[Video]: Goblin 770 ile Güzel bir Kurtarış :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Facebook üzerinden arkadaş olduğumuz John Cook arkadaşımızın oldukça genç ve başarılı bir oğlu var Justin.

Takip edebildiğim kadarı ile düzenli çalışan ve gelecek vaad eden bir pilot . Son uçuşunda da gayet güzel bir kurtarış yapmış, sizlerle de paylaşayım istedim :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bu çocuğu izleyince bizim daha çok ekmek yememiz lazım diyorum. baksana daha paller yere değer değmez babası tepki vermesiyle aynı anda hold u çekiyor. öyle bir konsantire olmuşki. çocuğa helal olsun diyorum.

not: 770 diğer helilere göre çok çabuk yani hızlı yer değiştiren bir heli o yüzden ayrıca tebrik ederim.

Erhan dediğim gibi facebook arkadaşız o yüzden mesajlarını yakından takip ediyorum. Hemen hemen hergün düzenli olarak uçuyorlar. Yakında zaten Goblin Team girecek gibi duruyor bu genç arkadaşımız.

Çocuk elbette yetenekli ama sana şu kadarı söyleyeyim o yaşlarda baban sana da bu imkanları sunmuş olsa ben senin bu genç arkadaşımızdan daha altta kalacağını düşünmüyorum. Yeteneğin yanı sırası malum bu işler imkan meselesi ;)

Ynt: [Video]: Goblin 770 ile Güzel bir Kurtarış :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çocuk elbette yetenekli ama sana şu kadarı söyleyeyim o yaşlarda baban sana da bu imkanları sunmuş olsa ben senin bu genç arkadaşımızdan daha altta kalacağını düşünmüyorum. Yeteneğin yanı sırası malum bu işler imkan meselesi ;)
+9999999999

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Erhan dediğim gibi facebook arkadaşız o yüzden mesajlarını yakından takip ediyorum. Hemen hemen hergün düzenli olarak uçuyorlar. Yakında zaten Goblin Team girecek gibi duruyor bu genç arkadaşımız.

ABİ ONURE OLDUM...

AMA BURDAN ŞU ÇIKIYOR. AVRUPA VEYA AMERİKA YI BİR NESİL GERİDEN TAKİP EDİYORUZ. :( :( :( :(

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
ABİ ONURE OLDUM...

AMA BURDAN ŞU ÇIKIYOR. AVRUPA VEYA AMERİKA YI BİR NESİL GERİDEN TAKİP EDİYORUZ. :( :( :( :(
Ne yazık kş teknolojide olduğu gibi doğal olarak hobimiz de geriden geliyor ne yazık ki :-\ :-\

Ders niteliğinde uçmuş çocuk.Şu full piro flipi bilinçli bi şekilde sıkıntısız yaptınmı bence oldun demektir,benim nacizane düşüncem herkesin piro flip hareketine yüklenmesi yönündedir...

benim o yaşlarda sadece plastik bir kara şimşek arabam olmuştu.[emoji21]

.:: Discovery-Tapatalk kullanılarak gönderildi.::.

Tamamen zaman ve imkan meselesi , bizim Mesut'da buna benzer bir pozisyondan (temassız versiyonu) kurtarmıştı. Onuda iman gücü ve cüzdan korkusu ile başardı. Motivasyonlar farklı yani :lollol: :lol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Tamamen zaman ve imkan meselesi , bizim Mesut'da buna benzer bir pozisyondan (temassız versiyonu) kurtarmıştı. Onuda iman gücü ve cüzdan korkusu ile başardı. Motivasyonlar farklı yani :lollol: :lol:
Mesut'un motivasyon unsurları da süpermiş :lollol: :lol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Beni simartiyorsun ilker abi. [emoji4] [emoji4] o an insan ne yapacağını şaşırıyor. Birde self level stiginin yerini değiştirmenin sonuçları tabi.ama oryantasyon u koruyunca ve ilker abinin dediği gibi havada bir an dolar lar görünce [emoji1] [emoji1]
Allah ne verdiyse dedim ve kurtardım helikopteri.

İlker Sönmez' Alıntı:
Göz korkusu da diyebiliriz.
Aynen ilker abi. [emoji6]