[Video]: Emre Yolcu TSA 700 N Ucusu

Cem Yolcubal

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
herkese merhaba arkadaşlar rüzgarlı havaya rağmen uçuş yapalım dedik helikopter ve mini quad uçurduk emre fpv ile ilk defa uçmasına rağmen hatasız uçtu helikopterden sonra kolay olsa gerek :thumbup: emrenin tsa videosunu çektim kendisi pek buluşmalara gitmediği için bilinmiyor bu pilotajı sizlerle paylaşayım dedim :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

emre yolcu tsa 700 n

Keyifle izledim gerçekten gizli yetenek.
Bu pilotaj bende olsa youtube da kanal açarım reklamımı yaparım.
ama Emre gerçekten çok mütavazi bizi bu pilotajdan mahrum ediyor.

emre yolcu tsa 700 n

Gerçekten güzel bir uçuş olmuş, uçan Emre ile çeken ve paylaşan senin ellerine sağlık diyorum :thumbup: :bravo:

Paylaşım için teşekkürler Cem, bu güzel uçuştan bizde istifade ettik sayende. :thumbup:

Emre'nin de sticklerine sağlık. :bravo: Kocaeli buluşmasında izlemiştik ilk defa, pilotajı üst seviyede yetenekli bir kardeşimiz. :coolxf: :RCKolik:

Çok keyifli bir uçuş olmuş, keyifle izledim. Hareketler çok net, pilotaj üst seviye. Hem Emre'nin, hem Cem'in uçuşlarını daha sık görmek isteriz. Ne yalan söyleyim, Eskişehir buluşmasında sizleri de aradı gözlerimiz. Küseyim mi bilemedim ;D

evet hareketleri çok akıcı yön kabiliyeti çok iyi hiç karıştırmıyor rüzgarsız günlerde yere değdire değdire uçuyor şahsen ben uzaktan izliyorum o uçarken :laugh: bir araya geldiğimizde birbirimizi gaza getirip güzel uçuşlar yapıyoruz yakıtlı helikopterde harcanıyordu emre birtanede elektrikli tsa 700 topluyor asıl ozaman izlemek lazım :thumbup:
bunlar geçen seneden

İlk defa uçuşunu izliyorum sanırım. Çok beğendim ve tam benim sevdiğim uçuş tarzı. Özellikle negatif pitchli funnelden pozitif pitchli funnele geçiş hareketine bayılıyorum. Simde ona çok çalışıyorum ama maalesef çocuklardan dolayı sık sık uçamıyorum.
Eleştirebileceğim nokta Piroflipler. Daha estetik olsa güzel olur.
Ama çok keyif alarak izledim. Daha sık görmek isterim

Cahit Kaş' Alıntı:
İlk defa uçuşunu izliyorum sanırım. Çok beğendim ve danki tam benim sevdiğim uçuş tarzı. Özellikle negatif pitchli funnelden pozitif pitchli funnele geçiş hareketine bayılıyorum. Simde ona çok çalışıyorum ama maalesef çocuklardan dolayı sık sık uçamıyorum.
Eleştirebileceğim nokta Piroflipler. Daha estetik olsa güzel olur.
Ama çok keyif alarak izledim. Daha sık görmek isterim
Bizler de geçenlerde yapılan Büyük Kocaeli buluşması sırasında tanışmıştık Emre ile. Gerçekten çok efendi ve güzel uçan bir genç kardeşimiz.

Şahsen ben de ilk fena canlı canlı FUNNEL SNAKE (Yani benim bildiğim kadarı ile ismi bu) ilk defa o gün gördüm. Gerçekten de çok şık bir hareket :thumbup:

İnşallah bundan sonra daha sık uçuşlarını izleme fırsatımız olur ;)

Cumleten tesekkur ederim ayrica ellerine saglik Cem ,nekadar ruzgarli olsada cok guzel gundu yine beklerim :laugh: Emre Abi Eskisehirede gelmek istedik ama mumkun olmadi.
Fakat bu hafta sonu olan organizasyona gelmek cok isterim bir aksilik olmazsa :)

Paylaşım için teşekkürler Cem :) Yere yakın çok güzel uçuş olmuş... Elektrikli modelin uçuş videolarını da bekliyoruz toplandığında :bravo:

Eline sağlık kardeşim keyifle izledim paylaşım için teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ellerinize sağlık ,paylaşım için teşekkürler

:bravo:

Canavar canavaaar , pilotaja gel :thumbup:
Ben Türkiye'de böyle hurricane atan izlemedim desem yeridir, çook güzel olmuş, tam sevdiğim tip uçuş, funnel snake'i çıkartmak için çalışacağım ben de

Emre kardeşim her zamanki gibi döktürüyorsun. :halay: Harika uçuş olmuş tebrikler.

Mükemmel uçuş. Hareketler on numara. Resmen helikopterin vidasına kadar hakimim dercesine.

Zevke izledim.

Motor ve eksoz ne kullanıyorsun.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi