[Urun]: Align Trex 500L Dominator

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Align kendini yenilemeye devam ediyor... Yeni bebek yolda geliyor :laugh:

Kadir Kocaman arkadaşımız tarafından hazırlanmış KUTU Açma videosu :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Model çok güzel ama 500 size modeller beni korkutuyor artık.

Forumdan çoğu kişinin merak ettiği gibi hub civatası gene m2 mi acaba ?

Arda Erkan' Alıntı:
Model çok güzel ama 500 size modeller beni korkutuyor artık.

Forumdan çoğu kişinin merak ettiği gibi hub civatası gene m2 mi acaba ?
Bence ne yazik ki bu kısım degismemis ve M2 olarak kalmistir diye dusunuyorum :-\

Klasik Dominator serisinde oldugu gibi kizakli pil yuvasi guzel olmus. Servolar ayni, ESC yine 70A, buyuk ihtimal motorda ayni.

Fakat benim anlamadigim ilk 700 serisindeki V1 FBL kafayi neden geri donduler ben buna bir anlam veremedim. Sahsi gorusum leylek boynu gibi geldigi icin gorsel olarak ben bu FBL kafayi ne yazik ki sevemedim gitti.

Bu arada paylasim ve bilgilendirme icin tesekkurler Rasim :RCKolik:

Sonradan isteyene DFC kafa satabilmek için olabilir :rolleyes: Herşeyi stock versiyona koyarlarsa upgrade den nasıl kazanacaklar, nasıl ekmek götürecek evine çalışanlar :-\

Şaka bi yana benim gönlüm hala trex550L de ama bakalım zamanı var daha... Önce bi mcpx bl alayım önden :laugh:

Ynt: [Urun]: Align Trex 500L Dominator

Iste bu alinir :)

Baktılar herkes dfcden şikayetci kısa şaflı fblye döndüler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DenizSERT' Alıntı:
Baktılar herkes dfcden şikayetci kısa şaflı fblye döndüler.
Kısa olsa tamamda Deniz, kısa hali bile 1 cm daha yüksek DFC'ye göre. :(p

Align'ın bu şaft üzerindeki aktarım elemanı ile yaptığı HSP dizaynını sevmiyorum. Boşyere ana pervane ile frame arasındaki mesafenin artmasına sebep oluyor. Bence Goblin'de KDS'de olduğu gibi Rotor Holder'ın üzerindeki dizaynlar daha başarılı. :agreed:

Ürünün fiyatı belli olmuş...

646 dolar...

Model de kullanılan esc motora göre düşük değilmi? Fiyatı uygun ama daha yorumlar gelmeye başlamadı... Olumlu yorumlar gelirse ve black friday indirimine girerse bir tane almayı düşünüyorum

kadir kocaman' Alıntı:
Model de kullanılan esc motora göre düşük değilmi? Fiyatı uygun ama daha yorumlar gelmeye başlamadı... Olumlu yorumlar gelirse ve black friday indirimine girerse bir tane almayı düşünüyorum

550l dominatorde de öyleydi sanırım esc (modele göre düşük veya sınırda). Align bu konuda pek cömert davranmıyor. Bunu sallayıp bir adet yep esc alınabilir. black friday ne kadar indirim olur bilemiyorum, genelde align ilk partilerde güzel indirim yapıp sonra fiyatı yukarı çekiyor. Ama tabii kasım ayı geldi çattı, buna bi yüzde 10 daha indirim gelebilir.

550 dom. ilk çıktı 960 dolardan, helipross onu da 935 e çekti... Şimdi her yerde 1020 dolar olmuş :rolleyes: Bunda da benzer bi fiyatlandırma olmasa bari...

helifreak kurcalamadım bununla ilgili, vardır belki orda yorumlar.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Rasim, bu aralar model ve indirim yazıp durma :p

Tevfik abi daha dün aldın Forza, her gün bi model almazsın herhalde ;D Dünyadaki gelişmeleri foruma duyurma misyonu edindim :laugh:

Bundan sonra acilan INDIRIM veya KAMPANYA konulari direk silienecektir :lollol: :lol:

Günaydın, model çok hoşuma gitti 550 bakıyordum ama fiyat olarak bütçeyi çok zolar powerlab6 ve pulse piller de var daha bakalım ay sonu gelsin de :) belki indirim kodu verirler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi