[Urun]: Align Trex 600 L Dominator

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
ALIGN 2014 yılı bitmeden önce Dominator serisine 600 modelini de dahil ederek tüm modellerin yenilemiş oldu :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son güncel model olan TREX 600E PRO DFC zaten yapı olarak Dominator serisinin aynısıydı. Bu nedenle fiziki yapıda ben bir değişiklik göremedim.

Değişim daha çok elektronik kısımda. Yeni seri Castle HV80 ESC, Yeni FBL Unite- Gpro, HV servolar ve sadece rengi kırmızıya boyanmış aynı eski motor 750MX :laugh: :lol:

Paylaşım için teşekkürler Mehmet abi, başlığı okuyunca çok sevindim aha dedim 600 üme yeni model canopy alıcam artık 600 dominatör çıkmış :D ama içeriğe bakınca hayal kırıklığı :D motor mountun dışına alu takviye , yeni renk canopy görebildim fark olarak sadece

Mesut AKIN' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Mehmet abi, başlığı okuyunca çok sevindim aha dedim 600 üme yeni model canopy alıcam artık 600 dominatör çıkmış :D ama içeriğe bakınca hayal kırıklığı :D motor mountun dışına alu takviye , yeni renk canopy görebildim fark olarak sadece

..ki bu alum takviyeler zaten upgrade olarak epeydir satılıyordu :laugh: :D Şimdi fark ettim, zamanında 600 PRO için şöyle bir set çıkarmış: 600E PRO Performance Booster H60G004XXW
Galiba fiziksel değişiklik olarak bu seti ilave etmişler.

Paylaşım için teşekkürler Mehmet abi :saygilar:
Fiyat henüz açıklanmadı değil mi ?

600E pro zaten güzel bir model. Tek derdi iki pille çalışması. Ben olsam 550L dizaynı yaparken 600' e uzatılabilir hale getirip iki modelide aradan çıkartırdım , isteyen 550 kullnır isteyen 600 , stretch kit çıkartıp ekstra kazanç sağlardım. Yeni diye kimse almaz bu 600'ü , eskisinden bir farkı yok.

Ynt: [Urun]: Align Trex 600 L Dominator

Hersey guzel dfc ile devam etmesi gercekten cok iyi bir dfc hastasi olarak ama 550 de ndn dfc kullanmadi. bu modeli yeniliyecegi icinmi bilemedim. 600 den hic memnun kalmamistim yada bana gelen biraz farkli modeldi. dominator fazla pil harciyabilir ama motor gucunu meraketmiyor deilim isallah kullanicilari utandirmaz :)