya bi kasa yapamamışlarmı?

Makaronu bile düzgün kesememişler [emoji1]

Lehimsiz connectör gibi saçma fikirden sonra bu, amca oğlunu ceo yaptılar heralde şirkete [emoji16]