Tavsiyeler ve bugünün faturası

Murathanaksoz

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
Selamlar arkadaşlar,abiler,kardeşler sizlerle uçuş videomu paylaşıyorum önce bir kaç küçük tavsiye ve bugün olanlar; 1 frame + 1 xiaomi yi + 20 gb görüntü + 1 video verici bu saydıklarım bugünün faturası oldu.

Uçarken kendinizden başkasına güvenmeyin yani fikrine vs, hani saniyeden daha kısa bir an için kararsızlık kaza yaptırıyor hakkaten. Ben uçuyorum arkadaşın gözünde gözlük tam bir yere gircem "lan girme yapma" dedi o an saniyeden daha kısa süreli bir kendime güvenememezlik yaşayıp kararsızlıkla demir profile burundan girdim. Xiaomi kameraya da dandik bir ccd kamera lensi uydurdum. İyi seyirler, bu defa biraz riskli uçtum ... Hepinize kırımsız uçular.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu arada 3s uçuyorum mali sebeplerden dolayı zaten ben 4s e geçince çok fena olacak ;D

Geçmiş olsun Murat, dediğin gibi kararsız kaldığın anda iş bitmiş oluyor. Benim de vardır bu şekilde durup dururken kırımlarım, normalde kırılacağından daha fazla hasar verir bir de bu tarz kırımlar

Ben videoda kaza göremedim ? Gayet güzel bir uçuş izledim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir harekete niyetlenmis isen son dakikada vazgecmeyeceksin :D Yoksa kirim garanti, kendimden biliyorum :laugh:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ben videoda kaza göremedim ? Gayet güzel bir uçuş izledim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler :) Bu kazadan sonra sinirle uçtuğum video derme çatma miniyle diğer abilerin dediği gibi "kararsızlık = garanti kırım"

Geçmiş olsun Murathan, en kısa zamanda hasarlananlar daha güzelleriyle değişir inşallah. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Geçmiş olsun Murathan, en kısa zamanda hasarlananlar daha güzelleriyle değişir inşallah. :)

Teşekkür ederim :) ama artık kumandam yok kafayı yedi radiolink yakın zamanda kumanda bölümünde hitec mi futaba kavgası çıkarmayı düşünüyorum ;D ;D ( kesinlikle taranis almayacağım )