[Video]: Hafiften Slow 3D :)

Deniz Sert

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Evet ne zamandır video paylaşmıyodum bu haftasonu düşük kafa turuyla uçuşlar yaptım ilkini çekmiştim paylaşıyım dedim :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Deniz eline, sticklerine saglik gayet guzel ve basarili bir ucus olmus :bravo: Ozlemisiz uçuşlarini :halay:

Bu arada kamera da gayet basarili cekmis %p Yozgat'da da hava yazdan kalma galiba :D

Ynt: [Video]: Hafiften Slow 3D :)

Deniz ellerine sağlık. Kontroller çok sağlam. Bu hafta sonu adana semalerinda görüşürüz işallah.

Uçuşlar zaten güzel kameramanda güzel video çekince bizler için güzel video ortaya çıkmış :halay:

deniz kardeşim ellerine sağlık, zevkle izliyorum videolarını. kamerada yerde sabit sanırım, çok netleme yapıyo oda bulanıklık oluşturuyo. ama olsun yinede zevk veriyor ya önemli olanda bu zaten. :RCKolik:

Gayet güzel bir video olmuş, paylaşım için teşekkürler Deniz. :bravo:
Low RPM'in tadı da bir başka oluyor bana göre :thumbup:

Deniz eline sağlık güzel uçuş. adanada da böyle performanslar bekleriz

Deniz eline sağlık, güzel uçuş diyemeyeceğim senin için kesinlikle :lollol: :lol:.

Videonun sonuna kadar slow da olsa piro bekledim heran ee hani nerede piro, yinede paylaşım için sağol.

Deniz bir küçük video da benden olsun. İnşallah beğenir arkadaşlar.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese Teşekkür ederim aslında pek sakin ucmam bilirsiniz ama o kadar kısık ayarlamışım ki aleti half piro bile zor atıyor :D

Deniz uçus super ama daha iyi ucuslarini da görmedik değil.bu arada cemil hocam videona bayildim gerçekten 3 D nin dibine vurulmuş.harika model :) (yeni başlayan arkadaşlaraman dikkat vebal almak istemem bbunların hepsi saka)

Cemil ÖZMEN' Alıntı:
Deniz eline sağlık, güzel uçuş diyemeyeceğim senin için kesinlikle :lollol: :lol:.

Videonun sonuna kadar slow da olsa piro bekledim heran ee hani nerede piro, yinede paylaşım için sağol.

Deniz bir küçük video da benden olsun. İnşallah beğenir arkadaşlar.

Cemil Bey , model çok güzelmiş , hangi siteden aldınız , bir de , alsak gümrüğe takılma riski var mıdır... :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Cemil Bey , model çok güzelmiş , hangi siteden aldınız , bir de , alsak gümrüğe takılma riski var mıdır... :laugh:

Hocam 100tl ye almayanı dövüyorlar, kargo gümrük derdi yok bekleme yok mis gibi, düşse kırılmıyor yedek parça derdi yok. Mis gibide uçuyor değil mi? Slow da olsa 3D yapmaya çalışıyorum kendi çapımda. :yuppi: :saygilar: