[Urun]: Tarot ZYX-M Multi rotor flight control HAKKINDA BİLGİSİ OLAN?

ahmetcan990

Türk Dünyası Gezgini
Selamlar,

Tarot ZYX-M isimli kontrol kartı hakkında bilgisi olan var mı? Forum içerisinde epey araştırdım ancak bir bilgiye ulaşamadım. İnternette araştırdığım sonuçlara göre olumsuz bir puanlaması yok. Aksine yüksek stabil durumu nedeniyle iyi puanlar alabilen bir ürün. Naza ile karşılaştırmalarında ''Naza v2 killer'' başlığıyla ele alınmış bu ürün epey ilgimi çekti. Üstelik GPS'li olarak 125$ olarak fiyatlandırılmış. 169$ fiyatlı naza'ya tercih edilebilir mi? :) Aşağıya ürün linkiyle birlikte youtube linkinide ekledim.

Bu da başka bir örnek video

Bu isten pek anlamam ama kullanici az olan sistemlerden uzak durmanizi tavsiye ederim. Eger yeterli ingilizceniz var ve yabanci forum takip edebiliyorsaniz durum baska Tabii. Hatirladigim kadari ile de forumda bu uniteyi kullanan kimse de Yok diye biliyorum Ahmet :)

Benimde tek tereddüt duyduğum nokta kullanıcısının az olması ancak araştırma yaparken özellikle yayın tarihlerine bakıyorum ve 2015'den başka bir tarihe rastlamadım. Bu da ürünün yeni olduğunu ortaya koyar diye düşünüyorum yinede kesin bir bilgi değil tabii ki. Yoğun bir araştırma sonucunda ilk kullanan ben olurum belki kim bilir. :)

Banggood üzerindeki kullanıcı yorumlara da bakacak olursak en eski yorum tarihi 14/08/2015 :) ürün fazlasıyla yeni gibi...