Türk Modelcilik Tarihini Değiştiren Gün

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar konu başlığından da anlaşılacağı gibi Türk modelcilik tarihi için bir dönüm noktası olan, sevgili adminimiz Mehmet abinin damarlarına heli virüsünün enjekte edildiği o tarihi günün fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim.

İşte ilk gün :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet arkadaşlar konu başlığından da anlaşılacağı gibi Türk modelcilik tarihi için bir dönüm noktası olan, sevgili adminimiz Mehmet abinin damarlarına heli virüsünün enjekte edildiği o tarihi günün fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim.

İşte ilk gün :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Vay be diyorum, yanlız Mehmet abi sanki baştan hiç sıcak bakmamış olaya :laugh:

Valla haklısın Ali gerçektende hiç sıcak bakmamıştı. :laugh: İşte düşün artık sen sıcak bakmamış hali bu kadar oldu. :lollol: :lol:

Hala sordun mu " Bu işler bana göre değil ... " diyor. ;D

Tabii bu devrimden önce şöyle de bir kırılma noktası var onu paylaşmazsak olmaz... Yıl 2004...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:)
Bu gayet net Türker’in niye heliye geçtiğini açıklıyor işte. Warbird uçuramayacağını farkedince bir adım geri gitmeye karar vermiş ;)

Bu gayet net Türker’in niye heliye geçtiğini açıklıyor işte. Warbird uçuramayacağını farkedince bir adım geri gitmeye karar vermiş ;)

Kesinlikle. %p

Başlangıçta bende öyle düşünmüş ve Evren'in söylediği gibi bir adım geri gitmeliyim demiştim. :embarras:

Fakat sonra aksi yönde daha agresif bir hamle yapıp helici oldum. :coolxf: Şimdi pilotajdan zevk alıyorum ve bütün uçakçılarada tavsiye ederim. :yuppi:

Abi bu bir başarı öyküsüdür. Kan, ter ve gözyaşı! Her şey var!
Bakınız adam dibe vuruyor, sonrasında herşeyi göze alıyor ve gözünü en tepeye dikiyor, dikmekle kalmıyor, bunu başarıyor ve helici oluyor, daha da yetmiyor, Mehmet Küçüksarı'yı helici yapıyor. Bu adam daha ne yapsın?

Bunu şöyle tok bir sesle ingilicce okusan fragman olur... A man... in the the dark... with tear, blood and sweat... and he made a decision... gibi :D

Aynen Ali :D

Aramızda şuna benzer bir dialog geçtiğini hatırlıyorum.

Ben : "Türker bu kumanda kaç para ?"
Türker :" xxx yüz Dolar abi"
Ben : "Hadi bee :rolleyes::rolleyes: Hayatta vermem ben bu parayı " :lollol::lol:

Kan, ter ve gözyaşı ha :) helicide hem de :)

Hangi helici dahta kesmeye çalışırken bıçağı yada rendeyi kaçırıp parmağına saplayıp kan dökmüştür!

Hangi helici zımpara yaparken deli gibi ter dökmüştür!

Hangi helici zımpara tozları uçsun diye parçaya üfleyince gözüne giren balsa tozuyla gözyaşı dökmüştür!

Türker’in yaptığı bir şey var ki ona saygım sonsuz :saygilar:ama helici olmak değil :D