Trex 450 ve 500 Helilerimiz için Fusuno Canopy Siparişimiz

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Mordo abimizin Trex 550 DFC için aldığı FUSUNO canopy gerek kalite ve özellikle görsellik olarak o kadar çok beğendikti, Türker ve ben bugün dayanamadık kendimize yeni yıl hediyesi olarak birer tane sipariş ettik :D Tabii ki hanımların bu hediyeden haberleri henüz yok :laugh:

Canopy gelmeden konusunu açtık ama, gelince ürün incelemesini de ayrıca yaparız. Şu an için daha önce incelemesini yaptığımız MOK Canopy göre 2 kat daha pahalı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

500 sınıfı Canopy
Link :

450 sınıfı Canopy
Link :

Hayırlı olsun abi :) Tatil zamanlarına denk gelmeyinde. İnş. yılbaşından önce elinizde olur.

talha gunes' Alıntı:
Hayırlı olsun abi :) Tatil zamanlarına denk gelmeyinde. İnş. yılbaşından önce elinizde olur.
Teşekkürler Talha %p Acelemiz yok. Yeter ki problemsiz ve sağlam bir şekilde elimize ulaşsın ;)

güle güle kullanın Mehmet Bey,
fusunonun canopyleri gerçekden güzeldir,, mcpx e de ister bir tane ağırlaştırıyor dediniz ama motorun gücü bence artan 7-8 gr farkı tolere eder bence :)

kadir kocaman' Alıntı:
fusunonun canopyleri gerçekden güzeldir,, mcpx e de ister bir tane ağırlaştırıyor dediniz ama motorun gücü bence artan 7-8 gr farkı tolere eder bence :)
Ben mCPx BL nin tipini çok beğenmedim doğrusu. Bana göre orjianl canopy görselli daha başarılı. Ama tabii ki zevk meselesi.

Ilave ağırlık meselesini gelince, detayları Türker kardeşim paylaşır zaten, kısa bir test uçuşunda sizin de dediğiniz gibi performans da bir sıkıntı çıkarmamış :)

kadir kocaman' Alıntı:
Yeni canopy ile 1 pil uçma şansım oldu, performansta pek bir fark yok gibi ama 3 dakikalık bir tespit şuan benimki.
En azından 3 - 4 pil uçup emin olmak gerek.

Mehmet bey çok güzel güle güle uçuşlar olsun...

Mehmet, hayırlı olsun. Ama, zarfa değil, mazrufa bakın yav.! Uçuşa bir katkısı olacaksa iki kat para vermeye değer belki, bilmiyorum! :-\
Neyse, aramızda kalsın, sen benim BH Extra 330L'yi hanıma ispiyonlamazsan, ben de seni ispiyonlamam! :lollol:

Mordo Ortasi' Alıntı:
Mehmet bey çok güzel güle güle uçuşlar olsun...
Mordo abi bizim siparişler gelsin, ilk buluşmada şöyle sıraya dizelim helileri Trex 550, 500 ve 450 yanyana "Atos,portos,Aramis" şeklinde :D

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, hayırlı olsun. Ama, zarfa değil, mazrufa bakın yav.! Uçuşa bir katkısı olacaksa iki kat para vermeye değer belki, bilmiyorum! :-\
Neyse, aramızda kalsın, sen benim BH Extra 330L'yi hanıma ispiyonlamazsan, ben de seni ispiyonlamam! :lollol:
Uçuş performansına görsel anlamda bir katkısı olacak. Yani görünebilirlik artacak. Bunları alırken sırf fusuno canopy kalitesinden değil de, görsel renkleri nedeniyle tercih ettik abi :)
Hanımlara söyleme konusunda anlaştık abi %p Senden ricam sen kenidne yeni uçak sipariş ederken, aynı pakete benim canopy dahil eder misin lutfen :laugh:

Abi muhteşemmiş hayırlı olsun sen artık eski canopy'e bakmazsın bile onu bana satmaya ne dersin :thumbup: :thumbup: ;D

Re: Trex 450 ve 500 Helilerimiz için Fusuno Canopy Siparişimiz

Valla kanopiler şahane, Güle güle kullanın abiler.

Sent from SpaceShipOne...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mordo abi bizim siparişler gelsin, ilk buluşmada şöyle sıraya dizelim helileri Trex 550, 500 ve 450 yanyana "Atos,portos,Aramis" şeklinde :D
Tamamdır haber bekliyorum...

Aramis

Berkay35' Alıntı:
Abi muhteşemmiş hayırlı olsun sen artık eski canopy'e bakmazsın bile onu bana satmaya ne dersin :thumbup: :thumbup: ;D
Güzel olabilirdi ama Berkay benim aldığım ve boşa çıkan Trex 500 için sana olmaz ki :laugh:

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Valla kanopiler şahane, Güle güle kullanın abiler.
Sent from SpaceShipOne...
Teşekkürler Mehmet, sağolsun :thumbup:
Mordo Ortasi' Alıntı:
Tamamdır haber bekliyorum...

Aramis
Eyvallah abi,

Portos

Güzel olabilirdi ama Berkay benim aldığım ve boşa çıkan Trex 500 için sana olmaz ki :laugh:
Teşekkürler Mehmet, sağolsun :thumbup:Eyvallah abi,

Portos
Abi 450ler üvey evlat mı ? Onlara da alsana birer tane özellikle turuncu canopyli biraz eskimiş hem :p :p

Teşekkürler Mehmet, sağolsun :thumbup:Eyvallah abi,

Portos
Bu durumda bende Atos oldum. :lollol: