Uçak Rafı

Mustafa Koç

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese merhabalar,

Aksaray'a taşındığımdan beri malzemelerim ve uçaklarım gençlik merkezinin atölyesinde duruyordu. Ama orada öğrenci nüfusunun artmasıyla yer sıkıntısı olmaya başladı ve maalesef herkes eşyasını götürsün dediler.

Eşyaları eve taşıyınca zaten boş olan ve vaktiyle yine bu amaçla ayırdığımız odaya yerleştim ama uçaklar odanın tamamını kapladı:rolleyes:.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tabi ki bu şekilde kalamazlardı derli toplu durmaları gerekiyordu. Derken aklıma PVC borular geldi:thumbup: @Kemal-Lütfi UZER kardeşinde de boru kaynak makinesi varmış bir öğleden sonra beraber hallediverdik:halay::halay:

Sonuç olarak bitmiş hali acemilikten dolayı yer yer hafif çarpık olsa da işini gayet güzel yapan bir rafım oldu:thumbup:

Herkese merhabalar,

Aksaray'a taşındığımdan beri malzemelerim ve uçaklarım gençlik merkezinin atölyesinde duruyordu. Ama orada öğrenci nüfusunun artmasıyla yer sıkıntısı olmaya başladı ve maalesef herkes eşyasını götürsün dediler.

Eşyaları eve taşıyınca zaten boş olan ve vaktiyle yine bu amaçla ayırdığımız odaya yerleştim ama uçaklar odanın tamamını kapladı:rolleyes:.

Tabi ki bu şekilde kalamazlardı derli toplu durmaları gerekiyordu. Derken aklıma PVC borular geldi:thumbup: @Kemal-Lütfi UZER kardeşinde de boru kaynak makinesi varmış bir öğleden sonra beraber hallediverdik:halay::halay:

Sonuç olarak bitmiş hali acemilikten dolayı yer yer hafif çarpık olsa da işini gayet güzel yapan bir rafım oldu:thumbup:

Elinize sağlık. Süper olmuş:heartxf:

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Koç
Çok güzel olmuş gerçekten.En kısa sürede bende birtane yapmalıyım bende çok yer sıkıntısı çekiyorum.Ayrıca eve çok güzel bir görünüm katacağından eminim:)
Görünüm konusu tartışmalı olabilir benim de hoşuma gitti ama eşim hiç o tarafa doğru bakmıyor bile :lol:

• Beğen
Tepkiler: Vedat TÜMER
Elinize sağlık. Süper olmuş:heartxf:
Süper fikir. Hezarfen'de yapayım bunu!:thumbup:
Gerçekten de güzel bir çalışma olmuş :thumbup::heartxf:
Çok güzel olmuş gerçekten.En kısa sürede bende birtane yapmalıyım bende çok yer sıkıntısı çekiyorum.Ayrıca eve çok güzel bir görünüm katacağından eminim:)
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim:) bu arada yazmayı unutmuşum maliyeti de 50 TL tuttu sadece :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Raf süper, elinize sağlık. Gençlik merkezinin nüfusunun artması ayrı bir güzellik, illa ki modelle uğraşanlar da vardır.

Herkese merhabalar,

F22 raptorrrr F22 raptor...
Yaptıım amauçurmaya korkuyorum. Nasıl bu korkuyu yeneceğim ben yaaa :)

Elinize sağlık bu arada :)
Deniz abiye katılıyorum:thumbup: sadece pile dikkat etmek lazım burun üstü çakılırsa zarar görebiliyor onun dışında fotoblok zaten gözden çıkarılabilir bir malzeme yenisini yapmak için bahane olur :laugh:
Raf süper, elinize sağlık. Gençlik merkezinin nüfusunun artması ayrı bir güzellik, illa ki modelle uğraşanlar da vardır.
Teşekkür ederim, gençlik merkezinde RC model uçak kursu var aktif olarak. Öğrenciler de baya hevesli sayımız git gide artıyor:thumbup: