[Video]: 24.02.2016 Mini Ankara Buluşması

arda

Kıdemli Uye
Herkese merhaba. :)

Bugün uçuşa giderken sürpriz bir şekilde Kemal ve Recep arkadaşımızda bizelere katıldı.Güzel ve keyifli bir gün geçirdik.

Recep'le görüşmeyeli baya bir zaman olmuştu.Özlemiştik kendisini iyi oldu. Kemal arkadaşımızla da ilk defa tanışmak kısmet oldu.

Bu arada havaların ısınmasıyla beraber çamurdan dolayı giremediğimiz asıl uçuş alanımıza geçiş yapabildik.Bende çok keyif aldım ve söz verdiğim kırbaçı vurdum ;D :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uçuş videolarımız ;

Goblin Kırbaç Severler İçin

Goblin Kırbaç Severler İçin

Goblin Low RPM Severlere Özel

Gaui X7 Maiden

Gizli kahramanımız Burak'a ayrıca teşekkürler. :halay:

[Video]: 18.02.2015 Mini Ankara Buluşması

Evet hızlı son anda gelişen güzel bi buluşma oldu benim açımdan.
Saolsunlar arkadaşlar çok iyi sıcak karşıladılar hiç yabancılık hissetmedim yanlarında her hafta buluşuyomuş gibiydi :)
Gaui x 7 nin daha önce k bar ile maidenini yapmıştım fakat içime sinmemişti çin malı bi ünite ile uçmak o yüzden sil baştan v bar neo ile tekrar başladık,
Yanımızda lap top olmadığı için gaini kısamadık kısa bi maiden oldu inşallah haftaya daha güzel uçuşlarla devam ederiz.
Burak kardeşi de video olsun resim olsun baya uğraştı eline sağlık.
Bu arada ardayı canlı izlemek daha güzel bol bol izlicez bundan sonra inşallah kırımsız uçuşlar herkese.

Çok keyifli bir gün geçirdik. Herkesin ayaklarına sağlık.

Kemal arkadaşımızla tanıştık. Katılımı için teşekkürler.

Recep'le de uzun zaman sonra görüşebildik. :laugh:

Arda bugün bizi bol bol korkuttu, son uçuşunda yüreğimizi ağzımıza getirerek görevini tamamladı. :lollol:

Videolar yüklenene kadar aşağıdaki fotoğrafla ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. ;D

Hava guzel, keyifler super :thumbup: Bakalim ucuslar nasil olmus :bravo:

Güzel bir buluşma olmuş anlaşılan
Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar :thumbup:
Uçuşları merakla bekliyoruz fotodan anlaşılacağı üzere coşmuş yine adamım :saygilar:
Kemal hocam maiden de hayırlı olsun.
Modelin maşallahı var :halay:

Gizli kahramanımızın da ellerine sağlık :thumbup:

Low rpm uçuşu dışında videolar eklendi arkadaşlar. :thumbup: Keyifli seyirler

Valla uzun zaman sonra Arda ve Burak ile buluşma fırsatı yakaladım Kemal bey ilede tanışma fırsatınıda bu sayede yakalamış oldum model götürmeme rağmen çok keyifliydi uzun zaman sonra ardayı canlı izledikten sonra pilotajının çok ciddi manada geliştirdiğini gördüm hatta beni çok şaşırttı ve hayran bıraktı diyebilirim emeği geçen herkesin ellerine sağlık [emoji1303][emoji4]

Sent from my iPad using Tapatalk

Recep Şurgun' Alıntı:
Valla uzun zaman sonra Arda ve Burak ile buluşma fırsatı yakaladım Kemal bey ilede tanışma fırsatınıda bu sayede yakalamış oldum model götürmeme rağmen çok keyifliydi uzun zaman sonra ardayı canlı izledikten sonra pilotajının çok ciddi manada geliştirdiğini gördüm hatta beni çok şaşırttı ve hayran bıraktı diyebilirim emeği geçen herkesin ellerine sağlık [emoji1303][emoji4]

Sent from my iPad using Tapatalk

Recep sohbetimiz çok keyifli olmuş. Çok güldüm :D Bundan sonra sürekli görüşürüz inşallah sezon açılıyor :bravo:

Aynen oyle kardeşim özledim valla bende sohbeti muhabbeti görüşürüz insallah [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Recep Şurgun' Alıntı:
Aynen oyle kardeşim özledim valla bende sohbeti muhabbeti görüşürüz insallah [emoji4]

Görüşeceğiz görüşeceğiz kaçmak yok. :laugh:

Uçuşlar süper olmuş canlı gözlerle izleyenler için paha biçilmez :bravo:
Emeklerinize sağlık kardeşim %p
Kemal modelinde gainin yüksek olduğunu söylemiş videodan bariz bir şekilde anlaşılıyor fakat kuyruğu sağ sol olarak değil de yukarı aşağı salınım yaparken gördüm ya da ben öyle hissettim.
Kuyruk gaini mi yoksa cylic gainler de mi yüksek acaba? Ya da komutları mı öyle verdi elevatör ileri geri çözemedim.
Ayarsal bir sorunsa çözümlenir zaten.
Tekrardan hayırlı olsun :saygilar:

Şu ana kadar gördüğüm en agresif uçuşlarından biriydi Arda :thumbup: Kahve eşliğinde yeni hareketlerin de ilavesi ile şahane uçuşlar olmuş :thumbup:

Burak'ın resmini paylaştığı an olan 2.Video'nun 01:50 dak gerçekten yüreğimi ağzıma getirdi :eek: :bravo:

Özellikle "Low RPM Sever" birisi olarak son video için de ayrıca teşekkürler :D 00:53 san yaptığın Tic Toc vari hareketi çok beğendim :halay:

Buluşmaya katılan, uçan, çeken tüm arkadaşlara tekrardan çoook teşekkür ederiz, ellerinize sağlık :RCKolik:

Vayyy vayyy vayyyyyyy kırbaca bak. :lollol:

Arda'da uzun bir süredir pilotaj yönünden aramızdan ayrılıp başka bir boyuta geçen arkadaşlarımızdan, maşallah deyip alkışlıyoruz. :bravo: :bravo:

Recep nerelerdesin sen kardeşim, insan arada bir selam verir bari bu kadar özletme kendini. ;)

Kemalcan arkadaşımıza da hayırlı uğurlu olsun, model çok güzel palleri hiç yere değmesin inşallah. :RCKolik:

Eline sağlık Arda uçuşlar her zamanki gibi mükemmel. Videoları ve fotoğrafları çeken Burak arkadaşımın eline sağlık. Güzel buluşma olmuş. Keyifle izledim.

Türker Akgün' Alıntı:
Recep nerelerdesin sen kardeşim, insan arada bir selam verir bari bu kadar özletme kendini. ;)

Türker abi valla biraz işlerden dolayı birde araya kış girince durum böyle oldu ama inşallah uçuşlar ve forum'a devam edicem :thumbup: :RCKolik: