[Urun]: Headplay HD HMD (head mounted display) Yeni Fpv gozlugu

irfan

Çalışkan Uye
Urun az once elime gecti.
Firsat bulursam bir inceleme yazisi yazacagim.

Rangevideo firmasinin daha cicegi burnunda urunu olan bu yeni urun aslinda bir gozluk degil.
İsmindende anlasilacagi gibi kafaya takilan bir goruntu platformu. Giyilebilir ekranda denebilir. Tipki HKnin quantum ekranlari gibi
Suan rangevideo ve getfpv sitelerinden alinabiliyor.
Ben urunu 20 mayis tarihinde siparis etmistim. Gozlugun siyah, beyaz ve kirmizi 3 renk secenegi var. Ben beyaz istedigim icin ve beyaza talep cok fazla oldugu icin fazladan 1 ay beklemek zorunda kaldim. Urune asiri talep oldugu icin hala pre-order seklinde satista. Simdilik bu kadar...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Beautiful display.
1280x800px HD gloss screen.

Integrated 5.8GHz receiver.
32 channel receiver designed by RangeVideo. Super sensitive and works with Boscam/ImmersionRC/Fatshark. All channels. Channel switch by push-button and LED segment display on top of goggles.

HDMI input.
Connect the Headplay HD goggles directly to your Connex HD, DJI Inspire or DJI Lightbridge system. See in HD to make better aerial videos.

External AV input.
Connect your 900MHz/1.3GHz/2.4GHz external FPV audio video receivers to the Headplay HD. Bring new life to your old FPV setup. Try it with the super crisp and bright Headplay HD.

Picture

Screen resolution: 1280x800
Field of View: 72 degree
Fully adjustable picture via intuitive menus
General

Control via button panel (distinct button design for "blind" operation)
Rugged design with extremely durable materials
Very high comfort
Adjustable straps
Different density foam pads allow you to adapt the goggles to your needs.
Weight: 400g (excluding battery)
Easy to clean optics
Electrical Properties

Current consumption 340mA@12V
Supply voltage: 6-15V Recommended 2S LiPo
Reverse voltage protection
Connectors

HDMI type C (HDMI-in)
XS9JK (latched high end connector): Power Supply, Video-in, Audio-in, Ground, 5V out
SMA antenna connector
Integrated Features

32 channel 5.8GHz A/V receiver
8 segment display
Sensitivity: -90dBm
Frequencies (MHz):
Band 1: 5725, 5745, 5765, 5785, 5805, 5825, 5845, 5865
Band 2: 5733, 5752, 5771, 5790, 5809, 5828, 5847, 5866
Band 3: 5705, 5685, 5665, 5645, 5885, 5905, 5925, 5945
Band 4: 5740, 5760, 5780, 5800, 5820, 5840, 5860, 5880
Built-in speaker with volume control on buttons
Included

2 Different lenses (to adapt to personal immersion wishes)
1000mA 2S hard case battery
30cm Cable (1 foot) with barrel type battery connector
250cm Cable (8 feet) with AV-in, Audio in and barrel connector
2 Face foam packs (different densities to allow comfort adjustment)

[Urun]: Headplay HD HMD(head mounted display) Yeni Fpv gozlugu

Irfan " Tipki HKnin quantum ekranlari gibi" deyince fiyatına bir bakayım dedim, biraz şok oldum :eek: Tabii ki burada konuya biraz uzak kalıyor olmam büyük bir etken :D Yoksa emimin ki bu fiyatı hak eden güzel bir üründür.

Fırsatın olduğun mutlaka bir inceleme yazısı da bekliyoruz. Unutmadan hayırlı uğurlu olsun :thumbup:

NOT: Son videoyu görünce Fiyatının neden bu şekilde olduğu net bir şekilde hatırladım :thumbup:

[Urun]: Headplay HD HMD(head mounted display) Yeni Fpv gozlugu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Irfan " Tipki HKnin quantum ekranlari gibi" deyince fiyatına bir bakayım dedim, biraz şok oldum :eek: Tabii ki burada konuya biraz uzak kalıyor olmam büyük bir etken :D Yoksa emimin ki bu fiyatı hak eden güzel bir üründür.

Fırsatın olduğun mutlaka bir inceleme yazısı da bekliyoruz. Unutmadan hayırlı uğurlu olsun :thumbup:

NOT: Son videoyu görünce Fiyatının neden bu şekilde olduğu net bir şekilde hatırladım :thumbup:

Tesekkur ederim Mehmet abi.
Mobilden girdigim icin kopyala-yapistir islemleri biraz gec kaliyor siz yazilanlari okurken ben eklemeleri yapiyorum :)
Urunun ekrani gercekten HD. 1280x800
Ayrica video alicisi, pili herseyi hazir ve tumlesik geliyor. HKnin quantum seti ekran ve kabindan olusuyor.
Urunu bence bu piyasa kosullarina gore ucuz bile satiyorlar.

İrfan hocam hayırlı olsun , güle güle kullanın..... :thumbup: , görüntüsü gerçekten çok güzelmiş...... :halay:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İrfan hocam hayırlı olsun , güle güle kullanın..... :thumbup: , görüntüsü gerçekten çok güzelmiş...... :halay:
Tesekkur ederim Hakan abi. Goruntusu cok guzel evet.
En buyuk sorunu analog yayindaki goruntunun hd ekranda hatta ekraninda gozunuze olan uzakligi ve lensler nedeniyle adeta sinema gibi olmasi dolayisiyla pixellenme yapmasi. Cozum yuksek tvl camera kullanmak. Oradada latency yani gecikme devreye giriyor veya cmos kamera kullanimi ve dolayisiyla jello meydana cikiyor. Aslinda bu urun mini-quadla aksiyon fpv yapanlar icin degilde onun disinda kalan tum fpv sistemler icin muhtesem. Millet hdmi girisinden sinema filmi bile izliyor :)
En guzel kullanim alani ise hd downlink sistemler.
Sayenizde biraz daha aciklama ekledik :)

iyi günlerde kullanın, güzelmiş gerçekten :thumbup: %p