[Video]: Gaziantep Bulusmalari (Ana Konu)

acemi27

Uye
Gaziantep,de harun kardesimde bende yanlız takılıyoduk tanısmamıstık tanıstık birbirimize yoldaş olup ucus alanida bulup ufak bi v977 bulusması yaptık :)
Ufakda bir videomuz var belki gorur de katılan olur bize :)
Bana sim calısması SART :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mini v977 Gaziantep Bulusması :)

Super haber Ahmet :thumbup: Harun arkadasimiz ile siz de 2 kisilik guzel bir ekip olmussunuz, tipki ben ve Turker gibi :bravo: :halay:

Insallah sayi artar ama artmasa da kafaya takmayin. 2 kisi de cok guzel eglenebiliyor, kendimizden biliyoruz :laugh:

Paylasim icin de tesekkurler. Ucus gayet guzel, son kisimda oryantasyon kaybi olmus ama sukur modelde sikinti yok ;)

Fakat senin de dedigin gibi sim sart. Turker'in sim derslerini takip edin ve aynisini V977 ile yapin. Bence V977 Ozellikle baslangic icin cok guzel ve ideal model. Yeter ki hakkini verin ;)

Kolay gelsin be diger bulusmalarinizi da bekliyoruz :)

Mehmet bey gerçekten çok güzel bir gün geçirdik en başta ufak aksaklıklar olsa da parmaklarımızı hissetmemeye başlayınca bitirelim dedik ve yola çıktık. eve eğlenmiş bir şekilde döndük.

Videoda başta hover yapan benim daha sonrasındakiler ise Ahmet abi ilk helikopter deneyimim oldu.

Ben Ahmet Benin v911 ini aldım. Rüzgar Yüzünden uçanadım, v911 bildiğimiz üzere 9x le eşleşiyor benim de kumandamda garip bi sorun vardı v911 le eşleştirince gecikme sorunum olmadı ve kumanda ihtiyacımı erteledim Alıcı Alıp quadcopterimi uçurabileceğim:) Artık birdahaki buluşmamız alıcım gelince...

Quadı esc Hariç satmayı düşünüyorum yakında ilanı açarım.

O zaman sunu soyleyeyim harun, ilk Heli denemesi icin gercekten basarili bir ucus cikarmissin, seni ozellikle tebrik ederim :thumbup:

Bu durumda sana da bir V977 yakisir o halde, ne dersin ;)

Teşekkürler Mehmet abi, Ahmet abi v977 sini sattı:) şuan modelsiziz ben quadcopterimle devam etmeyi planlıyorum ya da satarsam TBS Discovery tarzında bir frame ya da mini skywalker gibi bir uçakla Fpv yapmak istiyorum. Helikopteri bunlardan sonraya bırakacağım:) v911 ayarlarıyla epeyi oynadım invert gitmese de şimdilik yeterli:)

Ahmet eline sağlık. :bravo:

Buluşmanın ufağı büyüğü olmaz, modelinde. :laugh: Hatta biz ufak(mikro) modeller ve tenha buluşmalar konusunda epey bir iddialıyız Kocaeli ekibi olarak. :lollol:

Önemli olan keyifler yerinde olsun. :RCKolik:

Cumartesi günü ufak bi buluşma daha yaptık. Yeni alıcım buluşmadan önceki gün geldi ve daha önce cc3d ile uçuş yapmadığım için videodan da anlaşılacağı üzere pidleri yetiştiremedim:)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi bu konuyu Gaziantep Buluşmaları Anakonu yapabilir miyiz?
:saygilar:

Paylasim icin tesekkurler Harun, ellerine saglik. Konu basligi degisti ve konu sabitlendi :thumbup:

Ana konu olması iyi oldu cok paylaşım olucak yakın zamanda kargolar geliyo yavaş yavaş :)

Hadi bakalım. Görselleri merakla bekliyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Modeller toplanacak %p gruba yeni arkadaslarda katilacaktir paylasim sayfasini sabitlediginiz icin tesekkurler mehmet abi :bravo:

21.02.2015 Gaziantep buluşması syma uçuşu :thumbup:

Vayyy. Ben uzaktayim gönder syma yi bura gelsin tolga ;D

Aynen Son degil :)

H.ibrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Vayyy. Ben uzaktayim gönder syma yi bura gelsin tolga ;D

en kısa sürede aramızda görmek arzusundayız havalar ısınıyor :yuppi: