THK Model Uçak Serbest Rehber Öğretmen Başlangıç Kursu

Skynets

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Değerli hocalarım merhaba,

Sizler ile tanışma bahsettiğim gibi model uçak konusu hakkında araştırmalar yapıp, kendimi bu konuda geliştirmeye niyetlendim. Bilgisiz olarak direk plan üzerinde çalışmak yerine bu tutkuyu uzmanlarından öğrenme isteği ile THK eğitimlerine göz gezdirdim. THK Model Uçak Serbest Rehber Öğretmen Başlangıç Kursu öğrendiğim kadarı ile daha önceleri sadece öğretmenlere açılıyormuş, şimdi ise üniversite öğrencileride bu kursa katılım sağlayabilecek. Bu kurs için gerekli başvurumu yaptım. Kurslar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu kursu tercih etme sebebim bilgiyi öğrendikten sonra eğitimleri başkalarına kendimde verebilecek yetkiye sahip olabilmekti. Ayrıca Atatürk Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği bölümüne ikinci üniversite olarak kayıt yaptırdım. Halen ön kayıtlar devam ediyor detaylı bilgiye

Kurs aşaması ve diğer ulaşabildiğim tüm konular hakkında detaylı bilgileri yine bu güzel forum aracılığı ile sizlerle paylaşacağım. Teşekkür ederim.

Biz arkadaşlarla kışın gitmiştik bu kursa. Güzel, keyifli vakit geçirdik. Kurs süresince ata ve flamingo modellerini yaptık. En son isteyenler modellerini uçurdular. Ben modeller biter bitmez paketledim hala evde paketli şekilde duruyor :D

Bunlarda önceden evde yaptığım modeller. İlk balsa model tecrübem.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Skynets