trex 550 l yeniden hayata dondurme operasyonu

bartender198409

Çalışkan Uye
:RCKolik: kirimdan sonra siparisini verdigim parcalar yavas yavas geldi bu hafta ucus var ;D ;D ;D
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gelismeler oldukca paylasimlarim devam edecek bol bol sim calisiyorum gunluk en az 1 saat simulatorun ciddi anlamda pilotaja katkisi var kesinlikle sim sart tesekkurler

Yazın sonuna doğru diyordun, demek ki yazın sonu geliyor :laugh: Yada heli zehri kana karışmış :)

Bizim projeler de böyle oluyor, yavaş yavaş diye başlıyoruz bi bakmışız haftasonu maiden :lollol:

İnşallah ilk ve son kırım olmuştur. Bundan sonra en azından bir süre kırımsız gitmekte fayda var...

Kolay gelsin Gokhan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla Rasim haklı. Biz durduramıyoruz kendimizi ;D

Kolay gelsin Gökhan, keyifli toplamalar. Başka kırımın olmaz demiyorum ama, işallah sadece skidle kurtardıkların olur bundan sonra :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yazın sonuna doğru diyordun, demek ki yazın sonu geliyor :laugh: Yada heli zehri kana karışmış :)

Bizim projeler de böyle oluyor, yavaş yavaş diye başlıyoruz bi bakmışız haftasonu maiden :lollol:

İnşallah ilk ve son kırım olmuştur. Bundan sonra en azından bir süre kırımsız gitmekte fayda var...
Valla rasim abii kendimi durduramiyom heli zehri kana isleyince beklemesi zor geliyo daha dikkatli olcam artik en azindan hedefim 40 ucus kirimsiz insallah hep beraber bekleyip gorecegiz iyi dileklerin icin tesekkur ederim rasim abi

Emre Kaman' Alıntı:
Valla Rasim haklı. Biz durduramıyoruz kendimizi ;D

Kolay gelsin Gökhan, keyifli toplamalar. Başka kırımın olmaz demiyorum ama, işallah sadece skidle kurtardıkların olur bundan sonra :D
Tesekkur ederim emre abii valla bende durduramiyom kendimi insallah bundan sonraki kirimlar skidle kalir :RCKolik:

gökhan cünlü' Alıntı:
Valla rasim abii kendimi durduramiyom heli zehri kana isleyince beklemesi zor geliyo daha dikkatli olcam artik en azindan hedefim 40 ucus kirimsiz insallah hep beraber bekleyip gorecegiz iyi dileklerin icin tesekkur ederim rasim abi
40 ucus biraz az bi hedef gibi[emoji1]

Gectigimiz pazar 2. Pilde kds 550 min kuyruk rodu cıktı havada neyseki soğuk kanlı oldumda oto yla indik kırımsız.
Hata helide olsaydı kesin lanet eder toplamazdım pilotajım dısında olan hatalardan nefret ediyom.
Kuruk rodunu manuelde epoksiyle yapıştırın denmesine ragmen japonla yapıstırmıstım 160 ucus dayanabildi. Demekki manuelin dısına çıkmamak lazımmıs[emoji1]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali yanlız' Alıntı:
40 ucus biraz az bi hedef gibi[emoji1]

Gectigimiz pazar 2. Pilde kds 550 min kuyruk rodu cıktı havada neyseki soğuk kanlı oldumda oto yla indik kırımsız.
Hata helide olsaydı kesin lanet eder toplamazdım pilotajım dısında olan hatalardan nefret ediyom.
Kuruk rodunu manuelde epoksiyle yapıştırın denmesine ragmen japonla yapıstırmıstım 160 ucus dayanabildi. Demekki manuelin dısına çıkmamak lazımmıs[emoji1]

40 ucus benim icin yeterli ali kardesim tesekkur ederim aynen pilotaj kaynakli olmayan kirimlardan bende nefret ediyorum ama yapcak bisey yok umarim bida mekanik bi ariza yuzunden dusmem pilotajim hep geri kaliyor boyle kirimlar yuzunden pilotaj kaynakli kirimim toplasan 10 u gecmez ama mekanik sayisini ben bile unuttum hayirlisi diyelim tesekkur ederim

Benim şu anda elimdeki en eski modelim X7, yaklaşık 1,5 yıldır benimle. Benim henüz 160 uçuşum yok kendisiyle ;D Sanırım 100 bile olmayabilir :D

Kolay gelsin. Zehir kana karışmış. Panzehiride almışsın. :rolleyes::)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rasim Öztürk' Alıntı:

Gökhan hocam Rasimin dediği gibi yaz sonuna kadar ancak toplarım demiştin fakat hemen sipariş geçip toplamaya başlamışsın bile. Kırımlar üzücü olduğu kadar maddi de yoruyor insanı fakat model uçmadıktan sonra kenarda duran model insanı dürtüyor. Erhanın dediği gibi zehir ve parçaları alınca panzehir olarak devam ediyor. İnşallah bir daha tekrarı yaşanmaz. Türker abinin deyişiyle Pallerin yere değmesin. :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Benim şu anda elimdeki en eski modelim X7, yaklaşık 1,5 yıldır benimle. Benim henüz 160 uçuşum yok kendisiyle ;D Sanırım 100 bile olmayabilir :D
Emre abi kendisi tek modelim oldugu ıcın. Is harınce fırsat buldukça cemle hafta ıcı hafta sonu hep uçuşa kactımız ıcın mecburen kotayı erken dolduruyoruz.sanırım daha 7 ay falan oldu modeli toplayalı.
Bende kendime enaz 100 ucus sınırı koymuştum. 100 ucus yaparsam kırılsada toplarım demıstım.suan 160 ucusu gectı cok sukur halen kitten çıkan skıd ve pallerle ucusuyoruz.
Bide hedefimi tutturmanın rahatlığı var kırılsada pek uzulmeyecem[emoji4]

Model ayağa kalkıyor demek. :thumbup: Yakın zamanda uçuşların tekrar başlayacak olmasına çok sevindik Gökhan. :halay: :bravo: