TAMIYA

pardus

Çalışkan Uye
Herkese Selamlar,

Geçen gün v922'im ile yine ufak bir uçuş denemesi yaptım ve sonuç yine hüsran :D

Bende bundan sonra arbaya atlayıp hobby dükkanı arayışına çıktım. Şöyle düzgün bir yer bulayım dedim ve gerçekten bir kaç yer dolaştıktan sonra düzgün bir dükkan buldum. Hemde eski toprak, ortak tanıdıklarımız çok çıktı.

Tabi konu heliden başladı arabada sonlandı. Üzülerekten heli ile çok ilgili olmadıklarını söylediler. Bende benim evde yatan sene '94 den kalma olan RC arabamdan bahsettim. TAMIYA ise gel her türlü canlandırırız yedek parçasınıda buluruz. Modeli önemli değil dedi. İyi oldu 2 araca birden sahip olucam. Hafta içi aracımı götürüp bir bakıcaz ve yavaştan el atmaya başlıycaz. Aşağıya benim külüstürün fotoğraflarını koydum. Toparladıktan sonra bakalım neye benziycek :) Tamamlayınca resimlerini ekliycem... Bu arada kumanda yıkılıyor :laugh:

Ama tabi heli ön planda :)

Saygılar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

TAMIYA

Sonraki halinin bambaşka olacağına eminim, merakla bekliyoruz. :thumbup:

TAMIYA

Yalnız sağlam ve kaliteli görünüyor; ne de olsa Tamiya... Canavar olur bu. ESC 2s lipo desteklese bari. :) Merakla bekliyoruz. :RCKolik:

TAMIYA

Ahmet Egemen SAYIN' Alıntı:
Yalnız sağlam ve kaliteli görünüyor; ne de olsa Tamiya... Canavar olur bu. ESC 2s lipo desteklese bari. :) Merakla bekliyoruz. :RCKolik:

Valla benim ilk modelim superhornet ti ( TAMIYA ) dehşet makinaydı. Fabrikasyon çıkışı geçerliydi modifiye istemezdi. Ondan bahsettim, Tolga Bey'in dediğine göre şuan deli paralar ediyormuş. TAMIYA'nın eski modellerinin kutuları bile düşünün boş kutuları bile internet üzerinden güzel paralara satılıyormuş. TAMIYA nede olsa dediğiniz gibi %p

Resimlerini paylaşmadan yapamıycam. Nostaljim geldi :)

TAMIYA

Bir gün de bir RC Araç alacağım ama ne zaman bilmiyorum :laugh: Şimdilik resimleri bana yetiyor galiba :D Paylaşım için teşekkürler Bulut :thumbup:

TAMIYA

Bulut' Alıntı:
Herkese Selamlar,

Geçen gün v922'im ile yine ufak bir uçuş denemesi yaptım ve sonuç yine hüsran :D

Bende bundan sonra arbaya atlayıp hobby dükkanı arayışına çıktım. Şöyle düzgün bir yer bulayım dedim ve gerçekten bir kaç yer dolaştıktan sonra düzgün bir dükkan buldum. Hemde eski toprak, ortak tanıdıklarımız çok çıktı.

bulut öncelikle v922 için geçmiş olsun diliyorum ama diğer yandan bu tamiya tam bir klasik gibi duruyor bence bu cihazı canlandırıp skala tambir klasik olur o zaman :RCKolik: :thumbup:

TAMIYA

Aracım bakım sonrası kendine geldi :thumbup: Gerçi külüstür ama olsun hala takır takır çalışıyor :D

Tüm bakımları yapıldı. Çarkları kimyasalda bekletilip temizlendi, süspansiyonları temizlenip yağlandı, motoru değişti, cap'ine rötuş falan, vs...

Şuan gayet iyi. Boşta duracağına çalışsın daha iyi ;)

Hoş fotoğraflar yukarıdakilerle aynı ama :D Artık daha sonra videosunu çekip onu paylaşırım :thumbup:

Yalnız ay yıldız sevdam o zamandan varmış şııııtt ;)

TAMIYA

Bulut' Alıntı:
Aracım bakım sonrası kendine geldi :thumbup: Gerçi külüstür ama olsun hala takır takır çalışıyor :D
........
Hala çalıştıktan sonra ve özellikle seni hala mutlu ediyor ise, yaşın ne önemi var Bulut ;) Eline sağlık bakım yaramış modele %p

TAMIYA

Teveccühünüz Mehmet Abi :saygilar:

TAMIYA

kumandaya dikkat demişsinde asıl nostaljiyi kumanda yaşatıyor zaten eski kaset çalarlara benziyor :)