V323 Skywalker 6-Axis Big Ufo Hakkında Bilgi Alma

batuke2

Yeni Uye
Bu Quadcopteri satın almayı düşünüyorum.
Multikopter hakkında bilgi sahibi değilim.
Buna benzer elimde bir tane daha var.
Daha küçük bir model.
Ben bunu almak istiyorum.
Bunun altına kamera takılabilirmi acaba ? ? ?
Bilgilendirirseniz sevinirim Arkadaşlar...

Değerli arkadaşım,

Bu cihaz fırçalı motor kullandığından kısa bir müddet sonra uçmayacak. motorlarını değiştirmen gerekecektir. Bunun yerine fırçasız motorlu (brushles) bir modele yönelmen zarar etmeni önleyecektir.

Cihaz genel olarak güzel, ancak kısa vadeli bir oyuncaktır. (Ben de aynı modelleri kullandım tecrübe ile sabit).

arkadaşin dediği gibi fırçalı motor ömürü kısa oluyor fakat fiyatıda uçuz oluyor önemli olan soru da tam burda başlamakta.
sen daha önce kücük kullanmişsin şimdi kamerali birşey istiyorsun herşeyden önemli olan tabi ki para bütçen varsa hiç ugraşma derim sonuçta ismi üstünde toys oyuncak :) .
Gelelim artı ve eksilerine
artı olarak: basıt kurulumu yok yedek parçası çok netten motor alabilirsin 2-3 $ filan şuan pilot tr de indirimde 240 liraya filan alabiliyorsun. fonsiyon özelligi var takdigin parçayi çaliştirmak gibi ,
eksi yönleri: Sonuçta oyuncak ne olacagini kestiremiyorsun öyle gopro filan takmayida düşünme aparatı filan kaldırmaz.

işin özü senin bütçen dostum sen diyorsan bir heves alayim öyle takılırım tam senlik ama ben bu iş ile ugraşcam diyorsan hiç bulaşma.

Değerli Arkadaşımın dediklerine katılıyorum.

Bütçe meselesi doğrudur.

Bu forumu takip et. zaman zaman çok güzel satılık ilanları oluyor. geçen gömüştüm 350-400 tl'ye sıfır quad. 200 tl'ye 6 kanal alıcılı kumanda. toplam 550-600 TL.

bir düşün derim. Bende aynı markanın V666 modeli var. Değerli kardeşim Serdarın vasıtası ile 2. el quad almıştım. Ondan sonra anladım ki önceki modellerin hepsi oyuncakmış, onlarla eğlendim mi ? evet . ama dediğim gibi kısa süre sonra bozuluyor.

bir kez daha bak istersen konulara. Bir de şansına iyi bir foruma üye olup kabul görmüşsün. Buradaki diğer arkadaşlar da yönlendirir seni.

:saygilar: