Satılık Trex 600N DFC Big block - Son 1 hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kağan Kazancı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar,

Trex 600n dfc helikopterimi başka bir hınzır gönlümü çaldığı için satmaya karar verdim :laugh:

"Kit+61sx-h motor + os91hz motor +conversion kit" olarak elektroniksiz satmayı planlıyorum, ( Karbüratör tek olarak sx-h 'ın os 91hz'ye takılı kullanıyorum )

Mekanik olarak iyi durumdadır, temiz değil hafif yağlıdır :halay: Almayı düşünene temizleyip göndereceğim ;)
Bir sefer sert inişi ve ball link+ skid kırmışlığı vardır, o kırımda sadece ball link değiştirdim devam ettim, kuyruk pallerini yeni taktım 1 uçuşu var,

Gelelim teknik detaylara,

O.S. tarafından üretilen, 90'lık motor takılabilmesini sağlayan dönüşüm kitiyle toplanmıştır. Orjinal parçaları da duruyor, sadece fan hub ( HN6029 parça numaralı) mevcut olanı 90'lıık şaftına göre genişletildiği için ayrıca alınırsa 50'liğe direk çevirilebilir, Orjinal pinyon, motor mountlar, side frame'ler, fan shroud, fan vs, kutuda duruyor.

Edit: Yedekleri hediye, clutch bell, starter shaft, clutch liner vs.

Fiyat olarak 2,100 TL düşünüyorum,

O.S. conversion kitin 220$ olduğunu ve motorları düşündüğünüzde oldukça uygun bir fiyat,

Satılmazsa uçurmaya devaö :yuppi:

Son düzenleme:
Resimlerle beraber güncel demiş olayım

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[/QUOTE]

Her türlü kombinasyon konuşulabilir fiyatta da güzellik yapacağım,
son 1 hafta olarak güncel.
bu hafta satılmazsa ilanı kaldıracağım :halay:

Edit: satış iptal edilmiştir, sıfır ys60 motoru ve çeşitli upgradeler ile uçmaya devam edecektir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...