[Urun]: ISDT Q6 Plus 300W 14A MINI Pocket Battery Balance Charger Kutu Açılımı | Ta

Berke Karlı

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Hepsi
ISDT Q6 Plus 300W 14A MINI Pocket Battery Balance Charger

Herkese selamlar,
Forumda bu şarj aletinin kutu açılımı ve tanıtımıyla ilgili bir konu göremedim. Kutu açılımı, tanıtım videosu çekip şarj aletini tanıtmaya çalıştım, umarım beğenirsiniz.

*Şarj aletimiz 60$ fiyata sahip.
*Beyaz, siyah ve turuncu olmak üzere 3 farklı renk seçeneği mevcut.
*Adaptörsüz geliyor. Şarj edeceğiniz akım ve voltaja göre istediğiniz adaptörü alabilirsiniz. Ben en az 200w-250w adaptör almanızı öneririm.
*Ürün için ekstra olarak update kablosu satılıyor onu da almanızı öneririm. Böylelikle firmware update yapabilirsiniz. ( )
*Fanı çok fazla ses çıkarıyor ama yeterli soğutmayı sağlıyor.
==Sonuç olarak; fiyatını hak eden minik bir şarj aleti, orta seviye bir şarj aleti almak isteyenlere öneririm.

Özellikleri:

Giriş Voltajı: DC 7-32V
Çıkış Voltajı: 0-30V
Şarj akımı: 0.1-14.0A
Discharge Akımı: 0.1-3.0A
Maksimum Şarj Kapasitesi: 300W
Maksimum Discharge Kapasitesi: 8W
Balancing Current: 1A/cell
Balance Cells: 2-6S
Desteklenen Batarya Tipi: LiFe/Lilon/LiPo/LiHv (1-6S)
NiMH/Cd(1-16S)
Pb(1-12S)
Ekran: 2.4〃320×240 IPS LCD
Çalışma Sıcaklığı: 0-40°C
Saklama Sıcaklığı: -20-60°C
Boyutlar: 80x80x33.5 mm
Kütle: 119g

Satın alma linki :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Urun]: ISDT Q6 Plus 300W 14A MINI Pocket Battery Balance Charger Kutu Açılımı |

Küçük ve kullanışlı bir şarj aletine benziyor, paylaşım için teşekkürler Berke. :thumbup:

[Urun]: ISDT Q6 Plus 300W 14A MINI Pocket Battery Balance Charger Kutu Açılımı

Türker Akgün' Alıntı:
Küçük ve kullanışlı bir şarj aletine benziyor, paylaşım için teşekkürler Berke. :thumbup:

Aynen Türker Abi şarj aleti avuca sığabilecek kadar küçük. Giriş soketi de xt60 olduğundan, sahadayken giriş kısmına daha yüksek kapasiteli lipo bağlanıp daha küçük lipolar şarj edilebilir, özellikle minici ve microcular için çok kullanışlı.

[Urun]: ISDT Q6 Plus 300W 14A MINI Pocket Battery Balance Charger Kutu Açılımı | Ta

Güzel bir inceleme ve tanıtım konusu olmuş, ellerine sağlık Berke :thumbup:

Özellikle Quad kullananlar için küçük, renkli ekran, kolay kullanım ve uygun fiyat ile gayet başarılı bir alternatif %p

Konuyu hemen ilgili indeks sayfasına ilave edelim :RCKolik:

Güzel incelme, bende 500w olan cs 620 kullanıyorum, ISDT firması gerçekten ucuz ve kaliteli ürünler yapıyor,çok memnunum.

Ayrıca düzenli gelen güncellemelerle cihaz şuan daha stabil oldu, ana ekrana istediğin ismi yazma ve hücre doluluk referans voltajını ayarlama özelliği geldi.

Mesela ömrü azalmış iç dirençleri yüksek bi pilim var balans işlemi çok uzun sürüyor, ben doluluk voltajını 4,25 yaparak pili biraz sıkıştırıyorum, şarj aleti 4.25 e balans yapmaya uğraşırken şarjı kesiyorum ve hücreler 4,20 ye gelmiş oluyor.

Şuan en son güncelleme ile şarj aleti bunu otomatik yapıyor sanırım ölü pilim hızlı şarj olmaya başladı bu bilgiyide not edeyim.

Her güncelmede neler yaptıklarını detaylı bi şekilde yazmaları insanı neler değişmiş diye arama zahmetinden de kurtarıyor.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Güzel bir inceleme ve tanıtım konusu olmuş, ellerine sağlık Berke :thumbup:

Özellikle Quad kullananlar için küçük, renkli ekran, kolay kullanım ve uygun fiyat ile gayet başarılı bir alternatif %p

Konuyu hemen ilgili indeks sayfasına ilave edelim :RCKolik:

Saol Mehmet Abi :saygilar:.

Ali Yalçın' Alıntı:
Güzel incelme, bende 500w olan cs 620 kullanıyorum, ISDT firması gerçekten ucuz ve kaliteli ürünler yapıyor,çok memnunum.

Ayrıca düzenli gelen güncellemelerle cihaz şuan daha stabil oldu, ana ekrana istediğin ismi yazma ve hücre doluluk referans voltajını ayarlama özelliği geldi.

Mesela ömrü azalmış iç dirençleri yüksek bi pilim var balans işlemi çok uzun sürüyor, ben doluluk voltajını 4,25 yaparak pili biraz sıkıştırıyorum, şarj aleti 4.25 e balans yapmaya uğraşırken şarjı kesiyorum ve hücreler 4,20 ye gelmiş oluyor.

Şuan en son güncelleme ile şarj aleti bunu otomatik yapıyor sanırım ölü pilim hızlı şarj olmaya başladı bu bilgiyide not edeyim.

Her güncelmede neler yaptıklarını detaylı bi şekilde yazmaları insanı neler değişmiş diye arama zahmetinden de kurtarıyor.

Katılıyorum Ali abi, ISDT ucuz ve kaliteli ürünler çıkaran bir firma; güncelleme desteği sunması da ayrı bir güzellik zaten. Güncellemelerle de eksiklerini gideriyorlar, hatta yenilikler getiriyorlar.

Güncellemenin nasıl yapılacağına dair İngilizce videolar var ama ben bir de Türkçe bir video yapmayı düşünüyorum. Modelciler olarak Türkçe bilgi kaynaklarımız sınırlı, bu kaynakları arttırabilirsek özellikle İngilizce bilmeyenler için işler daha kolay bir hal alacaktır.

Merhabalar elimde 22.2 6S 10.000mah 30c ZOP marka pil var bu cihaz yeterli olur mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Canlı olarak test ettiğim, çok hoşuma giden güzel bir cihaz. Özellikle mini quad uçuranlar için güzel bir alet, 10.000 mah pili şarj aletine bağladınız da bütün ufak pillerinizi sahada 5-6 kere doldurabilirsiniz kablo kirliliği ve elektrik ihtiyacı olmadan :)

alpaslan agdas' Alıntı:
Merhabalar elimde 22.2 6S 10.000mah 30c ZOP marka pil var bu cihaz yeterli olur mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Isınma sorunu yaşayabilirsiniz, o kadar büyük bir lipo için bu şarj aleti biraz güçsüz. Bence ISDT T8 alın, 1000w gücü var size fazlasıyla yetecektir.