Tanışmak adına ufacık minicik bir selam..

İlgi Alanı
Uçak
Adı : İlayda
Soyadı : Dülüloğlu
Nereden : İzmir
Mesleği : Öğrenci (aynı zaman kendi işimde çalışıyorum)
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : eskiden kalma araba tecrübesi var birazcık. Ama şuanda sadece FPV ve Uçak..
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Biraz rc drift biraz rc uçak
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Araştırma yaparken sürekli denk geliyordum. Ama linkleri görememek ve madem bu kadar faydalanıyorum o zaman buraya bende katılmayım düşüncesi beni buraya getirdi sonunda :)
Kullandığım Model(ler) : Spitfire, Explorer, ve kendi yaptığımız birkaç eğitim uçağı..

Herkese iyi forumlar dilerim. Aranıza katılınca çok daha iyi anladım ki inanılmaz dolu bir forum burası. Emekleriniz için bende teşekkür ederim.

Şuanda rc uçak ile ilgileniyorum. Ve daha da profesyonel bir hale gelmeye çalışıyorum. En büyük engel yavaş olmak (maddi sebeplerden). Ayrıca üniversitede yeni bir takım kurduk. Derinlemesine rc uçakla ilgilenmek ama modelcilikten daha çok fpv uzun menzil sistemlerle ilerlemek kendi sistemlerimizi yapmak istiyoruz.

Şuanda kadar maddiyat yüzünden kendi kumandamızı bile yapmak zorunda kaldık. Ama yorulmadan hızla devam ediyoruz. Yeni modeller yapıyoruz deniyoruz deniyoruz deniyoruz.

Şimdilik fazla uzatmanın anlamı yok. Sanırım beni aranızda zaten yeterince çok göreceksiniz :)

Adınız / Soyadınız
İlayda Dülüloğlu
Nereden Katılıyorsunuz
İzmir
İlgilendiğiniz Model
Uçak
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
7