v922 Paller öne doğru yatıyor...

MaRDok

Yeni Uye
V922 yi yaklaşık 2 hafta önce aldım ondan önce sim filan çalıştım uçuruyodum bahçede bir yere düşme sonucunda olan bu arıza nedir anlamadım :/

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle youtube linkini yanlış vermişsiniz, ben düzeltim.

Ayrıca yardım almak ve RCKOLIK ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, üye olduktan sonra size gelen mesajda da belirtildiği üzere aşağıdaki konuyu bir kere daha okumanızı şiddetle tavsiye ederim ;)

pallerin takılı olduğunu rulman a bakarmısın .pallerden aşağı doğru inen bi boru var onun takılı olduğu yuvarlak bi sistem

barış altun' Alıntı:
pallerin takılı olduğunu rulman a bakarmısın .pallerden aşağı doğru inen bi boru var onun takılı olduğu yuvarlak bi sistem
Evet Barış Bey dediğiniz gibi rulman yerinden çıkmış ama esas problem arka - elevator servosu çalışmıyor. Ya kablosu kartan cıktı ya da servo arıza yaptı.

Şahin Bey, sağ stick yukarı aşağı hareket ettirdiğinizde arkada bulunan servo hareket edecek mi kontrol eder misiniz ? Ki %99 hareket etmeyecek. Bu durumda şayet servo kablosu sağlam ve ana karta düzgün takılı ise, tek yapacak şey yeni bir servo almak. Çok ender de olsa düşme sonucunda servo arıza yapabiliyor, şahsen 1 kere başıma geldi.

Cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum sorun rulman daymış :)Kuyruk koptuda şimdi onu tamir edince uçuşa hazırım inş :halay: