[Video]: Erhan YILMAZ // Goblin 700C // 16.10.2015 (DAHA SONRAKİ UÇUŞTA DİŞLİ SIYIRMASI

efsunkar3356

Kıdemli Uye
Erhan YILMAZ // Goblin 700C // 16.10.2015 (DAHA SONRAKİ UÇUŞTA DİŞLİ SIYIRMASI:)
Haraket çalışırken makineyi ayarlayıp çekim yaptım. yalnız biraz gizemli olmuş. Heli kadraja bi girip bi çıkıyor. :lol: :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abinin isteği üzerine ekliyorum..
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Videonun başındaki hareketi cok beğendim Erhan, Sticklerine saglık.

Sana zahmet bu hareketi simde yapıp kayıt edip paylaşır mısın.

DİŞLİNİN SON UÇUŞ SIYIRMASI... (Bİ SIKINTI OLMADI, SES DEĞİŞİK GELİNCE İNDİRDİM HELİYİ. )

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

GÜZEL FOTOLAR...

[Video]: Erhan YILMAZ // Goblin 700C // 16.10.2015 (DAHA SONRAKİ UÇUŞTA DİŞLİ SIYIRMASI:)

Erhan uçuş çok başarılı tebrik ederim :bravo:

Geçmiş olsun

Bu dişli sıyırması goblınde kronikmi acaba bende korkmaya başladım Goblin 630'da da aynı sorun var mı acaba Önlemini almak lazım

[Video]: Erhan YILMAZ // Goblin 700C // 16.10.2015 (DAHA SONRAKİ UÇUŞTA DİŞLİ SIYIRMASI:)

Erhan ellerine sağlık uçuş için. Ayrıca sanada geçmiş olsun, gerçekten bu dişlinin bir ömrü var. Senin kaç uçuş olmuştur ?

Emre BİÇEN' Alıntı:
Erhan uçuş çok başarılı tebrik ederim :bravo:

Geçmiş olsun

Bu dişli sıyırması goblınde kronikmi acaba bende korkmaya başladım Goblin 630'da da aynı sorun var mı acaba Önlemini almak lazım

teşekkür ederim Emre. daha önce goblin 500 de dişli kırılması yaşamıştım. ama büyük helilerde hiç başıma gelmedi. ana herşeyin hayırlısı demişler. bu vesile ile çelik main gear ve pinyon alıcam.

Bu arada dişli icinde gecmis olsun ama Allah'tan ucuz atlatmissin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erhan pilotaj tekniklerini paylaşmaz diye biliyorum ama :laugh: Belki senin için paylaşır Mehmet abi. :D

[Video]: Erhan YILMAZ // Goblin 700C // 16.10.2015 (DAHA SONRAKİ UÇUŞTA DİŞL...

Arda Erkan' Alıntı:
Erhan pilotaj tekniklerini paylaşmaz diye biliyorum ama :laugh: Belki senin için paylaşır Mehmet abi. :D
Valla ben de sonucu merakla bekliyorum Arda :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Bu arada dişli icinde gecmis olsun ama Allah'tan ucuz atlatmissin :)

tabiki abi ne demek. aslında biraz Özkan abi, biraz Mardo abi baya bi büyük birazda Arda nın hareketlerini kapyalar gibi oldum. :lollol:

Arda Erkan' Alıntı:

:lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ellerine sağlık. %p

ayrıca geçmiş olsun.

Erhan ellerine sağlık güzel uçuş olmuş en büyük kırım in böyle olsun hem upgrade etmiş olursun.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

ucuz atlatmışsın erhan goblinde bu maalesef var.Goblin 500 de dişli paramparça olmuştu.Bu sorunu genelde herkes yaşıyor bende 630 da LYNX ile değiştirdim

Bu sıyırmaları engelliyecek bi makine yağı falan varmı.Yada ömrünü çok daha uzatacak.

[Video]: Erhan YILMAZ // Goblin 700C // 16.10.2015 (DAHA SONRAKİ UÇUŞTA DİŞLİ SIYIRMA

SAB bu dişli işine el atacak ama bakalım ne zaman. Gaui ile çalışabilirler bu konuda, kalite olarak stok gelenler arasında sanırım en iyilerinden.

[Video]: Erhan YILMAZ // Goblin 700C // 16.10.2015 (DAHA SONRAKİ UÇUŞTA DİŞLİ SIYIRMA

servet karadan' Alıntı:
Bu sıyırmaları engelliyecek bi makine yağı falan varmı.Yada ömrünü çok daha uzatacak.

çaresi bu kesin çözüm 600/700/770/speed/urukuay

Erhan'ım ellerine sağlık kardeşim uçuşun on numara :thumbup:
Dişli için geçmiş olsun Allah beterinden saklasın :saygilar: