Tarot zyx-m GPS multikopter kontrol kartı inceleme

eengineer

Scorpion Y-650
Merhaba arkadaşlar
Bu konu başlığında tarotun bu sene çıkardığı tarot zyx-m kontrol kartını inceliyeceğim.ülkemizde şuan bu kontrol kartıyla ilgili bir inceleme yok bende rc de yeni olmama rağmen bu konuda paylaşımda bulunmak istedim.
Çok yeni bir sistem fakat yurt dışındaki forumları oldukça fazla inceledim okudum ve nazaya o kadar para vermemek gerektiğini her seferinde duydum . Başka incelemerde bu kontrol kartını naza v2 ile değil direk wukong veya A2 ile karşılaştırmışlar.

Kutuyu açtığınız zaman gerçekten kaliteli bir ürün aldığınızın hissine varıyorsunuz. Naza gibi plastik değil gerçekten aliminyum kullanışmış ve kaliteli malzeme.
Pc kontrol programıda nazaya gerçekten çok benziyor ben ilk defa böyle bir sistem kullanmış olmama rağmen video izleyerek kurulumunu rahat biçimde yaptım.
Kk boardan sonra gerçekten muhteşem bir kontrol kartı .
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu kutunun ilk açıldığı hali içinde olanlar
Kontrol kartı 32 bit
Gps modül
Pmu
Led modül
Pc bağlantı kablosu
Servo kabloları ve çift taraflı yapıştırıcılar.

Arkadaşlar naza nın da incelemelerini ve videolarını izledim fakat inanın o kadar para vermeye gerek yok tarotu deneyin derim hobbykingte bulabilirsiniz. Fiyatı 110 euro çinde kimi sitelerde 111 dolara kadar bulabilirsiniz. Ben türkiyeden sıfır satan bir kişiden aldım hiç kullanılmamıştı.

İnceleme videosunu aşağıda link biçiminde koyuyorum ordan izleyebilirsiniz.

İyi uçuşlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk Erdem FIRAT SCORPION Y650

Tarot zyx-m inceleme

Heli FBL ünitesinden tanıdığımız Tarot farklı bir ürününü incelemişsin Erdem. Teşekkür ederiz ellerine sağlık :RCKolik: Quadrocu arkadaşlar için güzel bir alternatif seçenek sunmuş olduk :thumbup:

Tarot zyx-m inceleme

Uygun fiyata güzel bi ürün alsın istedim arkadaşların Mehmet abi bende çok araştırıyorum hiç türkçe kaynak ve inceleme bulamadım ondan almak isteyenlere yardımcı olsun istedim .

Gerçekten Tarot iyi çalışmış :) Aleminyum kasa olduğunu bilmiyordum hiç dikkat etmemiştim :) Her ne kadar kk2.1.5 'im olsada ESC'leri sipariş ederken çok arasında kaldım open pilot revo ile. Bende Open Pilot Revo + Oplink sipariş ettim :) Gelsin bende onları paylaşacağım :)

Paylaşımınızı merak ediyorum bende o sistemi denemedim belki ilerdeki diğer modellerim için bir seçenek olur . İnş beklentinizi karşılar .

Hakkında hiçbir kaynak yok denilebilir aslında. Sadece openpilot.org da biraz videolar var. Kart hakkında dökümanlar mevcut ama Oplink tamen sır -_- Telemetrisi var tamam da acaba rx olmadan kontrol mümkün mü :) bakalım kargolar gelsin de. Singapur postta ilk defa bu kadar uzun takıldım. Hemen yollarlardı.

Ama bir daha kontrol kartı almayı düşünürseniz direk tarot tavsiye edebilirim gerçekten çok memnunum 2 gündür uçuruyorum müthiş bir performansı var.

Ben daha uçamadan ESC 'leri yaktığımdan KK ile ilgili birşey bile diyemeyeceğim :) Ama hakkında olumlu yorumlar gördüm

Bu sistemi bende cok merak ediyordum. Ucus gayet stabil. Bilgilendirme icin de ayrica tesekkurler :)

Kk board güzel bir board fakat tatminkar değil bence ama çok kullanışlı bir kart fiyatına göre çok şey yapıyor :)

Ömer bey daha stabil uçuşlar yakaladığımı söyliyebilirim o videodan sonra gece uçurdum hiç korkmadan.

Rezerve [emoji102]

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar

Hobbykingte görmüşsünüzdür büyük indirimler var.Bunlardan biride tarot zyx-m gps modül de gerçekten güzel bi indirim yapmışlar.
GPS sistemi almayı düşünenler kaçırmasınlar derim.

normalde 121 dolar olan fiyatı 84 dolara düşmüş ve free shipping.

:RCKolik:

erdem FIRAT' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar

Hobbykingte görmüşsünüzdür büyük indirimler var.Bunlardan biride tarot zyx-m gps modül de gerçekten güzel bi indirim yapmışlar.
GPS sistemi almayı düşünenler kaçırmasınlar derim.

normalde 121 dolar olan fiyatı 84 dolara düşmüş ve free shipping.

:RCKolik:

Hayırlı geceler Erdem. Naza,apm incelerken tarot incelemen dikkatimi çekti fiyatıda nazaya göre çok iyi. Sen alışverişte sıkıntı çektin mi gümrük vs,ve kaç günde geldi. Ayrıca olurda alırsam yardımını beklerim kurulum için şimdiden söyleyeyim. :yuppi: