Trex 600 Nitro // Goblin 700 // Arda Erkan ( Free Flight )

arda

Kıdemli Uye
Arkadaşlar herkese selamlar, :)

Uzun zamandır uçuş videosu paylaşamadım, aslında uçuş yapıyorum düzenli olarak ama son zamanlarda yaptığım uçuşlar hoşuma gitmiyordu, tabi Ankara'nın ayazında stick tutmak gerçekten çok zor :) Dün havanın soğuk olsada, biraz güneşli ve açık olmasına fırsat bilerek iki helikopteri kapıp sahaya çıktık. ;D Benim oldukça içime sinen güzel uçuşlar oldu. Umarım sizlerde beğenir, keyifle izlersiniz :)

Burak kardeşimin harika kadrajı ile sizleri hem nitro , hemde elektrikli iki farklı tat ile başbaşa bırakıyorum. Nitro uçuşu biraz uzun ama sonuna kadar keyifle izleyeceğinizi düşündüğümüz için editlemedik videoları.:)

Goblin 700

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

600N
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Her zamanki gibi mükemmel bir Arda style uçuş olmuş.... :thumbup: , nitronun noise in inişini çok beğendim Arda , ellerine sağlık , stiklerin zeval görmesin emi.... :thumbup: :saygilar:

Güzel uçuşlar, eline sağlık Arda %p

Eline sağlık Arda %p

Nitronun motorunu değiştirince satmaktan vazgeçip uçmaya karar verdin galiba :)

Arda abi eline sağlık :bravo: Keyifle izledim :agreed:

Arda ve Burak, ellerinize sağlık %p Adrenalini bol tutmuşsunuz yine...

Free flight denmiş başlıkta, genelde hepsi öyle oluyor zaten de, ilerde bi music flight veya set manuevers da beklemeli miyiz? :)

Biz Arda yeni isinden dolayi eskisi gibi ucamiyor diye dusunurken meger ucuyor ama paylasmiyormus :laugh: senin begenmedigim dedigin her ucusun bizim icin adrenelin doludur eminim. Bu yuzden Lutfen ucus videolarinda sansur uygulamasi yapmayalim ve arayi bu kadar acmayalim :D

Her iki ucus icin de Ellerinize saglik arkadaslar, ilac gibi geldi :halay: Bu arada 700 sonunda oto Biraz tuhaf olmus. Bilerek mi yaptik yoksa bir Sorun mu oldu ??

600N Çok iyi .

Arda gerçekten çok güzel uçuş olmuş. Ellerine sağlık. Her iki uçuş da da durmak bilmiyen bir atraksiyon var. Burak ında ellerine sağlık. Yok ki böyle bizi çeken.:):):)

Uçuşları paylaştığınız için teşekkürler.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkinize de Maşallah :bravo:
Yine sonuna kadar izlettirdiniz :saygilar:
Bazı yerler de heyecanlanmadım desem yalan olur %p

Herkese çok teşekkürler. :saygilar:

Ama Arda sürekli yeni hareketler çıkartıyor. Çok farklı uçmaya başladı. Artık ne yapacağını hiç kestiremiyorum, işim çok zorlaştı. :laugh:

Arda ellerine sağlık herzaman ki gibi harika uçuş olmuş, ellerin dert görmesin. Merak ettiğim goblin için ıdle up 2 kafa turunu kaç olarak ayarladın acaba çok yüksek gibi. Tekrar kırımsız uçuşlar dilerim.

Arda sticklerine sağlık. :bravo:

Siz Burak'la video yapacaksınız da izlenmeyecek, öyle birşey olamazki zaten. :laugh: Özletmeyin bu kadar kendinizi. ;)

Pilotajın artık oldukça üst seviyelerde, o sebeple ilerleme artık doğal olarak yavaşlayacak ve sürtünme kuvvetleri artacak biliyorsun. Çoğu pilotun ulaşmayı hayal bile edemeyeceği bir seviyedesin, bunun keyfini çıkarmayı da sakın ihmal etme. ;) Biz seni izlemekten çok keyif alıyoruz, bundan sonra hiç fazlasını göremesekte her zaman keyif almaya devam edeceğiz...

Senin, Burağın yeri bizim için ayrı. İkinizde zaten çok başarılısınız o ayrı birşey ama olmasanızda farketmez, ailedensiniz. :RCKolik:

Sevgili abi ve kardeşlerim öncelikle beğeni ve yorumlarını sunan herkese çok teşekkürler.. :halay: İyiki varsınız. :saygilar:

Fırsat buldukça uçuş yapıyorum. Soru soran arkadaşların cevaplarını biraz geciktirdim kusura bakmayın :)

Kemal , 600 nitro ille benim aramda ayrı bir bağ var ayrılamıyoruz :) Ama gördüğünüz gibi gerçekten çok keyifli bir helikopter zengin ayarda 8 dk uçuyorum resmen. OS55 çok yakıyormuş :laugh:

Rasim, Havalar biraz düzelirse daha fazla ilham gelicektir. Cidden uçuş yapmak için koşup ısınıyorum. :laugh:

Cemil abi kafa turum 2.100,2200 civarındadır max. :)