Trex 700 nitro, scale

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba yaklaşık iki yıldır, zaman buldukça bumuk olarak topladığımız modelin test uçuşunu nihayet yaptık, havada ufak bir iniş takımı sorunu yaşadık, ayağın birisi havada çıktı, neyseki güzel bir ekip çalışması ile olarak sağlim indirdik. Onun videosunu da ayrıca yükleyeceğim şimdilik şöyle heybetli kısa bir video bırakayım. ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hem 700 sınıfı, hem nitro, hem Scale ve üstüne üstük 2 yıllık gizli kapaklı devam eden bir proje :eek: :heartxf:

Ali kardeşim öyle kısa bir açıklama ve video koymuşsun ki tadı damağımda kaldı. ;) Daha detaylı açıklama ve bol görsel bekliyoruz :D

Hem 700 sınıfı, hem nitro, hem Scale ve üstüne üstük 2 yıllık gizli kapaklı devam eden bir proje :eek: :heartxf:

Ali kardeşim öyle kısa bir açıklama ve video koymuşsun ki tadı damağımda kaldı. ;) Daha detaylı açıklama ve bol görsel bekliyoruz :D
Mehmet abi proje devam ediyor ışıklandırma sistemi de tamamlanınca detaylı foto ve açıklamalar gelecek, konusu burada nasıl olsa, şimdilik gereken iyileştirmeler yapıldıktan sonra tekrardan birkaç test uçuşu yapacağız, sonrasında elektronik sistemler takılacak.

Modelin pilotu olarak ben seçildiğin için, collective rotoru scale tarzı değil alıştığım şekilde 3d olarak ayarlandı nitekim kuyrukta o şekilde ayarlandı, scale tarzı uçuşu pilotaj la yapacağım bu şekilde daha rahat ediyorum, negatif collective tam olarak aktif olduğu için ileriki uçuşlarda uzun bir loop atmamda hiç bir engel yok ?

@Ali Yalçın scale işi farklı uçuş kadar görsel de çok önemli bu yüzden mümkünse görsel bekliyoruz doğrusu daha iyi bir sohbet ve yorum yapılır.
Görsel olarak model bende olmadığı için çekip paylaşamıyorum, Model için bir araya geldiğimiz zaman paylaşırım ?