[Urun]: Heli Professional SOXOS 550

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Dunkan'ı transferi ile dikkatleri üzerine çeken Heli Professional, 550 sınıfında yeni bir model çıkarmış : SOXOS 550

Yalan olmasın diğer abilerinin birebir kopyası olan bu modeli de beğenmedim :-\ Peki neden paylaşıyorsun derseniz, inanın şu lansman videosunu çok beğendiğim için paylaşıyorum :laugh:

Klasik muzik ile bence güzel bir video olmuş ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Heliyi bilmem de, video süper olmuş :bravo:

Bence Soxos Dunkan'ı değil de, Dunkan Soxos'u transfer etti diyebiliriz sanırım :D Zira Dunkan Soxos'dan çok daha büyük bir markaydı, hala da öyle :D Spin Blades ve Spin takımı olarak ele geçirdiler firmayı :)

Paylaşım için teşekkürler abi. :bravo:
Benim dişli mekanızması falan hoşuma gitti ama genel olarak heli çok hoş gözükmedi gözüme :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kanopi bi yerlerden tanıdık ;D

Kırık mırık ama şuna çok benziyor....

Aslında aynı modelden birçok heli için olanı var... Özetle yeni bir çizgi yakalayamamışlar, kırmızı yeşil standart lynx tasarımını döşemişler... 700 modelininki de başka telden çalıyor...

Bence bundan vazgeçmeliler. Bir tasarım yapmalı, bunu bütün bir seriye uygulamalılar. İnsanlar o kanopiyi görünce "işte soxos kanopisi, çok beğeniyorum ben bunu" diyebilmeliler.

Bende videoya bayıldım, sanat eseri gibi birşey olmuş. :thumbup:

Modele gelirsek çok fazla dişli var, ses yapar bu. :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Modele gelirsek çok fazla dişli var, ses yapar bu. :lollol: :lol:

Dünyanın bütün meşhurları helilerini bununla susturuyorlar... Taçsız kral pele, beckenbauer, kaleci maier, nadia comaneci, fenerbahçeli cemil... :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Dünyanın bütün meşhurları helilerini bununla susturuyorlar... Taçsız kral pele, beckenbauer, kaleci maier, nadia comaneci, fenerbahçeli cemil... :)

:evil: :evil:

Rasim Öztürk' Alıntı:

Ben nalbura gidip bir rulo fırça alayim en iyisi, Doğukan sende bana 3 - 4 litre gönderiver. :lollol: :lol:

Yada vazgeçtim damacana ile gönder elektroniksiz daldır çıkart yapayim sürmekle başolmaz bu. :laugh: