TREX 600N FBL 3GX ( 31.07.2014 )

arda

Kıdemli Uye
Merhaba arkadaşlar ,

Bildiğiniz üzere 6 aylık bir askerlik macerasını atlattıktan sonra tekrar aranıza dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. :)

Açıkça ifade etmek gerekirse düzenli olarak her hafta içi ve her hafta sonu uçuş yaptığım için, askerde uçuş yapmadan nasıl duracağım diye endişe duyuyordum. Ama askeriye ortamı için oldukça lüks bir endişe olarak kaldı.:lol: :lol:

Çok şükür sağ salim geldikten sonra iki hafta kadar dinlenip ilk uçuşumu dün yaptım. İlk çalıştırmada uğraşırım diye tedirgin olsamda gitmeden önce after oil kullanmanın faydasını gördüğümü sanıyorum. Motor ilk basmada çalıştı.
Ayrıca en son ocak ayında uçtuğum için motor ayarlarının değişeceğini zaten biliyordum. Bir iki uçuş sonra ayarlar yerine oturdu sayılır.

Pilotaj konusunda ise; biraz ilk uçuşlarımdaki heyecanı hissettim içimde, onuda 7 aydır elime kumanda alamayışıma veriyorum. :D

Teşekkürler. İyi seyirler. ( 1080P izlemeniz tavsiye ederim. ) :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tekrar hosgeldin Arda :halay:

Uçuş alanını ve özellikle modelin sesini özlemişiz :thumbup: Eline sağlık %p İlk uçuşlarda heyecan hissettim diyorsun ama maşallah video da biz bunu hissetmiyoruz :bravo:

Yine kaldığın yerden aynen devam ediyorsun, net ve temiz bir uçuş. Nitro sesine hasret kaldığımız şu günlerde Emre ve senin uçuş videoların sayesinde kulaklarımızın pasını atacağız inşallah :yuppi:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tekrar hosgeldin Arda :halay:

Uçuş alanını ve özellikle modelin sesini özlemişiz :thumbup: Eline sağlık %p İlk uçuşlarda heyecan hissettim diyorsun ama maşallah video da biz bunu hissetmiyoruz :bravo:

Yine kaldığın yerden aynen devam ediyorsun, net ve temiz bir uçuş. Nitro sesine hasret kaldığımız şu günlerde Emre ve senin uçuş videoların sayesinde kulaklarımızın pasını atacağız inşallah :yuppi:

Hoşbulduk. Teşekkürler abi beğenmene sevindim. :D

güzel uçuş,,, helini stabilitesi çok iyi 3gx 4.0 var sanırım üzerinde,,, okuduğum yorumlarda ayar tutmamasının en büyük nedeni vibrasyon olduğu yazıyor yeni aldığım helikopter de de aynı align ünitelerin vibrasyona toleransı sıfır tabi hatalı üretim oldukları da var muhakkak ama sonuç da 3gx güzel ünite videodan belli.

İşte özlediğimiz videolar gelmeye başladı. :bravo:

Eline sağlık Arda, bence hiç paslanma olmamış, uçuş gayet güzel. :thumbup:

Aynen kaldığın yerden devam. :halay:

kadir kocaman' Alıntı:
güzel uçuş,,, helini stabilitesi çok iyi 3gx 4.0 var sanırım üzerinde,,, okuduğum yorumlarda ayar tutmamasının en büyük nedeni vibrasyon olduğu yazıyor yeni aldığım helikopter de de aynı align ünitelerin vibrasyona toleransı sıfır tabi hatalı üretim oldukları da var muhakkak ama sonuç da 3gx güzel ünite videodan belli.

Evet 3gx 4.0 var yakında 5.0 a güncellemeyi düşünüyorum.Ünitenin uçuş performasından oldukça memnunum beni üzmedi hiç. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
İşte özlediğimiz videolar gelmeye başladı. :bravo:

Eline sağlık Arda, bence hiç paslanma olmamış, uçuş gayet güzel. :thumbup:

Aynen kaldığın yerden devam. :halay:

Teşekkürler abi. Beğenmene sevindim. :saygilar: