[Video]: Goblin 500 Sport videolarım.

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Şu an alandayım. Video akşama geliyor. Aşağıdaki fotoğrafa dikkat!

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: Goblin 500 Sport 04.04.2015

Evet alan harika. Bana çok iyi geldi bu alan. Aslında etrafta çok tarla var ama bunda arabayı çekebileceğim bir yol var. Ufak bir dere var ve gelen gideni yok. Tam arkamda Diyarbakır-Mardin karayolu var.
bu da videom
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da ikinci uçuşum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ucus 2 gun oncesine gore daha akici ve organize :thumbup: Bu gidisle seni seyrede seyrede mecburen side-in hareketlere baslatacaksin Cahit hocam :laugh: :bravo:

03:55 deki kurtaris da super %p Motor birden neden bayindi acaba ? Sanki Cut-off girdi gibi geldi bana, dogru mudur Cahit hocam ? ESC olarak ne kullaniyordun bu modelde, Log ozelligi var miydi ??

Uçuş ve alan şahane paylaşım için teşekkürler Cahit hocam kurtarışta iyiydi harbiden yırtmışın abi. :agreed:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ucus 2 gun oncesine gore daha akici ve organize :thumbup: Bu gidisle seni seyrede seyrede mecburen side-in hareketlere baslatacaksin Cahit hocam :laugh: :bravo:

03:55 deki kurtaris da super %p Motor birden neden bayindi acaba ? Sanki Cut-off girdi gibi geldi bana, dogru mudur Cahit hocam ? ESC olarak ne kullaniyordun bu modelde, Log ozelligi var miydi ??
Teşekkürler Mehmet Abi.
Esc Gaui Guec 610. Sanırım scorpionun özelliği. Açıkçası bu log işlerinden pek anlamam ama öyle bir özelliği yok sanırım.
Ben ESC nin kestiğini düşünmüyorum. Orada model çok hızlı alçaldı sanki. Beklemediğim kadar hızlı alçalmaya başladı. Böyle olunca ben de refleks olarak kuyruğu elevatörü geri çekerek düzettim bu arada anlık olarak full negatif pitch verdim. Biraz bayıldı motor. Yoksa cut-off falan yok.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Uçuş ve alan şahane paylaşım için teşekkürler Cahit hocam kurtarışta iyiydi harbiden yırtmışın abi. :agreed:
Teşekkürler. Kırım olsun pilotajdan olsun. :)

Güzel uçuş Cahit abi, sonra da dediğin gibi iyi yırtmışsın :) Kamerayı da bi 5-10 derece yukarı konumlandırdın mı tamamdır %p Teşekkürler...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Güzel uçuş Cahit abi, sonra da dediğin gibi iyi yırtmışsın :) Kamerayı da bi 5-10 derece yukarı konumlandırdın mı tamamdır %p Teşekkürler...
Kamera konusu benim de aklimdaydi unutmusum %p

Teşekkürler Arkadaşlar. Kamera konusunu ben de fark ettim. Bizim RCKolik şapkasına mobius takıyorum. Normalde şapkayı nasıl takarsam öyle takmışım. Aslında normalden biraz yukarıda olması gerektiğini bilmeme rağmen dikkat etmemişim. Bundan sonraki uçuşta biraz düzelttim. Ama uçuş çok farklı olmadığından eklemedim henüz.

ellerine sağlık. hava güzel, alan mükemmel uçuş mükemmel . daha ne olsun.

Cahit Abi yine güzel uçmuşsun.
Paylaşım için teşekkürler :saygilar:
3.55 deki olan anlamsız olay bir kaç keredir benim de başıma geliyor. Bu pazar bende uçtum üç pil. Üçünde de böyle anlamsız hareketler yaptı makine.
Ani kendini yana aşağı atmalar felan daha loglara bakma fırsatım olmadı.
Stick kontrolsüzlüğündendir diye düşündüm ama alakası yok abi.
Büyük cylic komutlar sonrasında yapıyor gibime geldi nedense.

Bu da spirite has bir şey olacak gibi :laugh: ;D

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
ellerine sağlık. hava güzel, alan mükemmel uçuş mükemmel . daha ne olsun.
Teşekkürler Erhan. Buyrun gelin misafirim olun. Beraber uçalım.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Cahit Abi yine güzel uçmuşsun.
Paylaşım için teşekkürler :saygilar:
3.55 deki olan anlamsız olay bir kaç keredir benim de başıma geliyor. Bu pazar bende uçtum üç pil. Üçünde de böyle anlamsız hareketler yaptı makine.
Ani kendini yana aşağı atmalar felan daha loglara bakma fırsatım olmadı.
Stick kontrolsüzlüğündendir diye düşündüm ama alakası yok abi.
Büyük cylic komutlar sonrasında yapıyor gibime geldi nedense.

Bu da spirite has bir şey olacak gibi :laugh: ;D
İbrahim ben nedense sorun olarak algılamadım. Geç komut verdiğimden olmuştur diye düşündüm. Oryantasyon kaybı olmadı tabi. Olsa toplayamazdım.
Bu arada ne zaman gelirsin buraya. Havalar artık güzel. Yakında buraların meşur sıcağı etkisini gösterirr.

Cahit Kaş' Alıntı:
İbrahim ben nedense sorun olarak algılamadım. Geç komut verdiğimden olmuştur diye düşündüm. Oryantasyon kaybı olmadı tabi. Olsa toplayamazdım.
Bu arada ne zaman gelirsin buraya. Havalar artık güzel. Yakında buraların meşur sıcağı etkisini gösterirr.
Abi bu pazar gelmeyi düşünüyordum ama olaylar felan olunca çıkamadık :(
Hala aklımda ve heyecanla o günün gelmesini bekliyorum.
İnşallah en kısa sürede diyelim. O meşhur sıcaklara oldum olası alışığım ama şu zamanlar tam uçuş havası :)