[Urun]: Ev içerisinde Mikro Car FPV (Hamam Böceğinin Gözünden)

M. Serdar TERZİOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Evet yeni bir konuya girişme... Mikro quad fpv işene giriştim ama quadın motoru bozulunca işler yarıda kaldı... Bende 2 nci el uygun bir fiyata yarı profesyonel mikro bir araba aldım... tabi buna da Mikro FPV sistemimizi bağladım.

Daha iyi arabalar da tercih edilebilir ama en uygun fiyatlısı bu idi... zaten ikinci el aldım daha uyguna geldi... Yurt Dışı da tercih edilebilir...

Mikro Quad İcin Can Arkadaşımız Parça listesini paylaşmış Emeği için Teşekkür ederim....

1-) HPI Baja Q32 Mini Car;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- ) ECX Marka ; Alternatif
Araç için TÜrkiye içi bir site Örnek olsun diye link paylaşıyorum Farklı bir yerden de alabilirsiniz.

FPV
FPV verici Pilot Cam ve Anten için En hesaplı en küçük Cİhazlar altta linkini paylaştıklarım Tercih edilebilir...

1-) Pilot cam

2-) Verici

3-) Anten

4-) verici için pil ise ciklet diye adlandırdığımız 3.7v 150mah 200mah max 300mah lipo kullanabilirsiniz...

Görüntü alıcısı olarak Fhatshark Dominatör v2 Kullanıyorum. Alternatif olarak uygun fiyatlı aşağıdakiler de tercih edilebilir...

Bence En uygun fiyatlı ekran şuan bu...

1-)

Görüntü Alıcı başka alıcılar da tercih edilebilir şuan 32 kanal bu da iş görür sorun olmaz...

2-)

Alternatif Alıcısı Ve Görüntü

1-)

2-)

ECX Marka FPV

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

HPI Baja Q32 FPV

[Urun]: Ev içerisin de Mikro Car FPV

Serdar çok eğlenceli görünüyor :D

İki üç kişi olacak, kapışılacak... daha da eğlenceli olur :thumbup:

Gecenlerde az daha ben de bunun benzeri Micro bir araba aliyordum, son dakikada frenledim kendimi :laugh: Hatta kartondan pist falan yapiyorsun, cok eglenceli oluyor :thumbup: o videoyu bulabilirsem birazdan paylasayim ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Serdar çok eğlenceli görünüyor :D
İki üç kişi olacak, kapışılacak... daha da eğlenceli olur :thumbup:

Kendi başına zaten bir eğlence dediğin gibi 2 kişi daha olsa tadından yenmez. kışın ev içerisindeki en iyi eğlence :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gecenlerde az daha ben de bunun benzeri Micro bir araba aliyordum, son dakikada frenledim kendimi :laugh: Hatta kartondan pist falan yapiyorsun, cok eglenceli oluyor :thumbup: o videoyu bulabilirsem birazdan paylasayim ;)

Aynen Mehmet abi buna benzer bir model var o daha profesyonel HPI Q32 modeli tabi onda hassas dreksyon özelliği de mevcut...

Çılgınsın Serdar.

Tuttum bunu. :laugh:

Aynı aracı alıp fpv yapmayı düşünüyordum, daha sonraya ertelemiştim.. sen yapmışsın tebrikler :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

c@n' Alıntı:
Aynı aracı alıp fpv yapmayı düşünüyordum, daha sonraya ertelemiştim.. sen yapmışsın tebrikler :thumbup:

Teşekkürler ... şimdi Q32 buldum bir tane bakalım onda nasıl olacak...

Can teşekkürler hatırlatma için.

HPI Racing Baja Q32 Buggy

Bizi de yakan bu reklam videoları değil mi ?

;D

Videonun başlığını Hamamböceğinin Gözünden olarak değiştir serdar :laugh:

[Urun]: Ev içerisin de Mikro Car FPV (Hamam Böceğinin Gözün den)

Buğra Kabakçı' Alıntı:
Videonun başlığını Hamamböceğinin Gözünden olarak değiştir serdar :laugh:

Hemen Değişiyorum :D olmuş mu bir bak

Serdar ecx'in sürüşü-direksiyonu proportional mı? yoksa sabit mi.. pek bilgi bulamadım. hızı sabit heralde 2 kademe ama direksiyon da öyle mi?

c@n' Alıntı:
Serdar ecx'in sürüşü-direksiyonu proportional mı? yoksa sabit mi.. pek bilgi bulamadım. hızı sabit heralde 2 kademe ama direksiyon da öyle mi?

hiz kademeli ama dreksyon degil. hpi q32 simdi inceledim hic bir fark yok ayni gibi.