[Video]: 19.04.2015 İzmir Sasalı Buluşması

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Aslında 3 kişi olduğumuz için hiç görsel felan almadık videoda son anda çekelim dedik onları paylaşalım boş geçmeyelim :) Hava rüzgarlıydı fakat yine de güzel vakit geçirdik :)
Yöneticilerden ricam bu videoyu benim hisky konusuna 2. mesaj olarak ekleyebilirler mi :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bide yılanımız var hahahaah :D
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Berkay yine iyi çekmişim videoyu. Çekerken hiç görememiştim senin Hisky i :)

Maşallah atik bir heli resmen fırlama :laugh:

Benim video ya gerek yok tarif edeyim izlemiş gibi oluruz. Paller döner, hovera kalkılır, 2 ileri 1 geri yere in bitti ;D

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay yine iyi çekmişim videoyu. Çekerken hiç görememiştim senin Hisky i :)

Maşallah atik bir heli resmen fırlama :laugh:

Benim video ya gerek yok tarif edeyim izlemiş gibi oluruz. Paller döner, hovera kalkılır, 2 ileri 1 geri yere in bitti :)
Canavar canavarr :D

Yalnız haftaya 4 kişi bulayım, senin kol ve bacaklarından tutup aşağı yurkarı pitch pump yapacağım sana. Helinin öcünü alacağım. Heliyi resmen bezdirdin okadar da yapılmaz pitchpump :laugh: :laugh:

Baya büyük yılanmış. Onu siz mi öldürdünüz?

tamerkaymakci' Alıntı:
Yalnız haftaya 4 kişi bulayım, senin kol ve bacaklarından tutup aşağı yurkarı pitch pump yapacağım sana. Helinin öcünü alacağım. Heliyi resmen bezdirdin okadar da yapılmaz pitchpump :laugh: :laugh:
nihahahaha performans testi bunlar hep :D
Cahit Kaş' Alıntı:
Baya büyük yılanmış. Onu siz mi öldürdünüz?
Yok abi ölü olarak buldum gerçekten baya büyük :)

Berkay
maşallahın var baya yol almışsın helal sana tebrikler... :saygilar: :saygilar: :bravo: :bravo:

Kardeşim hart hurt yakıyorsun yine :thumbup:

Berkay35' Alıntı:
Aslında 3 kişi olduğumuz için hiç görsel felan almadık videoda son anda çekelim dedik onları paylaşalım boş geçmeyelim :) Hava rüzgarlıydı fakat yine de güzel vakit geçirdik :)
Yöneticilerden ricam bu videoyu benim hisky konusuna 2. mesaj olarak ekleyebilirler mi :)
İlgili konuyu videoyu ekledik Berkaycım :)

Son anda da olsa video çekmeniz gerçekten çok güzel olmuş. Hele o hafta uçuşu pas geçmişsen, 1-2 kare resim veya küçük bir video resmen ilaç gibi geliyor insana :D

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar, ellerinize sağlık :halay: Video uçuş yorumları izledikten sonra akşama inşallah :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İlgili konuyu videoyu ekledik Berkaycım :)

Son anda da olsa video çekmeniz gerçekten çok güzel olmuş. Hele o hafta uçuşu pas geçmişsen, 1-2 kare resim veya küçük bir video resmen ilaç gibi geliyor insana :D

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar, ellerinize sağlık :halay: Video uçuş yorumları izledikten sonra akşama inşallah :)
Tesekkurler abi. Yorumlarini bekliyoruz :)

Berkay elinize sağlık, Tamer'le çok güzel bir buluşma yapmışsınız. :bravo:

Sizin oralarda anaconda yetiştiğini bilmiyordum sahada uçarken aman dikkatli olun. :laugh:

Helinin kuyruk otoritesi senin ısrarlı zorlamalarına rağmen çok başarlı :laugh: Hisky güzel bir iş çıkarmış. :thumbup:

tamerkaymakci' Alıntı:
...Benim video ya gerek yok tarif edeyim izlemiş gibi oluruz. Paller döner, hovera kalkılır, 2 ileri 1 geri yere in bitti ;D

Tamer genelde bizim videolar hep öyle, ama şahsen ben sıkılmadan yıllardır izliyorum bizden birileri paylaşınca. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Berkay elinize sağlık, Tamer'le çok güzel bir buluşma yapmışsınız. :bravo:

Sizin oralarda anaconda yetiştiğini bilmiyordum sahada uçarken aman dikkatli olun. :laugh:

Helinin kuyruk otoritesi senin ısrarlı zorlamalarına rağmen çok başarlı :laugh: Hisky güzel bir iş çıkarmış. :thumbup:

Tamer genelde bizim videolar hep öyle, ama şahsen ben sıkılmadan yıllardır izliyorum bizden birileri paylaşınca. :laugh:

Abi Berkay onu uçarken değil çok su içtikten sonra, zaruret halinde ağaç dibinde buldu. İyiki ölü halde buldu yoksa Berky'ı ısırıverirdi :lol:

Biraz sakin uçuyorum. Araya 1 takla sıkıştırıp devam ediyorum. Her nekadar Berkay'ın gaz versede riske gerek yok :D :D

tamerkaymakci' Alıntı:
Abi Berkay onu uçarken değil çok su içtikten sonra, zaruret halinde ağaç dibinde buldu. İyiki ölü halde buldu yoksa Berky'ı ısırıverirdi :lol:

Biraz sakin uçuyorum. Araya 1 takla sıkıştırıp devam ediyorum. Her nekadar Berkay'ın gaz versede riske gerek yok :D :D
Her zaman söylediğimiz gibi esas olan aldığımız zevk. Netice de hiç birimiz yarışmalara katılmayacağız ve bu işi profesyonel olarak yapıp da para da kazanmıyoruz.

Bence biz hover yaparken bile Tareq daha zevk ve heyecanla duyuyoruz ki olay bitmiştir bence :lol:

Türker Akgün' Alıntı:

Valla ben de bilmiyordum. Birde oraya çocuklarımızı götürdük. Gençler yeni bir yer bulun yoksa ben bir daha gelmem. ;D ;D Şaka bir yana acaba yakındaki hayvanat bahçesinden mi kaçtı? Şimdi aklıma geldi hemen karşınızda da piknik alanı var. Oralar sakatmış. :D :D