[Urun]: HiTec Auroa 9x Kutu Açma ve Ürün Inceleme

ediz dumankaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
buda ilk konum olsun ;) tabiki hitec aurora ile ilgili başka ne bekliyordunuz :D

]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
[/URL]

]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
[/URL]

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

9x le gelen bir yeni özellik

swahring olayı ..

swahs ring acıklama ve sımılasyon

• Sevdim
Tepkiler: Gökhan Bilgiç
[Urun]: HiTec Auroa 9x

Eline sağlık Ediz :thumbup: Güzel bir inceleme konusu olmuş, tam da Hitec tutkunu bir modelciye yakışır şekilde ;)

Yoğunluktan şu aralar çok fazla aktif olamayan Erman arkadaşımızın, zamanında paylaşmış olduğu Auroa 9 incelemeleri konularının yanına ilave edelim INDEKS sayfamızda %p

Ediz hoş geldin şu kumandayı sonunda bana aldıracaksınız %p

Eline sağlık Ediz, çok güzel bir paylaşım oldu. :bravo:

En çok çözünürlüğün arttırılmış olması uçuşta hissedilebilir bir değişime sebep oldu mu diye merak ediyorum ? Bir fark hissettin mi Aurora 9 ile 9X arasında hız olarak ?

türker abi şimdi bu gelen maxima serisi alıcılar 4096 çözünürlük v 7sn ( maxmıma fbl ) tepkime süresine sahip bilmeyen arkadaşlar için bir kez daha burda belırtelım 4096 cozunurluk stıc hassaıyetı 4 katına cıkartılmış demek gibi bişey aslında ...

gel gör ki vakitsizlikden ve vakit buldum muda direk uçuşa gitmek istememden ötürü maxima alıcıyı daha modelin üsüne takmadim o yüzden bir yorum yapamıyacagım ... ama sınavlarım bitti sayılır bütlere kadar vaktim olucak :D bu arada hem maxıma alıcı hemde içimde bi kaşıntı var sk540 fbl ünitesi ile ilgili belkı ıkısını aynı anda setup yaparım diye kararsızda kalmadım degil ... bu ara sk540 araştırmadayım ...

brain & sk540 ?

Test sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum. ;)

Harika bir incelme ve paylaşım eline sağlık Ediz. :saygilar:

Geliyor abi muhtemelen yarin elimde olur yada ertesi gunu , hafta sonuna kadar ayarlarini yapip ve yeni maxima aliciyi takip ucurmak istiyorum .. tabi hafta sonu da ayar falan derken yarisi boşa gecicek ...

Bu yuzdende acaba diyorum hafta sonu gene uc biraz ozlem gider sora yaparsin degisirsin unite ile aliciyi desemde skookum 540 gelince ben dayanamayip ayarlarim ...

Cok muazzam bi farklilik algilamiyacagim muhtemelen , ayni modelden bitane daha olsa bi sk540 li bide brain li olan modeli ucursam belki daha net bi sey soylenebilirdi gibime geliyor ..

Hele bi gelsinde de bakalim ;) bilgilerimi burdan paylasirim ..

byedz' Alıntı:
Geliyor abi muhtemelen yarin elimde olur yada ertesi gunu , hafta sonuna kadar ayarlarini yapip ve yeni maxima aliciyi takip ucurmak istiyorum .. tabi hafta sonu da ayar falan derken yarisi boşa gecicek ...
......
Hele bi gelsinde de bakalim ;) bilgilerimi burdan paylasirim ..
Yav sen zaten sipariş etmişsin demek :eek: Ben daha sipariş edeceksin de hangi FBL ünitesini tercih edeyim diye düşünüyorsun anlamıştım :D

Mesut üstad da bu ünitenin performansını çok merak ediyordu. Artık ne zaman test edersen, yorumlarını merakla bekliyoruz ;)

byedz' Alıntı:
Geliyor abi muhtemelen yarin elimde olur yada ertesi gunu , hafta sonuna kadar ayarlarini yapip ve yeni maxima aliciyi takip ucurmak istiyorum ...
Valla süper. :thumbup:

hitec aurora 9 ve 9x arada 400 tl gibi fark var.sizde değer mi?
futaba 6j yi çözemiyorum ben hitec aurora menü olayı nasıldır .artık tam anlamıyla bu helikopter olayını çözmeyi düşünüyorum...

barış altun' Alıntı:
hitec aurora 9 ve 9x arada 400 tl gibi fark var.sizde değer mi?
futaba 6j yi çözemiyorum ben hitec aurora menü olayı nasıldır .artık tam anlamıyla bu helikopter olayını çözmeyi düşünüyorum...
Hatta 2seçenek ddaha spektrum dx7s ve dx8
Sizin tercihiniz ne olurdu

barış altun' Alıntı:
Hatta 2seçenek ddaha spektrum dx7s ve dx8
Sizin tercihiniz ne olurdu
10 sonra Amerika'dan gelecek olan yeni kumandam DX9'ma kavuşacak birisi olarak kesinlikle Spektrum DX8 :thumbup:

Mehmet bey dx9 un abd fiyatı nedir peki.ordan alma imkanımda var