[Video]: BERATOZDEMIRWORKS - FPV SIMULATION & Stick Cam

berattea

Uye
Geçenlerde can sıkıntısını giderirken ufak bir video çekmek istedim. Öğretici bir video olmadığı gibi kısada sayılır. İyi seyirler. Acro Mod is ON :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Demek quadro'da sim böyle oluyormuş. :laugh:

Eline sağlık Berat, epey eğlenceli gözüküyor. :yuppi: Şahsen heliden sonra en çok ilgimi çeken şey " Action Fpv " :coolxf:

İyi bir pilotaj ve koordinasyon gerektiriyor belliki, tebrikler. :bravo: :RCKolik:

Emeğine sağlık Berat %p Hava soğuk ama evde sime devam diyorsun yani :thumbup: :bravo:

Bu arada kullandığım Sim yazılımın adı ne ? Aslında grafik olarak çok tanıdık geldi ama ismini bir türlü hatırlayamadım.

Bir de sana zahmet Quad Sim ile ilgili herhangi bir konumuz yok. Şöyle Quad için hangi sim yazılımı kullanılır, kumanda bağlantı ayarları, modele özel ayarlar nelerdir... vb gibi bir videolu konu paylaşsan ne güzel olur ;) Zira özellikle yeni başlayan Quadcı arkadaşlara çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum :RCKolik:

Action FPV sim konusunda tam anlamıyla teaser oldu :) Hiç ilgisi olmayanı bile meraklandıracak kıvamda :thumbup:

İnşaatta geçen bi video vardı, duvarlardaki yuvarlak deliklerden geçiyordu. Onu seyrettiğimde de buna benzer bi ilgi oluşmuştu. PAylaşım için teşekkürler ;)

Türker abi senide görmek isteriz hatta kısmet olsa da bizzat görsem uçsak :saygilar: Mehmet abi aklımda olsun o halde uygun bir zamanda basit bir video hazırlıyım. Bu arada bu kullandığım sim drone racing simulator. Rasim abi sanada teşekkür ederim çok sağol herkesin begenmiş olmasına çok sevindim. :RCKolik:

Drone Racing ücretsiz beta bir yazılımmış :halay: ama gayet başarılı :bravo:

Aksama fırsat bulabilirsem bir kurup bir deneme yapayım.

Emre bu arada MAC versiyonu da var, haberin olsun :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Drone Racing ücretsiz beta bir yazılımmış :halay: ama gayet başarılı :bravo:

Aksama fırsat bulabilirsem bir kurup bir deneme yapayım.

Emre bu arada MAC versiyonu da var, haberin olsun :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi zaten bu quad işlerinde mac versiyonu olmayan yazılıma yazılım demiyorlar :)

Bir gün derlerse ki, Emre quadcı olmuş, bilin ki mac yüzündendir :lol:

Bu arada eline sağlık Berat, keyifle izledim :)