[Video]: Graupner MZ 24 kumanda kutu acilimi

İlgi Alanı
Heli
Arkadaslar, her ne kadar sakin olmaya calissamda basaramadim, baya heycanladim istedigim kadar sekilli bir tanitim ortaya cikmadi ama 3 dilde kutu acilimi yapmaya calistim, iyi seyirler
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: Graupner mz 24 kumanda kutu acilimi

Hayırlı olsun. Hep bi graupnerim olsun istemişimdir. izleyelim şu güzelliği..

emek vermiş ve üç dille hazırlamışsınız. Teşekkürler keyifle izledim.
Ben raptor g4 ile ilgili videoları izlerken bu kumandayla çok karşılaştım. Ama Türkiyede pek kullanıcısı olmadığından, ayar konusunda çekincelerim olduğundan ve bir de mikro modelleri kullanabilmek adına spektrum kullanıyorum. Çok da memnunum ama yine de bu marka bana çok çekici geliyor.
Bi bakarsınız sizin paylaşımlarınız bu kumandayı almak isteyenleri cesaretlendirir.

Emin bey, hayırlı olsun, elinize sağlık! Graupner eskiden en çok bilinen ve güvenilen oldukça pahalı bir markaydı. Sonra internetin sayesinde ABD'den radyolar gelmeye başlayınca Futaba ve Hitec öne çıkmaya başladı. Ama son zamanlarda yeniden ulaşılabilir fiyatlarla ve yeni teknoloji ile adını duymaya başladık. Önceden Alman markası ve üretimiydi. Şimdi herhalde o da Çin'de yaptırıyor olmalı.

Cahit Kaş' Alıntı:
emek vermiş ve üç dille hazırlamışsınız. Teşekkürler keyifle izledim.
Ben raptor g4 ile ilgili videoları izlerken bu kumandayla çok karşılaştım. Ama Türkiyede pek kullanıcısı olmadığından, ayar konusunda çekincelerim olduğundan ve bir de mikro modelleri kullanabilmek adına spektrum kullanıyorum. Çok da memnunum ama yine de bu marka bana çok çekici geliyor.
Bi bakarsınız sizin paylaşımlarınız bu kumandayı almak isteyenleri cesaretlendirir.

Cahit bey, ilkoklu bitirmis ve rc helikopterlerin temel bilgisine sahip olan her kes cok kolay bu kumandayi ayarlar ve kullanir, ara yuz mukemmel ve ayar esnasinda karmasik bir yol yok, ayrica bir cok ayar konusunda hassas ayrintilar var, dedigim gibi bu menulere ulasmak ve ayar yapmak cocuk oyuncagi ve kendisi mazeme olarak gordugum en ust duzey kumanda

Markası ve kalitesi ile yıllardır kendini ispatlamış guzel bir kumanda.

Guzel günlerde, kırimsiz uçuşlarda kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun Emin Bey.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emin bey,
Güzel bir tanıtım videosu olmuş teşekkür ederiz
Güle güle kullanın,hayırlı olsun...

[Davet]: [Video]: Graupner mz 24 kumanda kutu acilimi

Abi tekrar hayırlı olsun güzel anlatım videosu içinde ayrıca tesekkürler benim de favori kumandam bende inş bir gün almak istiyorum saygılar :thumbup:

[Davet]: [Video]: Graupner mz 24 kumanda kutu acilimi

cengiz okkalı' Alıntı:
Abi tekrar hayırlı olsun güzel anlatım videosu içinde ayrıca tesekkürler benim de favori kumandam bende inş bir gün almak istiyorum saygılar :thumbup:

Tesekkur ederim Cengiz, kumanda gercekten farkli ve kaliteli bakalim onumuzdeki hafta modellere bindlemeye baslayacam ilk olarak calisma masasina compass 7hv yi aldim :)

Hadi bakalım abi merakla bekliyorum özellikle heli setuplarında olsun kumanda kullanımında olsun yorumlarını bekliyorum abi

hayırlı olsun güle güle kullan abi. güzel kumanda. maşallahhh.

Güle güle kullanın Emin Bey, gayet güzel bir kumanda. :saygilar:

Zamanında ilk yorumu ben yapmışım.. :thumbup:

Cahit Kaş' Alıntı:
Zamanında ilk yorumu ben yapmışım.. :thumbup:
Demek bir manasi varmis :D Yeni kumanda eline ulasti galiba ? Tekrar hayirli ugurlu olsun, guzel gunlerde Kirimsiz ucuslarda kullanmam dilegiyle :halay: