[Video]: 20.09.2015 Eskişehir Buluşması (uçak içerir)

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Videolar uploadda... Efsane rodajlar, benim protos ile uçuşum, Emre abinin x7 ile half piroları vs... şu anda yüzde elli seviyelerindeler... Şimdilik kısa bir muhabbet videosu ve iki uçak videosu paylaşayım, aradan çıksınlar. Uçak uçuran arkadaşla alanda karşılaştık, karabükte oturuyormuş sanırsam, eskişehire uğrayınca bi uçuş yapmak istemiş arkadaşlarıyla...

Keyifli seyirler :saygilar: (1080p)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Efsane görüntüler içeren iki adet rodaj... Emre Kaman adeta bir uçakçı :laugh:

Gaui x7... Sonunda half piroları gördü %p

Rasim Öztürk... Protos ile delirmeceler ;D (Dikkat: Dunkan içerir :coolxf: )

Evet arkadaşlar videolarımızı yükledik... İkinci mesajdaki dört videoya özellikle dikkatinizi çekerim :D

Eline sağlık Rasim :) En azından bi tane düzgün half yaptım zannediyordum ama hiç yapamamışım, X5'le yapmıştım sanırım :p Neyse, onunla da yaparız. :D

Eskişehir buluşmaları her zaman böyle neşeli ve keyifli.......Allah nazarlardan saklasın..... :halay:
Emre sana hiç yakıştıramadım , çık çık çık...Ne o öyle kumanda bırakmalar falan......İlk gören de heli ne kadar basit , uçurması ne kadar kolay sanacak.....Ondan sonra helim havada asılı kalmıyor , kumandayı bırakıp lavaboya gidemiyorum gibi konulara ilham kaynağı oluyorsun abi...... :lollol:

Rasim , senin de ellerine sağlık kardeşim , her kareyi özenle kaydedip , saatlerce upload edip bizlere sunduğun için...... :thumbup: :saygilar:

Videolar ortamın sicaklığını bize yeterince aktardı :) Ellerinize sağlık :bravo:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
helim havada asılı kalmıyor , kumandayı bırakıp lavaboya gidemiyorum

:laugh: :laugh: :lol: :lol:

Hakan hocam al bir Microbeast unite 10 dakika havada asili kalsin artik 10 dakikada ne yaparsan sana kalmis,
Ister lavabo ister yemek ister ne istersen :lol:

Yeni seyretme fırsatı buldum gerçekten güzel bir ekibiniz var Allah bozmasın uçuşlar muhabbetler şahane ayrıca çekimler paylaşımlar için teşekkürler Rasim.

Internet baglanti sikintim var. HD videolar icin Yarin net olan bir cafeye gidip, kahve esliginde seyredeyim bari :D

Paylasim icin tesekkurler arkadaslar. Allah muhabbetinizi ve agzinizin tadini bozmasin insallah :halay:

Bu ne arkadaş heli görünümlü uçakçı da ilk defa görüyorum doğrusu. [emoji38]lol: [emoji38] [emoji38]

Birde almışlar ellerine 3.14 (Pi Sayısı) kanal heliyi hava atıyorlar falan, olacak iş değil. ;D ;D

Emre hayin pillerin sana hiç hainlik yapmasın inşallah, kırımsız uçuşlarda kullanmanı dilerim. [emoji106]

Half-pirolara başlamanı ise ayrıca tebrik ederim. :halay:

Rasim yine formundaymış, Dunkan sıtayla macera arayışlarıyla videoyu izlerken hepimizi sandalyelerimizden havalandırdı diyebilirim. :laugh:

Paylaşım için teşekkürler, en kötü gününüz böyle olsun inşallah. :RCKolik:

Şu videonun muhtelif yerlerinde yapıyor, 0:51 mesela... Ama ben daha güzel yapıyorum :p

Ne rodaj olmuş ama :saygilar: , süpersiniz izlemek bile çok keyifli , şahane ekip , harika buluşma olmuş.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şu videonun muhtelif yerlerinde yapıyor, 0:51 mesela... Ama ben daha güzel yapıyorum :p
Şahsen ben kesinlikle seninkinden daha çok etkilendim Rasim. :laugh: :D