[Urun]: 8 kanal PPM simulator kumanda

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
8 kanal simulator kumandam geldi arkadaşlar. Daha önce Celalettin abi paylaşmıştı bu kumadayı. 35 günde bangooddan bana ulaştı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

cd içeriği

sim switch isimli program ile sim seçimi yapılıyor

Abi hayırlı olsun Cd iceriğin aynı olduğuna göre şu konu sana yardımcı olur sende RF7.5 kurarsan online buluşma yapabiliriz.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Abi hayırlı olsun Cd iceriğin aynı olduğuna göre şu konu sana yardımcı olur sende RF7.5 kurarsan online buluşma yapabiliriz.
7.5 kurulu zaten bende

Güle güle kullan Akan abi. :bravo: Simde bol kırım dökümlü, gerçekten hiç kırımsız günlerin olsun. :laugh:

Ynt: [Urun]: 8 kanal PPM simulator kumanda

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Akan hayırlı olsun [emoji106] ayarlarda hic sorun çıkardı mı RF 7.5 da reset sorunu yok degilmi?
Teşekkürler abi. Ayarlarda sorun yok ama reset sorunu ayni idi daha fazla ugrasamadim reset sorunu icin

Ynt: [Urun]: 8 kanal PPM simulator kumanda

akan tekin' Alıntı:
Teşekkürler abi. Ayarlarda sorun yok ama reset sorunu ayni idi daha fazla ugrasamadim reset sorunu icin
Hayırlı olsun Akan Bey :) Mustafa arkadaşımıza bir hatırlatma yapalım da, RESET SCRIPT güncelleyip bizlerle paylassın :)

Aynısından bende aldım phoenix 5 kurdum kumanda ayarlarını Yaptım. On numara bir kumanda 8 kanal olması çok güzel, tabi Celalettin Abinin önerisi ile....

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

arkadaşlar Reset işlemi için setting - phyhsics -automatic reset delay 0 idi 1 yaptım artık otomatik resetliyor.

Akan Bey merhaba, bende aynı kumandadan aldım ve dün elime geçti. Fakat RF 7 i çalıştırdığımda aşağıda ki gibi bir hata alıyorum. Siz de böyle bir sıkıntı yaşadınız mı?

akan tekin' Alıntı:
8 kanal simulator kumandam geldi arkadaşlar. Daha önce Celalettin abi paylaşmıştı bu kumadayı. 35 günde bangooddan bana ulaştı.

cd içeriği

sim switch isimli program ile sim seçimi yapılıyor