[Video]: EasyCap Telefonla FPV ve DVR Kayıt | Kurulum ve Ayarlar

Berke Karlı

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Hepsi
Bir Youtube kanalı açtım. Modellerle ilgili veya araç gereçlerle ilgili videolar yapıp eklemeyi düşünüyorum. İlk videom EasyCap ile FPV ve DVR kayıt yapımını anlattım.
Eğer ekran almak istemiyorsanız veya DVR kayıt yapmak istiyorsanız tam size göre bir çözüm. Az masrafla FPV yapıp ek olarak telefonunuzu DVR gibi kullanıp kayıt yapabilirsiniz.
İlk videom biraz heyecanlıydım, umarım beğenirsiniz. Youtube kanalıma abone olmayı unutmayalım lütfen! :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

EasyCap:

Boscam FPV RC305 5.8Ghz Video Alıcı:

Boscam TS832S 40CH 600mW 5.8G FPV Video Verici:

Kamera:
(Daha kaliteli)
(Uygun fiyatlı)

OTG Kablo:

Berke eline sağlık. Videonu şimdi izleyeceğim. Tam da dün bu işi şöyle bir araştırmıştım :) Video gecikmesi ne kadar oluyor?

Forumda youtube videosu paylaşmak için video linkinde "=" den sonra gelen kodu youtube /youtube komutları arasına eklemen gerekiyor. Tüm linki değil.

Aferim Berke
çok yararlı güzel bir konu bulmuşsun
Tebrikler

Tebrikler berke, emeğine sağlık.

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Eline sağlık Berke :bravo:

İlk video için oldukça iyi bence. :thumbup:

harika bi çalışma...bende sipariş vermiştim bu easycup dan ...bunu seçmemin nedeni monitorlerin kalitesinden emin olamadım telefon veya tablet daha mantıklı geldi bana.

Dün akşam n11'den 30 liraya bir tane aldım bakalım :) 10 lira fark için BG kargosu beklemeyi istemedim.

Şimdi bunu almaktaki amacım ben gözlükle uçarken, yanımdakilerin de bir şekilde uçuşu izlemelerini sağlayabilmek. Ama ikinci bir fpv monitöre hem para vermek istemedim, hem de sahaya zaten tablet taşırken, bir de monitör taşımak istemedim. Harici bir video alıcım var, easycap ile görüntüyü tablete aktarabilirsem, işlem tamam oluyor. Asıl uçuş gözlükle yapılacağı için, olası bir gecikme de sorun değil.

rc 305 yrine rc832 nasıl olur.

birde ts 832 s olanı ts832 den daha iyimidir

Emre Kaman' Alıntı:
Dün akşam n11'den 30 liraya bir tane aldım bakalım :) 10 lira fark için BG kargosu beklemeyi istemedim.

Şimdi bunu almaktaki amacım ben gözlükle uçarken, yanımdakilerin de bir şekilde uçuşu izlemelerini sağlayabilmek. Ama ikinci bir fpv monitöre hem para vermek istemedim, hem de sahaya zaten tablet taşırken, bir de monitör taşımak istemedim. Harici bir video alıcım var, easycap ile görüntüyü tablete aktarabilirsem, işlem tamam oluyor. Asıl uçuş gözlükle yapılacağı için, olası bir gecikme de sorun değil.

alıcı verici olarak ne kullanıyorsunuz

barış altun' Alıntı:
alıcı verici olarak ne kullanıyorsunuz

Eachine Racer250 üzerindeki verici biraz problemli gibiydi. Uğraşmak istemedim, Skyzone Upgrade TS5828S 40CH 5.8G 600MW aldım bir tane. Alıcı ise, biri Eachine VR-007 gözlüğün içindeki alıcı bir diğeri Boscam RC805. Bunu tablet ile kullanmayı düşünüyorum. Bu arada gözlük dışındakileri henüz kullanmadım, umarım iyi çalışır. :)

Easycap zamanında ben de kısa da olsa bir donem kullanmıştım. FPV hayatımız kısa sürünce öyle kaldı gitti.

Bu arada paylaşım ıcın tesekkur ederiz, ellerine saglık Berke :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eline sağlık. Gerçekten güzel bir anlatım olmuş. :agreed: Keyifle izledim.

Güzel olmuş Berke eline sağlık :thumbup:

Herkese teşekkür ederim. Umarım yararım olmuştur. Ben uygun fiyatlı olması için düşük fiyatlı ekipmanları paypaştım, her vtx ve vrx uygundur. Direkt gözlükte kullanılan alıcıdan çıkış alarak DVR kayıtta yapılabilir.

Emre Kaman' Alıntı:
Berke eline sağlık. Videonu şimdi izleyeceğim. Tam da dün bu işi şöyle bir araştırmıştım :) Video gecikmesi ne kadar oluyor?

Forumda youtube videosu paylaşmak için video linkinde "=" den sonra gelen kodu youtube /youtube komutları arasına eklemen gerekiyor. Tüm linki değil.
Emre abi video gecikmesi farkedilemeyecek derecede az.