[Video]: 10.01.2016 Eskişehir Buluşması -Maiden Günü-

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Selamlar arkadaşlar,

Ocak ayının ikinci haftasonuna denk gelen bugün, çıksak mı çıkmasak mı derken... Hadi dedik çıkalım.

Mevlüt abinin sürpriz bir modeli vardı, maidenını yapacaktık. Synergy E5 de ben daha önce bir iki uçurdum ama kendi adına maiden oldu onun için de... Yani çifte maiden diyebiliriz.

Hava arazide iyi estiriyordu, hiç şehir içi gibi değildi, alakası yoktu... İnsanın soğuğu hücrelerinde hissetmesini sağlayan bir rüzgar vardı... Yanımızda neyse ki çayımız vardı ve arada arabaya girip biraz kaloriferi açtık. Başka türlü parmaklar zaten hissizleşiyor, gözler yaşarıyor...

Modellere gelecek olursak; Synergy E5 bildiğiniz gibi... Scorpion motorlu, Hobbywing esc li, Align servolu, Spirit üniteli... Bugün yanları hafiften siyah olan Scorpion kanopisini giyinmişti.

Günün sürpriz modeli ise; DJI Phantom2... Üzerinde GoPro Hero 3 Black Edition kamera mevcut. Boscam görüntü aktarım sistemli, Tarot 2 eksen brussless motor gimballı, GPS li falan... Güzel, sevimli, pratik, şık bir model :)

Videosu yok ama, bir uçuşta Mevlüt abi quadı aldı kaldırdı. Ben de etrafında Synergy ile uçtum. Ekrandan kendisi takip etti, oldukça güzel bir tecrübe oldu bizim için... Bu anları yanımızda üçüncü bir kişi olmadığı için çekemedik ve GoPro'nun sd kartı dolu olduğu için görüntü de kaydedemedik ama ilerideki bir takım videolar için bir ön çalışma yapmış olduk. Bundan sonra heli uçuşlarımızın bir kısmı havadan çekim olacak ;)

Sözü fazla uzatmadan, iki adet videomuz var onlara geçelim. Keyifli seyirler :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim maşallahınız var valla kar kış soğuk demiyorsunuz. Uçuşlar tam gaz devam... :thumbup:
Mevlüt abi tebrikler synergy'in madienı gayet başarılı tekrar hayırlı olsun.. %p

Rasim Öztürk' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar,

Ocak ayının ikinci haftasonuna denk gelen bugün, çıksak mı çıkmasak mı derken... Hadi dedik çıkalım.

Mevlüt abinin sürpriz bir modeli vardı, maidenını yapacaktık. Synergy E5 de ben daha önce bir iki uçurdum ama kendi adına maiden oldu onun için de... Yani çifte maiden diyebiliriz.

Hava arazide iyi estiriyordu, hiç şehir içi gibi değildi, alakası yoktu... İnsanın soğuğu hücrelerinde hissetmesini sağlayan bir rüzgar vardı... Yanımızda neyse ki çayımız vardı ve arada arabaya girip biraz kaloriferi açtık. Başka türlü parmaklar zaten hissizleşiyor, gözler yaşarıyor...

Modellere gelecek olursak; Synergy E5 bildiğiniz gibi... Scorpion motorlu, Hobbywing esc li, Align servolu, Spirit üniteli... Bugün yanları hafiften siyah olan Scorpion kanopisini giyinmişti.

Günün sürpriz modeli ise; DJI Phantom2... Üzerinde GoPro Hero 3 Black Edition kamera mevcut. Boscam görüntü aktarım sistemli, Tarot 2 eksen brussless motor gimballı, GPS li falan... Güzel, sevimli, pratik, şık bir model :)

Videosu yok ama, bir uçuşta Mevlüt abi quadı aldı kaldırdı. Ben de etrafında Synergy ile uçtum. Ekrandan kendisi takip etti, oldukça güzel bir tecrübe oldu bizim için... Bu anları yanımızda üçüncü bir kişi olmadığı için çekemedik ve GoPro'nun sd kartı dolu olduğu için görüntü de kaydedemedik ama ilerideki bir takım videolar için bir ön çalışma yapmış olduk. Bundan sonra heli uçuşlarımızın bir kısmı havadan çekim olacak ;)

Sözü fazla uzatmadan, iki adet videomuz var onlara geçelim. Keyifli seyirler :saygilar:

Mevlüt abi modellerin hayırlı olsun kırımsız olsun inşallah
Rasim seninde eline sağlık bu görüntüleri aldığın için.

Güzel bir buluşma olmuş maidenler yapılmış[emoji106]
Synergy maşallah yakıyo abi kanopi kuyruk kombinasyon görsel olarak süper olmuş.
Forzadan sonra baya götüreceğin bir model olarak kalacaktır.
Dji de çok hoş.
Her ikisini de kırımsız kazasız belasız kullanman dileğiyle yeniden hayırlı olsun :)
Bu arada seninde eline sağlık Rasim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Mevlüt abi tebrikler synergy'in madienı gayet başarılı tekrar hayırlı olsun.. %p
Çok sağol İsmail. Modeli alalı uzun zaman oldu ama benim için maiden bugüneymiş[emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Mevlüt abi modellerin hayırlı olsun kırımsız olsun inşallah

Çok sağol Mustafa. Benim için çok güzel bir model synergy

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Güzel bir buluşma olmuş maidenler yapılmış[emoji106]
Synergy maşallah yakıyo abi kanopi kuyruk kombinasyon görsel olarak süper olmuş.
Forzadan sonra baya götüreceğin bir model olarak kalacaktır.
Dji de çok hoş.
Her ikisini de kırımsız kazasız belasız kullanman dileğiyle yeniden hayırlı olsun :)
Bu arada seninde eline sağlık Rasim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet İbrahim 450 modelden sonra bu model bana sanki üzerinde gps sistemi varmış gibi geldi. Eger uzun sure bu hobiyle ilgilenecekse biri bence sim veya microdan sonra 550 serisi bir modelle başlamalı

Mevlüt abi ve Rasim güzel bir buluşma yapmışsınız, yalnız soğuğu video izlerken bile hissettim bu nasıl bir aşktır [emoji1] kırımsız uçuşlar dilerim hayırlı olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun Mevlüt. Her iki model de birbirinden şahane :bravo: Allah kırım yüzü göstermesin.

Mevlüt abi hayırlı olsun. Modelin maşallahı var. Kış yüzünden ne yazıkki model in zevki biraz törpüleniyor .

Model ihtişamı ile ben burdayım diyor.

Kazasız kırımsız günlerde kullan.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paylaşım için teşekkürler Rasim abi, helal olsun valla soğuk falan dinlememişsiniz yine [emoji1]
Mevlüt abi sürprizlere devam etmiş; hayırlı uğurlu olsun her iki modelin de Mevlüt abi, kazasız, kırımsız uçuşlar. :saygilar:

Mustafa Atabek' Alıntı:
Mevlüt abi ve Rasim güzel bir buluşma yapmışsınız, yalnız soğuğu video izlerken bile hissettim bu nasıl bir aşktır [emoji1] kırımsız uçuşlar dilerim hayırlı olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağol Mustafa evet ya fazlasıyla soğuk vardı. Bir ara arabaya geçip ısındık sonra devam ettik.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Mevlüt. Her iki model de birbirinden şahane :bravo: Allah kırım yüzü göstermesin.

Çok sağol Mehmet abi benim için her iki modelde gerçek anlamda maiden di. Daha öncesinde bir uçuşum olmadı. 550 serisi modeli tüm 450 serisi kullananlara tavsiye ederim bence plotaj bakımından arasında dağlar kadar fark var plota güven veriyor 700 lükleri hayal bile edemiyorum[emoji3]

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Mevlüt abi hayırlı olsun. Modelin maşallahı var. Kış yüzünden ne yazıkki model in zevki biraz törpüleniyor .

Model ihtişamı ile ben burdayım diyor.

Kazasız kırımsız günlerde kullan.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Erhan çok teşekkür ederim synergy benim için yola devam edeceğim bir model[emoji3]

Can Sismaneli' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Rasim abi, helal olsun valla soğuk falan dinlememişsiniz yine [emoji1]
Mevlüt abi sürprizlere devam etmiş; hayırlı uğurlu olsun her iki modelin de Mevlüt abi, kazasız, kırımsız uçuşlar. :saygilar:
Evet Can modeller arasına phantom da eklenmiş oldu. Artık buluşmaları havadan görüntüleme şansımız var[emoji3]