Trex 600E PRO DFC Testler ve Sorunlar :D

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Pazartesi günkü test uçuşu, kuyruk servo hornun vidasını takmayı unutunca başıma gelen :(

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bunlarda tekrar topama fotoğrafları, zaten çok birşey yoktu, birazda görsel ekleyelim dedik modele :) Seyfi abinin (5S model market) dükkandanda birkaç aksesuar ve yedek kaptık iş çıkışı :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bugünkü test uçuşu yine sorunlu geçti ne yazıkki :( modelin uçuşunda hiçbir sıkıntı yoktu önce , havalandım , birkaç hareket sonrası aileron tick tock esnasında birden pallere giden güç kesildi , önce pinyon gevşedi zannettim ama yere indiğimde ana dişlinin one way bearinginin kaçırdığını farkettim :( neyseki otorotasyon denen bişey var :D

Ynt: Trex 600E PRO DFC Testler ve Sorunlar :D

Tekrar geçmiş olsun.

Valla üstad senin hızına ve tempona ayak uydurmak mümkün değil :halay: Ne zaman test uçuşunu yaptın kaşla göz arasında :thumbup:

Kuyruk olayı heli de olabilecek en kötü durumlardan birisi, sadece bakıp, az da olsa kontrol etmeye çalışıyorsun :-\ Neyse ki allahtan hasar az olmuş %p Tekrar geçmiş olsun :)

Bu arada pil işini ne yaptın üstad ? Şu an üzerinde ne var ve ne almayı düşünüyorsun ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla üstad senin hızına ve tempona ayak uydurmak mümkün değil :halay: Ne zaman test uçuşunu yaptın kaşla göz arasında :thumbup:

Kuyruk olayı heli de olabilecek en kötü durumlardan birisi, sadece bakıp, az da olsa kontrol etmeye çalışıyorsun :-\ Neyse ki allahtan hasar az olmuş %p Tekrar geçmiş olsun :)

Test uçuşunu bu sabah yaptım :) 2. cisini yani , one way kaçırıyor bakalım ona ne yapıcam :(

Bu arada pil işini ne yaptın üstad ? Şu an üzerinde ne var ve ne almayı düşünüyorsun ??

deneme amaçlı ebaydan 1 takım pil aldım, üzerinde hafif şimiş olan Align 3300mah 2 x 6S 40C pil var

ebaydan şu pilden aldım 2 tane 1 takım yani :

eğer piller iyi çıkarsa fiyatı uygun 2 takım daha alırım

Ya mesut abi tekrar tekrar geçmiş olsun ben acaba dişli uydumu diye düşünürken sen ikinci uçuşu bile bitirmissin :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ama 2. ucusta sorunlu oldu Recep :D insallah cozebilirim bu isi , parcayi bulamiyorum TR de

magzalarda hep 600 nitro yedekleri var :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
deneme amaçlı ebaydan 1 takım pil aldım, üzerinde hafif şimiş olan Align 3300mah 2 x 6S 40C pil var

ebaydan şu pilden aldım 2 tane 1 takım yani :

eğer piller iyi çıkarsa fiyatı uygun 2 takım daha alırım
Pil fiyat olarak gerçekten süpermiş üstad :thumbup: ama işin aslında 500'de yaşadım onca pil sorunu sonrası 6S piller konusunda ciddi kararlar aldım :embarras:

Mesela artık 3-4 tane pilim olacağına tek pilim olsun ama sağlam olsun diye düşünüyorum. Zaten fiyat olarak da oralara geliyor.

Sırf bu yüzden yeni almayı düşündüğüm ve belki de aldığım :laugh: (Inan ben de henüz bilmiyorum :lollol: ) modelin 6S konfigurasyonlu olmasına dikkat ettim / ediyorum ;)

6S ne aldın abi yada muallakta olan model hangisi :D ne işler çeviriyorsun :D

Elimdeki 2.kit olan 500, 450 ve eski kumandamı satımda tahmin edeceğin uzere bir kaşıntı tuttu nedense :):)

Kardeşim son dakikada Amerika'dan tatile gelmeye karar verdi. Ben de Extra %10 indirim bulunca acaba Goblin 570 mı alayım diye düşünmeye başladım. Ama bavulda yer olur ve kargo 1 haftada yetişerse tabii ki.

Bakalım aksama belli olur son durum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dur hatta bugün fırsatım olursa almasam da bir Goblin 570 konusu açayım ;D

Ynt: Ynt: Trex 600E PRO DFC Testler ve Sorunlar :D

Mesut AKIN' Alıntı:
ama 2. ucusta sorunlu oldu Recep :D insallah cozebilirim bu isi , parcayi bulamiyorum TR de

magzalarda hep 600 nitro yedekleri var :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Abi valla ben hiç bir şey anlamadım bu işten :( kendimi kötü hissetmeye başladım :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet abi inşallah alırsın goblini :D

Mehmet sorunu kendi çapımda çözdüm yine :) konu açıyorum şimdi :)

Elimdeki 2.kit olan 500, 450 ve eski kumandamı satımda tahmin edeceğin uzere bir kaşıntı tuttu nedense :):)

Kardeşim son dakikada Amerika'dan tatile gelmeye karar verdi. Ben de Extra %10 indirim bulunca acaba Goblin 570 mı alayım diye düşünmeye başladım. Ama bavulda yer olur ve kargo 1 haftada yetişerse tabii ki.

Bakalım aksama belli olur son durum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Böyle olmayacak , derhal faceden Amerika da yaşayıp , buralara senede bir iki defa tatile gelen bir emmioğlu , halaoğlu bulmam lazım......... :lollol:

Slm. Mesut kardeşim çok çok geçmiş olsun, yeni forumda paylaşmış olduğun kırım video'sunu izledim, Tekrar olmaması dileğimle,tekrar geçmiş olsun, kırımsız yeni uçuşlar dilerim

kolay gelsin. :RCKolik: