Tekirdağ'dan kimler var?

İbrahim ÜNAL

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Arkadaslar forumumuzda Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli civarından kimler var acaba?
Yaz geliyor RcKolik adına buluşmalar etkinlikler uçuş günleri düzenleyip toplu halde uçuşlar yapsak tanışsak birbirimize yardımcı olsak nasıl olur [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Koskoca 3 il'den bir kişi bile yokmu ya [emoji20][emoji30][emoji31][emoji24][emoji22][emoji26][emoji35]

Tekirdağ'dan kimler var?

Edirne / uzunköprüden 3 kişi varız :)

Öylemi çok güzel [emoji2]

Tekirdağ'dan kimler var?

yaza buluşma falan ayarlarız :D

Evet yazın buluşup uçalım mutlaka çok keyifli olur. Sizleri tanımaktan mutluluk duyarım [emoji2]

Tekirdağ'dan kimler var?

Modelcileri buluşturmak zor malesef. :(

Pek çoğu sosyalleşmeyi tercih etmiyor, bireysel olmayı tercih ediyor genellikle. :islik:

Eminim daha nice modelciler de vardır bölgenizde, en kısa zamanda onlarla da karşılaşmanızı dilerim. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Modelcileri buluşturmak zor malesef. :(

Pek çoğu sosyalleşmeyi tercih etmiyor, bireysel olmayı tercih ediyor genellikle. :islik:

Eminim daha nice modelciler de vardır bölgenizde, en kısa zamanda onlarla da karşılaşmanızı dilerim. :RCKolik:
Malesef öyle. Çerkezköyde'de 3 kişi buldum sosyal medyada ama daha buluşma şansımız olmadı. İş nedeniyle şu an bende trakyada değilim ama bi alsilik olmazsa yaza kim var kim yok bulup güzel bir buluşma yapmak isterim [emoji2]

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
S.a. ergene Velimeşede 3 abim var. Bende yeni başlıyom allahın izniyle. Bizde geliriz ??

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
İsmail abi osman hoca ve ertekin abi den bahsediyorsan yüzyüze görüşme şansımız olmasada tanıştım onlarla feysten. Ama pek buluşup uçma şansımız olmadı. Birde ben çankırıya tayin oldum artık sadece izinlerde gidebiliyorum tekirdağa ?
Sizde hoşgeldiniz rc kolik ailesine ?

• Beğen
Tepkiler: Tolga
Tekirdağ merkezde yeğenim var yeni modelcilik işine girmek istiyor hatta fırçalı Quad topladım, hobiye giriş yapsın diye. Eğer buluşma yaparsanız o da sizlerden birşeyler öğrenebilir. Bu arada 13 yaşında :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim ÜNAL
Merhabalar arkadaşlar. Hemen hemen heöen 1 ay oldu dmodelciliğe gireli 4 uçak yaptım. İlk uçağım trainer. 2ve 3 zagi. 4 cü gene trainer. Pek iyi olmaya bilirler. Belki ama yapıcam inş ben bu işi ??

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

merhabalar,

Ben de Tekirdağlıyım ama 23 yıldır Kırklareli de yaşıyorum bu yaz bir Trakya buluşması yapsak çok iyi olur katılımcılar netleştiğinde orta yerde buluşabileceğimiz yer tavsiyeleri de değerlendirilebilir. :saygilar:
Benim tayinim çankırıya çıktı ama arada sırada gidip geliyorum tekirdağa. Bayramlarda yıllık izinlerde vs. Olursa öyle bi buluşma oralarda olurdam katılırım bende ?