[Urun]: Mikado VBar Neo geliyor...

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Detayları öğrenince, geniş zamanda yazarım, şimdilik bi video paylaşayım sadece :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Manual:

[Urun]: VBar Neo geliyor...

Hazirlik yapiyorum, kumandasi da dahil olarak alacagim :)

Gün gelecek tüm ünitelerde RESCUE sistemi olacak :lol: :lollol:

[Youtube]DCc0t2Mx0G0[/Youtube]

Güzel bir haber. :thumbup:

Belli bir irtifaya getirdikten sonra düze geçirmesini çok sevdim. :bravo:

Paylaşım için teşekkürler Rasim. :RCKolik:

Ünitenin 3D hareketler esnasında nasıl kurtardığını göstermek için de bir video paylaşalım;

Manual;

Kurtarma fonksiyonu ayrıca satın alınıyormuş. 4 çeşidi var fiyatlar 220 ile 420 usd arası değişiyor. + pro rescue alınacak.

Fiyatlar da belli olmuş. Tabii sadece ünite, ünite+sensör, Ünite+dahili alıcı, ünite+dahili alıcı+sensör şeklinde versiyonları var.

Express yazılım ile geliyor, öncekilerden farklı olarak express yazılım governor fonksiyonunu içeriyor. Pro yazılımı bazı ek özellikler içeriyor, büyük ve kompleks modeller için deniliyor. Karşılaştırma tablosu bulursam paylaşayım. Bir de rescue için Pro rescue yazılımı var, fiyat bilmiyorum.

Ya simdi sen her ek ozellige ekstra para iste, sinekten, karincadan yag cikar, sonra bas bas bagir benim unitemi klonluyolar diye. İyi yapiyolar. Diger tarafta adam 170 dolara rescue'nun kralini yapiyo. Kime satmayi planliyolar bu uniteleri bu saatten sonra merak ediyorum dogrusu.

Teşekkürler Rasim, gelişmeleri merakla takip ediyoruz. :bravo:

Emre Kaman' Alıntı:
Ya simdi sen her ek ozellige ekstra para iste, sinekten, karincadan yag cikar, sonra bas bas bagir benim unitemi klonluyolar diye. İyi yapiyolar. Diger tarafta adam 170 dolara rescue'nun kralini yapiyo. Kime satmayi planliyolar bu uniteleri bu saatten sonra merak ediyorum dogrusu.

Spirite de hala burun kıvıranlar var. Dur bakalım emin olmayalım diyenler, hele biraz daha test edilsin diyenler... Türker Akgün ve Erhan Yılmaz testleri olmasa hakkında acayip soru işaretleri olmaya devam edecekti belki de...

Alıcılı versiyonları geçelim. Vbar Control kumandasını kullanan yok ülkemizde. 360 dolar sensörlü ünite fiyatı. Bir de üzerine pro rescue yazılımı (110 dolar kadar) alınacak. Fiyatı full fonksiyonel 470$ gibi olacak. Bavarian Demon da 500 dolarlardan satış yapmadı mı? Şimdi indiler 400'e... Yer yer de kampanyalar denk geliyor. Governor? yok... Bluetooth? yok... Bunda ise governor default yazılımda bile var.

Versiyonlarla ilgili bilgiler şurda;

Bu arada, avukat değilim :) Ben de olsam spirit alırım, temeli maddi kaygılardan dolayı... Maddi durum çok rahat olsa, vbar control kumandası da alırım, full+full vbar neo da alırım :laugh:

Ben esas bu yeni üniteyi ne zaman kitin içine dahil edecekler onu merak ediyorum :laugh:

Çıktı...

0:50... 1:06... 1:22... Zemine yakın örnekler... İnvertten düze diğer üniteler çok ani ve olduğu yerde dönüyor. Haliyle invertten rescue gerekli, çünkü normale dönüş esnasında modeli kırabilir. Bunda ise olduğu yerde değil de biraz çapraza doğru atıyor modeli, aynı esnada biraz da irtifa kazandırıyor.