[Video]: Goblin 500 Sport 02.04.2016

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar. Mordo Abi'den aldığım Spirit FBL nin ayarlarını yaptım. Kuyrukta yine salınım vadı. O da geçti sayılır. Bu gün bi uçayım dedim. Çok keyifli olmasa da paylaşmak istedim.
Buradan bir kez daha Mordo Abiye teşekkür ediyorum. Daha uyguna alamazdım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin 500 Sport 02.04.2016

Cahit hocam öncelikle paylaşım için teşekkürler..

goblin nin o sesi insanı mest ediyor. bugün bende baya aradan sonra uçma imkanı buldum. ses insanı kendinden geçiriyor.

uçuşun çok güzel haraketler felan on numara olmuş. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Cahit hocam öncelikle paylaşım için teşekkürler..

goblin nin o sesi insanı mest ediyor. bugün bende baya aradan sonra uçma imkanı buldum. ses insanı kendinden geçiriyor.

uçuşun çok güzel haraketler felan on numara olmuş. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:
Çok teşekkürler Erhan. Gerçekten 500 sınıfı olsa da goblin çok keyif veriyor. Hareketleri birbirine bağlamak ve yeni hareketler denemek için bu hafta hem simde hem helide çalışacağım inşallah. Günlerin uzaması bu anlamda iyi oldu. Mesai sonrası artık zamanım olacak gibi.

Cahit hocam güzel uçuş olmuş ellerine sağlık paylaşım içinde teşekkürler.
Kuyrukta ayar sıkıntısı yaşadığını söylemişsin bir şey merak ediyorum Erhan hocamın paylaştığı ayarlar vardı keskin duruş ve diğer ayar onları standart dışına aldınmı?
Neden soruyorsun diyorsan bende Erhan ların yaptığı ayara yakın bir şey yapmıştım ama kuyrukta titreme olmuştu sonra eski ayarına aldım çok az değiştirdim güzel oldu.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Cahit hocam güzel uçuş olmuş ellerine sağlık paylaşım içinde teşekkürler.
Kuyrukta ayar sıkıntısı yaşadığını söylemişsin bir şey merak ediyorum Erhan hocamın paylaştığı ayarlar vardı keskin duruş ve diğer ayar onları standart dışına aldınmı?
Neden soruyorsun diyorsan bende Erhan ların yaptığı ayara yakın bir şey yapmıştım ama kuyrukta titreme olmuştu sonra eski ayarına aldım çok az değiştirdim güzel oldu.
Teşekkürler Mustafa. Daha önce Fubar vardı FBL ünitesi olarak. Fubarda kuyruk paline açı istiyordu. Belki fazla açı vermiştim. Ama goblinin kuyruk rodu yapıştırmalı olduğundan fazla uğraşmadım. Zaten fubarı geçici takmıştım. Sırf goblinin sesinden mahrum kalmamak için.
Şimdi Spiriti takınca yine salınım vardı. Çok yavaş sola sağa..
Spiriti geçici düşünmediğim için Vbar neoya falan geçecek durumum da olmadığı için ;D kuyruk mekaniğini Spirite göre düzelttim. Sonuç iyi oldu. Kuyruk ayarları ile çok az oynadım Spiritte.

Oncelikle paylasim icin Tesekkur ederiz Cahit hocam, sticklerine saglik :thumbup: Senin Ozellikle side-in hareketlerini cok begeniyorum :bravo: Aslinda em guvenli pozisyon ama yapmasi bana nedense hep zor gelmistir :laugh:

Bu arada sanki biraz bir gerginlik, tedirginlink vardi ucus sirasinda... Mesela cok fazla sag tarafa bakip durdun ??

Cahit Abi yeni üniten hayırlı olsun maşallah makine de süzülüyo kuğu gibi.
Rabbim nazarlardan esirgesin, kırımsız uçuşların olsun inşallah.
uçuşta bir ara sanki çocuklar rahat bırakmayacak gibi olmuş ama sonradan sesleri çıkmadı sanırım ;D
ara ara bakıyodun kamerayla sağ tarafa :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Oncelikle paylasim icin Tesekkur ederiz Cahit hocam, sticklerine saglik :thumbup: Senin Ozellikle side-in hareketlerini cok begeniyorum :bravo: Aslinda em guvenli pozisyon ama yapmasi bana nedense hep zor gelmistir :laugh:

Bu arada sanki biraz bir gerginlik, tedirginlink vardi ucus sirasinda... Mesela cok fazla sag tarafa bakip durdun ??
Teşekkürler Mehmet Bey. Side in hareketlerde heli daha güzel görünüyor.
Evet gergindim. İyi yakalamışsınız. Bundan önceki uçuşumun videosunu eklemedim. Onda daha net görünüyor gerginliğimin sebebi.
Arabayı park ettiğim yerde kızım, oğlum ve kuzenleri vardı. Bir de ufak bir dere var. Daha önce fotosunu eklemiştim. Kızım ve kuzeni 7 yaşında oğlum ise 4 yaşında. Tembih etmeme rağmen suyun kenarına giderler diye korkuyordum. Ki gittiler de ama çok yaklaşmafıklarını söylediler. Su çok az ama ıslanırlarsa üşütürlerdi. Hatta kayıp düşerlerse kendi başlarına çıkmaları da zor olurdu.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Cahit Abi yeni üniten hayırlı olsun maşallah makine de süzülüyo kuğu gibi.
Rabbim nazarlardan esirgesin, kırımsız uçuşların olsun inşallah.
uçuşta bir ara sanki çocuklar rahat bırakmayacak gibi olmuş ama sonradan sesleri çıkmadı sanırım ;D
ara ara bakıyodun kamerayla sağ tarafa :laugh:
Teşekkürler İbrahim. Evet çocuklar vardı ve yanlarında bir büyük yoktu. Kamera da şapkada olunca bu görüntüler çıktı ortaya ;D

Telefonla çektiğim birkaç fotoyu da ekledim.

Eline sağlık Cahit hocam.yeni izleme fırsatım oldu.güzel uçuş sergilemişsin. Manzara ve uçuş alanida güzel görünüyor. İnsana huzur verir böyle yerler. [emoji41]

Cahit Kaş' Alıntı:
Telefonla çektiğim birkaç fotoyu da ekledim.
Bu arada resimler de sahane cikmis :bravo: :halay: Fotografcinin hali de baska oluyor canim %p

Teşşekkürler Mesut. Bu alanda uçtukça uçasım geliyor. Baharda ayrı bi güzel tabi.

Abi fotolar süper ya. :thumbup: :bravo: