[Video]: BELL 222 SCALE Heli- Bizden bir çalışma

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Şu ana kadar paylaştığımız SCALE çalışmaların nerede ise tamamı Yurtdışında kökenli idi. :-\

Bunda en büyük etken Türkiye'de bu işin malum sebeplerden dolayı pek yaygın olmaması. Diğeri de zaten tek tük yapılan bu çalışmalarının ne yazık ki sanal alemde paylaşılmıyor olması.

Nette az önce muhtemelen çok yeni biten bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yapan arkadaş Muratı tanımıyorum ama uçuş sırasında yanlarında bulunan sesi tanıyorum :laugh:

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Gerek sunuş gerekse model olarak ülkemiz imkanlarını çercevesinde güzel bir çalışma yapılmış :thumbup: Inşallah çok daha güzellerini de görmek nasip olur ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: ishak parmak

Çok güzel bir scale, yapanların ve bu videoyu hazırlayanların eline sağlık. :bravo:

Sunum biraz daha detaylı olabilir diye düşünüyorum ama. Kokpit, retrakların açılıp kapanması, navigasyon ışıkları falan yeterince vurgulu değil bence. Daha detaylı görmek isterdim. :-\

Sümer abiyi gördüm sanki bir ara kadrajda :) arkadaki ses kim Mehmet abi çıkartamadım ben :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Sümer abiyi gördüm sanki bir ara kadrajda :) arkadaki ses kim Mehmet abi çıkartamadım ben :)
Pek o kısmı kacırmısım o zaman :rolleyes: Yer Hazerfen, ses sahibi Mehmet Karakaya ;)

Ellerine , emeğine sağlık , çok güzel, hayran kaldım izlerken .....Umarım örnekleri çoğalır.....

süper olmuş herzaman faworim scale heliler oldu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şu ana kadar paylaştığımız SCALE çalışmaların nerede ise tamamı Yurtdışında kökenli idi. :-\

Bunda en büyük etken Türkiye'de bu işin malum sebeplerden dolayı pek yaygın olmaması. Diğeri de zaten tek tük yapılan bu çalışmalarının ne yazık ki sanal alemde paylaşılmıyor olması.

Nette az önce muhtemelen çok yeni biten bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yapan arkadaş Muratı tanımıyorum ama uçuş sırasında yanlarında bulunan sesi tanıyorum :laugh:

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Gerek sunuş gerekse model olarak ülkemiz imkanlarını çercevesinde güzel bir çalışma yapılmış :thumbup: Inşallah çok daha güzellerini de görmek nasip olur ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet şimdi eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmanın ne alemi var bir tane 700 lük vardı alsam mı almasam mı hatun beni bu sefer kesin boşar dediğim modeli aklıma soktun.Yuvam dağılırsa sorumlusu sensin. :laugh:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet şimdi eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmanın ne alemi var bir tane 700 lük vardı alsam mı almasam mı hatun beni bu sefer kesin boşar dediğim modeli aklıma soktun.Yuvam dağılırsa sorumlusu sensin. :laugh:
Celalettin abi yapmak istediğin modelin netten fotoğrafını bulup photoshop'la helinin kuyruk nosu olarak evlilik yıldönümünüzü yazsan ve yengemize " Ben böyle bir modelim olsun istiyorum ne dersin ? " desen işe yarar mı acaba ? :lollol: :lol:

Bizde belki böyle bir heli görürdük dünya gözüyle o zaman. :coolxf:

Türker Akgün' Alıntı:
Celalettin abi yapmak istediğin modelin netten fotoğrafını bulup photoshop'la helinin kuyruk nosu olarak evlilik yıldönümünüzü yazsan ve yengemize " Ben böyle bir modelim olsun istiyorum ne dersin ? " desen işe yarar mı acaba ? :lollol: :lol:

Bizde belki böyle bir heli görürdük dünya gözüyle o zaman. :coolxf:

Valla Türker 23 sene bitti 25. yılda böyle bir şey yapsam yer mi acaba? :D

Gerçi 25. yılda 5 taş yüzük sözüm vardı arada bunu da kaptırırım belki :laugh:

Aman abi ne yaptın, beni böyle bir yükün altına nasıl sokarsın :eek: Ben paylaşmamış, sen de görmemiş ol abi :laugh:

böyle sunarsak yırtarız gibi geliyor bana

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

böyle sunarsak yırtarız gibi geliyor bana
Süper fikir %p Böyle yaparsa allahın izni ile kesin yırtarsın abi :laugh: :D

güzel paylaşim eline saglik abi

videoyu biraz detaylı izleyince arka fondaki meşhur sesin sahibini bende tanıdığımı farkettim(9:24 de).Bu arada helinin sahibi arkadaş jet ranger ve a350 çalışmasının devam ettiğini youtube da duyurmuş onları da görürüz inşallah. :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

videoyu biraz detaylı izleyince arka fondaki meşhur sesin sahibini bende tanıdığımı farkettim(9:24 de).Bu arada helinin sahibi arkadaş jet ranger ve a350 çalışmasının devam ettiğini youtube da duyurmuş onları da görürüz inşallah. :thumbup:
Abi helal olsun, hafiye gibi adamsın :thumbup: Ben sesinden tanıdım ama videoda bu kısmı dikkat etmemişim galiba :embarras:

Bu arada A350 bilgisi supriz oldu %p Mehmet ile bir ara konuşup, Jet Ranger arkadaş ile temasa geçmek lazım :)