uçağımın servoları titriyor

erkam

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
uçağıma komut vermeden önce titreme olmazken komut verdikten sonra düz durumdayken aileron ve elevatörlerde titreme meydana geliyor. rudderda ise bu durum yok. sorunun kumandadan kaynaklı olduğunu düsünüyorum zira geçen hafta çalıstırdığımda bu durum yoktu. roll komutu verirken titreme vesair bir sey olmuyor ama düz durumdayken titreme yapıyor. kumandam futuba 10j. yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler :thumbup:

uçağıma komut vermeden önce titreme olmazken komut verdikten sonra düz durumdayken aileron ve elevatörlerde titreme meydana geliyor. rudderda ise bu durum yok. sorunun kumandadan kaynaklı olduğunu düsünüyorum zira geçen hafta çalıstırdığımda bu durum yoktu. roll komutu verirken titreme vesair bir sey olmuyor ama düz durumdayken titreme yapıyor. kumandam futuba 10j. yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler :thumbup:
Titreyen servoyu ruder servisi ile yer değiştir eğer titreme giderse sorun kumandadan veya alıcıdan olabilir eğer hala titremeye devamm ederse o zaman tekrar konuşmak gerekir sorun gelen voltajdan veya servoda kaynaklı olabilir bir de deneme yaparken eğer titreme devam ederse bir iki tık trim ver hala devam edicek mi

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682