[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arkadaşlar selamlar,
Öncelikle şunu söyleyeyim Fast Lad ile hiçbir bağım yok, ingiliz değilim :) Ama JR Forza 450 için istedikleri fiyat gerçekten çok fena %p Linkleri şöyle;

JR Forza 450 Combo Servos,Motor,ESC & Mini TAGS Flybarless Unit JRH88331

JR Forza 450 Ultimate Combo Servos + Motor + ESC JRH88332

Ürün super combo olarak geliyor, motor, 50a esc, servolar, ünite (tags mini), paller pakete dahil... Tam olarak şunlar var;

JR Forza 450 Airframe
JR Mini TAGS FBL Unit
JR Carbon FBL Main Blades
JR 3500KV NHM-30-6P Brushless Motor
JR NHA-50-SB5 ESC
JR DS3500G Digital Tail Servo
3 X JR FBL-DS21 Digital Cyclic Servos

ÖNEMLİ NOT: Tags Mini ünite dmss protokol kumandalar (jr) harici işe yaramıyor. Kumandası jr xg serisi olmayanlar fbl ünitesiz olanı alsınlar.

Ürünü Deniz arkadaşımız inceledi, linki şu;

ÜRÜN TANITIMI

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ÜRÜN MONTAJI

FORZA450 / TREX450 KIYASLAMA

UÇUŞ / DAYANIKLILIK

PERFORMANS :eek:

JR FORZA 450 manual

JR NHA-50-SB5 ESC manual

31.10.14 tarihi itibari ile "FORZA RCKOLIK TEAM "

1- Erhan Yılmaz
2- Mevlüt Yılmaz
3- Tevfik Sıkılı
4- Arda Erkan
5- Murat Kurdoğlu
6- Rasim Öztürk
7- Usame Battal

İlgili Diğer Konular
[Urun]: İnceleme: JR Forza 450 Heli
JR PROPO FORZA 450 TAKIMI

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Yok artık Lebron James :)
Şeytan dürtmelere başladı :)

Bu tur paylasimlar da bulunup, durduk yere is cikarmasak diyorum Rasim :laugh: :D %p

Bu paraya tarot kit falan anca toplanıyor, şaka gibi ;D

Aman aman kötü oldu bu tamda kendime elektrikli bir heli arayışına girer gibi olmuştum. :) Eşe dosta atayımda belki hediye almak isteyen biri çıkar. :D :D

Rasim,
bulamadım üstad? 199 sterlin yazıyor,, üye girişi yapıp vergisiz rakamdan mı bahsediyoruz?

ürün incelemesinde belirtilen fiyat ile burada bahsedilen fiyat arasında baya bir fark var. acaba ben birseyimi atladim?

.:: Discovery-Tapatalk kullanılarak gönderildi ::.

Goblin 380 geliyor , bu sıralar 450 alınmaz :)

Yok artik diyorum [emoji50] para olsada alsak [emoji29]

Rasim bey en iyisi terfi etmek gerek yarın ıyıce inceleyim bir sipariş vermek gerek :)
Şeytan dürtüyo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İlker Sönmez' Alıntı:
Goblin 380 geliyor , bu sıralar 450 alınmaz :)
Sanki cok sevdigimiz icimizden birisi, goblin konusunda onculerden, Goblin 380 mi alacak yoksa ben gereksiz yere kuruntu mu yapiyorum :laugh: :D

kadir kocaman' Alıntı:
Rasim, bulamadım üstad? 199 sterlin yazıyor,, üye girişi yapıp vergisiz rakamdan mı bahsediyoruz?

Aynen öyle Kadir hocam, üye girişi yapıp "NO VAT" fiyatını görmemiz gerekiyor. Tabii bir de üç günlüğüne halloween indirimi var (MONSTER) onu da hesaba kattım. Ödeme ekranında son adıma kadar gittim o bakımdan yazdığım fiyat gerçek :) Ama o son darbeyi vurmadım çünkü bu aralar çok açıldım.

Fatih TANRIVERDİ' Alıntı:
ürün incelemesinde belirtilen fiyat ile burada bahsedilen fiyat arasında baya bir fark var. acaba ben birseyimi atladim?

Kampanya dememin sebebi tam olarak bu çılgın fiyat farkı Fatih hocam. Türkiye fiyatının çok uygun olduğunu düşünmüyorum, yurtdışı fiyatları da bir 450 size için çok ama JR kalitesine değdiğini düşünenler vardır muhakkak. Yalnız bu fastlad fiyat olayını abartmış. Hatırlayanlar vardır bu yaz uygun fiyata 450 toplama başlığım vardı. Kiti üniteyi tarot, servoları corona, motoru 20 dolarlık bişey falan yapınca yine bu 500 liraları geçiyordum. O bakımdan şaka gibi fiyat ;)

İlker Sönmez' Alıntı:
Goblin 380 geliyor , bu sıralar 450 alınmaz

Abi benim paylaşmaktaki amacım zaten goblin kalitesine o paraları veremeyecek arkadaşlara yardımcı olmak. JR da japon kalitesi sonuçta, Deniz'in unboxinginde de az çok gösteriyor kendini.. Goblin 380 in kafadan bin gaymesi olur :)

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Rasim bey en iyisi terfi etmek gerek yarın ıyıce inceleyim bir sipariş vermek gerek :)

Abi manualine baktım, elindeki palleri ve pilleri kullanabilirsin. 325mm ve 2200mah iş görüyor. Sipariş verirsen beraber toplarız, JR modele de el atmadık demeyiz ;)

Bu arada akşam akşam ortalığı karıştırdık iyi mi :laugh: :laugh: :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sanki cok sevdigimiz icimizden birisi, goblin konusunda onculerden, Goblin 380 mi alacak yoksa ben gereksiz yere kuruntu mu yapiyorum :laugh: :D

Alsamda uçurmam , ışklı bir stand yapıp üzerine koyarım. Elektronik masrafıda olmayacağı için ucuza gelir :) Uçurmak için alacağım goblin 570'dir. İlerde atıl bir param olursa 12S bir 570 yaparım. Ancak model yapmaktan ayarlamaktan sıkıldım biraz . Daha çok uçmak ilgimi çekiyor. Geçende arkadaş dedi zaten : abi seni ilk defa ayar yaparken görmüyorum. Piste koyup direkt uçmak çok keyifliymiş :) Sırf üşendiğim için X7 nin pinionunu iki aydır değişmiyorum :p torbasında duruyor.

Hatta pilleri stock şarja getirmeye üşendiğim için inişte 3.85 olacak şekilde uçuyorum :lol:

Rasim hocam,yaktın beni,modeli çok beğendim.çok inceleyemedim,detaylı mercek altına alacam,yedek parça sorunu olmaz değil mi,neticede spesifik bi heli,her 450 parçasını bünyesi kabul etmez...