Uygun Fiyatlı RTF Action FPV çok az kaldı :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Çinli kardeşlerimiz bu işe de el atmişlar sağolsunlar. Çok değil 3-5 aya kadar $100 altında RTF olarak Action FPV yapılabilecek gözüküyor :thumbup: :halay:

Aslında şu an bile ürünler var ama çekim mesafeleri biraz kısa. Azıcık daha uzun olsa mesefa aşağıdaki ürünü az daha sipariş ediyordum ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kumandalı Versiyon

Fiyat : $68 Kargo dahil

Aslında ürün yeni değil. Eski modelin üzerine Wifi kamera ilave edilmiş ve pili biraz daha büyütülmüş. Ürünün LCD ekranlı başka bir modeli daha var, ismi CX-30S

Teknik Özellikler
Item name: Cheerson CX-30W Quadcopter
Frequency: 2.4G
Channel: 4CH
Gyro: 6 axis
Camera Pixel: 30W
Weight: 55g
Size: 155 x 155 x 50mm
Flight time: about 5-6 minutes
Charging time: 90 minutes
Control distance: about 30M
Wifi Image transmission distance: About 20M

Videoda biraz hile var gibi geldi ama bakalım alanların yorumları ne olacak. Fakat Iphone yazılımı gerçekten başarılı dizayn edilmiş %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Control distance: about 30M
Wifi Image transmission distance: About 20M

Bu biraz az gibi abi. Bildiğim kadarıyla wifi nin de mesafisi açık alanda max 100mt. Bende bir kaç ay önce bakmıştım wireless top kameralar var :) Görüntüyü wireless üzerinden telefona aktarıyor ama çekim mesafesi konusunda sıkıntılı.

Ama bu miniklik güzel uçuyormuş :) Yarın birgün bozulsa dahi görüntü sistemi ufak tefek işlerde iş görür :)

bende beğendim ama çekim mesafesi çok az gibi

tayip demir' Alıntı:
bende beğendim ama çekim mesafesi çok az gibi

tamerkaymakci' Alıntı:
Ama bu miniklik güzel uçuyormuş :) Yarın birgün bozulsa dahi görüntü sistemi ufak tefek işlerde iş görür :)

Aynen arkadaşlar. Kontrol ve Wifi mesafesi 100-200 mt olsaydı, dün gece siparişi geçmiştim Tamer :laugh: :D

Modelin gittiği yere arkasından yürümek lazım. Zaten öyle durumda modele gerek yok kendi gözümle bakarım :)