[Video]: Graupner MZ-24//Goblin 380//Graupner Gr-18 Fbl//Emre Biçen//21.06.2015

Emre Biçen

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaslar. :saygilar:

Bugün iş çıkışı birkaç uçuş yaptım. Ne yazık ki uçuşlarımı çekecek kimse olmadığı için video paylaşamıyorum.

Bugünde kardeşimi yakaladım sağolsun sonunda video alabildik. :)

Bu arada modelciliğe geçen sene bu zamanlar başlamıştım tam 1 sene oldu :)

Rc Kolik sayesinde bu seviyeye gelebildim. sizlerle olmaktan mutluyum arkadaslar :) :RCKolik:

Kumanda Graupner MZ-24 Ünite Graupner GR-18 FBL

Lafı fazla uzatmıyorum İyi seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emre harika uçuş, 1 senede çok iyi mesafe kat etmişsin, kutlarım :saygilar:
Güzel videoların devamını bekliyoruz :bravo: :bravo: :bravo:

Emre , daha ne olsun , ben 2011'den beri helikopter forumlarını takip ediyorum , 2012'de model sahibi oldum , daha alan turu atamıyorum... :laugh: , sen 1 yılda böyle uçuyorsun , Allah nazarlardan saklasın , Ankara'nın ya havasında ya suyunda bir hikmet var , siz genç pilotlar çok başarılı uçuyorsunuz , hem gıpta ediyorum , hem kendi adıma umutlanıyorum.Burada herkes birbiri sayesinde birşeyler öğreniyoruz , ve aramızdan Sen gibi , Arda gibi , Doğukan gibi , Mesut gibi ve daha adını getiremediğim genç , dinamik ve gelecek vadeden pilotajı güzel arkadaşlarımız yetişiyor.Bu çok güzel bir şey , Mehmet Küçüksarı kardeşimle , Türker Akgün kardeşlerim , ilk olarak bir fikir aşamasında bu forumu kurmayı amaçlarken , sanırım tek amaçları , buradan birşeyler öğrenmiş ve aktif olarak hobi hayatını devam ettirebilen modelci arkadaşları görmekti.Bence amaçlarına da ulaştılar , stiklerine , pallerine sağlık , kırımsız ve bol görüntülü uçuşların olması dileklerimle.... :saygilar:

Helal olsun diyorum sadece :bravo:

Elinize sağlık .çok güzel bir uçuş. Bu kadar kısa sürede bu seviyeye gelmek ,oldukça başarılı.Tebrik ederim.

Hareketler oldukça net çıkmış ve akıcı şekilde birbirine bağlanmış. Model göz önünde ve haliyle çok keyifli bir uçuş olmuş.Uçanınıda, çekeninde eline sağlık. :thumbup:

Maşallah rckolik pilotları Türkiye'nin gururu gerçekten. :) Benim hobide 4.senem olduğu için biliyorum.Böyle bir uçuş ilk sene için müthiş bir ilerleme.Ceserat ve yetenek ister.:thumbup: Sen ve Doğukandan aynı şekilde önümüzdeki senelerde beklentim çok yüksek. :)

Kağan Kazancı' Alıntı:
Emre harika uçuş, 1 senede çok iyi mesafe kat etmişsin, kutlarım :saygilar:
Güzel videoların devamını bekliyoruz :bravo: :bravo: :bravo:

Teşekkür ederim kağan eksik olma

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Emre , daha ne olsun , ben 2011'den beri helikopter forumlarını takip ediyorum , 2012'de model sahibi oldum , daha alan turu atamıyorum... :laugh: , sen 1 yılda böyle uçuyorsun , Allah nazarlardan saklasın , Ankara'nın ya havasında ya suyunda bir hikmet var , siz genç pilotlar çok başarılı uçuyorsunuz , hem gıpta ediyorum , hem kendi adıma umutlanıyorum.Burada herkes birbiri sayesinde birşeyler öğreniyoruz , ve aramızdan Sen gibi , Arda gibi , Doğukan gibi , Mesut gibi ve daha adını getiremediğim genç , dinamik ve gelecek vadeden pilotajı güzel arkadaşlarımız yetişiyor.Bu çok güzel bir şey , Mehmet Küçüksarı kardeşimle , Türker Akgün kardeşlerim , ilk olarak bir fikir aşamasında bu forumu kurmayı amaçlarken , sanırım tek amaçları , buradan birşeyler öğrenmiş ve aktif olarak hobi hayatını devam ettirebilen modelci arkadaşları görmekti.Bence amaçlarına da ulaştılar , stiklerine , pallerine sağlık , kırımsız ve bol görüntülü uçuşların olması dileklerimle.... :saygilar:

Hakan abi yorum için çok teşekkür ederim sizlerden ögrendiğim kadariyla birşeyler yapmaya çalışıyorum sürekli öğreniyorum o yüzden rc kolik ailesinin yeri bende bir başkadır.
Modelciliğe başladıgım ilk gunlerde uçakcı arkadaslarla buluşmalara gidip " belki bir iki helikopterci arkadasa denk gelirimde tanışır konu hakkında bilgi alırım" diyordum ama bana heliye sakın bulaşma cok zor bir iş deyip heliden sogutmaya çalıştılar ama bir baktım kendimi rckolik forumunda buldum ondan sonrada zaten corap söküğü gibi geldi sizler sayesinde ögreniyorum hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Mesut Sert' Alıntı:
Elinize sağlık .çok güzel bir uçuş. Bu kadar kısa sürede bu seviyeye gelmek ,oldukça başarılı.Tebrik ederim.
Saol mesut abi yorum için

Arda Erkan' Alıntı:
Hareketler oldukça net çıkmış ve akıcı şekilde birbirine bağlanmış. Model göz önünde ve haliyle çok keyifli bir uçuş olmuş.Uçanınıda, çekeninde eline sağlık. :thumbup:

Maşallah rckolik pilotları Türkiye'nin gururu gerçekten. :) Benim hobide 4.senem olduğu için biliyorum.Böyle bir uçuş ilk sene için müthiş bir ilerleme.Ceserat ve yetenek ister.:thumbup: Sen ve Doğukandan aynı şekilde önümüzdeki senelerde beklentim çok yüksek. :)

Arda saol bende yıllanmaya çalışıyorum işte sizlerle birlikte daha ögrencemiz cok sey var :) Ögrenci modundayım hala her ne kadar vaktımde olmasa sizleri geriden takip edip birseyler ogrenmeye çalışıyorum :) :RCKolik:

Emre sana ne zaman dır diyordum, video koymuyosun diye . ama maşallah uçuş süper. camereda çok güzel markası ne acaba???

Saol erhan kamera cep telefonu lg g3 ile cekildi ucuslarda genelde yalniz oldugum icin cekim yapamiyorum bugunde kardesim saolsun videoyu o cekti ilerleyen zamanda kafa kamerasi almam sart oldu galiba [emoji2]

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Emre eline sağlık. Maşallah. Gerçektem video süper, camera süper.

daha fazla video paylaş bizimle.

Gelismende RCKolik ailesi olarak az da olsa katkimiz oldu ise ne mutlu bize Emre :RCKolik:

Gercekten ailemizin en genc pilotlarindan birisi olarak gelecek vaad ediyorsun ve gelismeni izlemek bize ayri bir mutluluk veriyor :thumbup: Ucus da gayet basariydi sticklerine saglik :bravo: Yakin zamanda videolarin devamini mutlaka bekliyoruz, arayi bu kadar acmayalim lutfen :halay:

Emre BİÇEN' Alıntı:
Saol erhan kamera cep telefonu lg g3 ile cekildi ucuslarda genelde yalniz oldugum icin cekim yapamiyorum bugunde kardesim saolsun videoyu o cekti ilerleyen zamanda kafa kamerasi almam sart oldu galiba [emoji2]

LG-D855 cihazımdan gönderildi

valla Emre kafa kamerası telefon gigi olmuyor. gopro tarzı vb cameralar ne yazıkki yaklaşıki %50-70 uzak gösteriyor. o yüzden sordum ya g3 cidden çok iyi çekmiş.

Ben bir şapkanın önüne kılıf yapıştırdım s5 telefonumla tek başıma uçuşlarımı çekiyorum hatta heliyi iyi takiip ettiği için başkasından bile güzel çekim oluyor sürekli kadrajda oluyor heli. resimleri birara uploadedeyim bu işte ben telefondan gayet iyi performans alıyorum.

Bu işten keyif alınca ve çalışınca gelişiyor,emre kardeşim hem çok iyi bir pilot hem çok iyi bir modelc. yolu açık olsun,inşaallah bigün beraber uçarız...

Emre abi tebrikler çok güzel uçuş ellerine sağlık :)
Ayrıca iyi dilekleriniz içinde abilerime arkadaşlarıma çok teşekkür ederim allah razı olsun , nazarda değmesin inşallah :)