[Urun]: PIKO 1/87 Steam Loco w/ Freight Cars Unboxing / İnceleme

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Selamlar arkadaşlar, yeğenim tren tren diye tutturdu :D Ben de modelci duyarlılığı gösterip oyuncaklara yok yere para vermektense olmuşken model olsun dedim. Başlangıç seviyesinde bir PIKO 1/87 model tren aldım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün içeriği:

1* Buharlı lokomotif modeli
2* Yük vagonu
12* Kurplu ray
2* Düz ray
1* Power clip
1* Analog kontrolcü
1* Güç adaptörü (5.4 VA)

Gelelim unboxing ve kullanım/inceleme videolarımıza :) İyi seyirler... (ilk videoyu 2:45 e kadar atlayabilirsiniz, kesmekle uğraşmadım.)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Piko candır...... ;) , Ustalaşırsa Marklin'ci olur artık ..... :saygilar:

Supermis [emoji16] cok begendim

Yeğen çok şanslı çook :thumbup: :bravo: :halay:

Geçen sene oğlumun doğum gününde ona tren almıştım. Hep bir tren isterdi ve daha 3 yaşına yeni basmıştı. O nedenle oyuncak bir tren almıştım. Ama pişman olmam çok sürmedi. Benim gibi modelcilikle uğraşan biri için büyük bir hataydı :-\
Ama o günden beri aklımda ona güzel bir tren almak. O nedenle inceleme için teşekkürler. İşimi kolaylaştırdı bu konu.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar, yeğenim tren tren diye tutturdu :D Ben de modelci duyarlılığı gösterip oyuncaklara yok yere para vermektense olmuşken model olsun dedim. Başlangıç seviyesinde bir PIKO 1/87 model tren aldım.

Ürün içeriği:

1* Buharlı lokomotif modeli

Rasim valla süpersin, modeli aldığın ilk gün hemen alan turuna başlamışsın, bu nasıl bir "Makinaj" ? ;)

Bu arada, "1*Buharlı" yı okuyunca bi anda içimi heyecan kapladı, aşağıdaki gibi birşeyler bekledim bi an. Oturdum sonra.

Aslında çok acayip şeyler de varmış ha. Hepimiz modelleri satıp trene mi dönsek. En fazla devriliriz, stress yok...

Valla Ergün esas bir tren video var bulursam paylaşayım harika bir şey.

Adam evinin bahçesine rayları döşemiş, yetmiyor, trene bizzat binip tur atıyor :laugh: ;D

Bildim o videoyu abicim. Ama evinin bahçesi biraz mütevazi bir anlatım olmuş. Daha çok malikanesinin bahçesi yada çiftliğinin arazisi gibi :D

Mehmet abi akşam yazınca biraz araştırdım youtubeda, bulamadım...

Günün videosu bölümünde konuşmuştuk sanırım...

Rasim, güle güle kullanın ;) , artık buna bir diaroma yakışır. Bir de nereden aldığını öğrenebilirmiyim acaba ? :saygilar:

Rasim süper bir hediye olmuş. :halay: Dedemde marklin bir tren vardı, abim ve ben çok oynamışızdır onunla.

Hep hatırlayacağı bir hediye olacak eminim. :thumbup:

Belki de çok meraklı olur ve o hayranlıkla izlediğimiz videolardan çeker büyüdüğünde. :)

Teşekkürler Levent abi, zamanla olur inşallah... Tam öyle olmasa da kendisi etrafına diğer oyuncaklarını koyarak da başlangıç yapabilir. Hilal Hobbyland den aldım, hediye paketi sürpriz oldu :) Ayrıca aradılar sordular, yeğeniniz kaç yaşında vs bilgi aldılar. İlgili bir firma... Benim de ilerleyen zamanlarda bir tır toplayasım var :laugh:

Kıymet bilip de modeline güzel bakarsa çok oynar Türker abi :) Yoksa hurdalıkta yerini alır... Büyüyünce helici olsun yaa :laugh: Bundan hevesini alsın yeterli.

Emre Kaman' Alıntı:
Bildim o videoyu abicim. Ama evinin bahçesi biraz mütevazi bir anlatım olmuş. Daha çok malikanesinin bahçesi yada çiftliğinin arazisi gibi :D
Aynen Emrecim. Adamın evciği zaten $3.5 milyoncukmuş :lollol:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Mehmet abi akşam yazınca biraz araştırdım youtubeda, bulamadım... Günün videosu bölümünde konuşmuştuk sanırım...
Biraz zor oldu bulması ama buldum Rasim :thumbup: Bu tür şeyler moral bozuyor ama insan yine de seyretmeden ve paylaşmadan yapamıyor ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...Bu tür şeyler moral bozuyor ama insan yine de seyretmeden ve paylaşmadan yapamıyor ;D
Valla ne yalan söyliyim biraz moralim bozuldu. :( Bu nedir ya, biri şaka ya da film sütüdyosu falan desin lütfen. :'(

Bu arada sonucu paylaşmamışım. Geleceğin modelcilerini eğitiyorum :)

İlker beklediğimden dikkatli çıktı, modeline özen gösteriyor. Legolardan evler, tüneller yaptık bi şekilde eldeki malzemeyi etkin kullandık. Aylin için aynı dikkatten bahsetmek güç fakat 15 aylık bir modelciden daha fazla olgunluk beklemek hata olur :laugh: