VERNEE THOR

hakandaspinar

Çalışkan Uye
Merhaba Hobidaşlar

Yaklasik 1 aydir kullandigim kalite fiyat endeksi yuksek bir gsmden bahsetmek istiyorum. Urunu sahibindende denk gelip arastirdim ve satin aldim. Cihaza verdigim para 550tl oldu ama aldigim hiz,kullanim rahatligi,kalite ve ozellikle uzun pil kullanimi dolu dolu 1gun rahatlikla kullaniyorum 1500tl lik lg,samsung,sony telefonlarla denk tutuyorum. Wifi cekimi s3miniden sonra izlenimime gore cok basarili %50ye yakin mesafa ve indirme hizinda artis tespit ettim.
Kisacasi dosta gider derlerya oyle bir cihaz aldigim kisi ankarada tekrar temin edebilecegini soylemisti ilgilenenlere duyrulur.

Kisaca Ozellikleri;

Cihazda 5 inç 2.5D Arc HD 720p ekran, MediaTek MT6753 8 cekirdek 1.3 GHz işlemci,
3 GB RAM bellek, 16 GB depolama alanı ve microSD yuvası,
5 MP ön ve 13 MP arka kamera,
2800 mAh batarya,
10W hızlı şarj desteği ve Android 6 Marhsmallow işletim sistemi

Yurtdisinda satis fiyati 130usd olan telefon mtk islemcisi sayesinde repair islemiyle 4g ve Cift simkart olarak tr de kullanilabiliyor.

Markanin amiral gemisi ve 2.modeli olan Apollo adindanda anlasilacagi uzere Gsm dunyasinda ozellikleriyle uzay cagini baslattigi kanisindayim ilk firsatta test edecegim..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

thor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VERNEE THOR

Gpu hakkında bilgi var mı ?

VERNEE THOR

Mtk işlemciler süper hızlı

+ ları

1- istediğiniz imei itina ile çakılabilmesi
2- işlemci hızı süper olması

- leri

1- google Mikro (soft) p laşmaya başladı
kendi telefonları ve androidi destekleyen firmalar haricinde
driver desteği vermiyor (örnek apm telemetri çalıştıramayacaksınız)
2- android yeni güncellemesi çıktığında (firma büyük değilse )
telefonu aldığınız sürümde kalacaksınız
3- ekran kırıldığında yeni tlf olduğundan ekranı (çinden getirtmeniz gerekir)
4- ucuz olduğundan dokunmatik kalitesi biraz düşük

sonuç

Telefonu telefon olarak kullanacaksanız ve iyi bakacaksanız 4 - 4 lük telefon %p

son not fiyat kıyaslaması : orjinal Samsung s7 ekran iç dokunmatik değişimi (350 TL)

örnek bir karşılaştırma daha

iphone 5s

CPU : Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based)
GPU : PowerVR G6430 (quad-core graphics)

Card slot No
Internal 16/32/64 GB, 1 GB RAM DDR3 :yuppi:

VERNEE THOR

Gecen gun yazilim guncellemesi aldi bazi seyler duzeldi yaziyordu ekran icin temper koruyucu taktim kullanimi cok guzel dokunmatigin ve kirilirsa 25usd gibi tam ekran fiyati var. Ezgui uygulamasi calisiyor ve ekran paylasimi sayesinde tam ekran freerider sim plazmada oynayabiliyorum bu zamana kadar oyle kafama takilcak bir sorun yadamadim. 3sene gsm magazasinda calismismiligim oldugu icin tamir konusunda entegre tamiri yapan dostlarimda var.

thor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VERNEE THOR

Hayırlı olsun Hakan. Anlaşılan o ki parasının hakkını ve daha da fazlasını sonuna kadar veriyor %p Bence önemli olan da bu ;)