THK da savöx servolarda % 25 indirim

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Az önce thk dan gelen mesaja göre savöx servolarda %25 indirim varmış, ben daha bakamadım ama paylaşayım dedim ihtiyacı olan var ise değerlendirsin.

Geçende fiyatlar şişmişti. Sanırım yeni tercih bu, normal zamanda çok satmayıp arada bir %25 yaparak toptan satış :)

THK demiş ki; :)

" 91. Yıla Özel İndirim

15.02.2016 17:42:46
Türk Hava Kurumu' nun Kuruluşunun 91.Yılına özel Savöx ve Pilot-RC ürünlerinde %25'e varan indirim uygulanacaktır.
İndirim kampanyası 16 Şubat 2016 Salı Günü 09.00 itibariyle başlayacak olup, 18 Şubat 2016 Perşembe Günü Saat 18.00 itibariyle sona erecektir. "

Keşke diğer ürünleri de içerserseydi bu kampanya. :saygilar:

Benim dominatördeki DS430M ler ile SH-0257 SAVÖX lerin arasında ne fark var acaba alsammı değişiklik iyidir. yıpranmış yorulmuş malzeme olayı olmazdı. şu alüminyum servo kolları kullanılabilirmi nasıl olur acaba.
Sorular sorular hiç birşeye buluşmasammı indirimde kaçmaz ki 87 Tl %25 21.75 =65 Tl iyi fiyat 3 tane alsam 195 lira durduk yere iyi para ben almim bozulana kadar gitsin Sesli düşündüm.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Benim dominatördeki DS430M ler ile SH-0257 SAVÖX lerin arasında ne fark var acaba alsammı değişiklik iyidir. yıpranmış yorulmuş malzeme olayı olmazdı. şu alüminyum servo kolları kullanılabilirmi nasıl olur acaba.
Sorular sorular hiç birşeye buluşmasammı indirimde kaçmaz ki 87 Tl %25 21.75 =65 Tl iyi fiyat 3 tane alsam 195 lira durduk yere iyi para ben almim bozulana kadar gitsin Sesli düşündüm.

Fast lad THK'nın indiriminden bile ucuz şu anda...
Üye olunup girilmiş hali 17.09 dolar = 50 tl yapıyor... ;)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Fast lad THK'nın indiriminden bile ucuz şu anda...
Üye olunup girilmiş hali 17.09 dolar = 50 tl yapıyor... ;)
iyiymiş ne zaman kırılırsa o zaman alırım şimdilik iyiler fişek gibi zaten bizim THK ile fast lad arasında 3-4 gün oynuyor kargoda, sıkıntı yok o zaman.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
iyiymiş ne zaman kırılırsa o zaman alırım şimdilik iyiler fişek gibi zaten bizim THK ile fast lad arasında 3-4 gün oynuyor kargoda, sıkıntı yok o zaman.
Kesinlikle bence de hiç gerek yok şu aşamada ;) Eldeki servolar ile uçmaya devam :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle bence de hiç gerek yok şu aşamada ;) Eldeki servolar ile uçmaya devam :halay:
Mehmet abi modelcinin imdat freni ☺ sen de olmasan her indirime bodozlama dalacakmışım gibi geliyor abi, iyi ki varsın yojsa halimiz duman

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Mehmet abi modelcinin imdat freni ☺ sen de olmasan her indirime bodozlama dalacakmışım gibi geliyor abi, iyi ki varsın yojsa halimiz duman
Eyvallah Mustafam :thumbup: Ama bazen kendim benzer hataları yapıyorum :laugh: ;D